Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

Nie, raczej nie...to znaczy nawet o to nie pytalam...Winę za mój stan ponosi dotychczasowa lekarka, która posiewy uwazała w moim przypadku za niepotrzebne... Dopiero ten lekarz DOKŁADNIE mnie zbadał, łącznie z kolposkopią....Byłam u niego zresztą równą godzine, nie spieszył się ..wywarł na mnie pozytywne wrażenie... A decyzja o odstawieniu tabletek wynika z tego, iż ja i tak mam zakaz odbywania stosunków seksualnych z powodu choroby :( Więc to byłoby niepotrzebne gdybym kontynuowała łykanie ich....A poza tym - jak wyzdrowieję ( za kilka miesięcy , bo też mam takie leki ktore są w organizmie na dlugo po połknięciu) to mam nadzieję ze będziemy pracować nad bobasem.... I tylko dlatego odstawiam tetabletki....Dzis zaczne 3-cie opakowanie pod rząd bez robienia przerwy...połknę z niego 8 tabletek..i wyrzucam reszte do śmietnika....Tak będzie najlepiej....Tak przynajmniej myśle... Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, w takim razie będe trzymać za Ciebie kciuki, abyś wygrała w końcu z tym choróbskiem!!! A powiedz, nie masz skutków ubocznych po tych 2 opakowaniach? Ja jestem w połowie 2 i strasznie boli mnie krzyż i głowa... no i nudności miewam:-( Ale uważałam przy antybiotyku i tydzień po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie..właściwie nie mam żadnych dolegliwości..a wczoraj wzielam ostatnią tabletkę z 2ego opakowania...Czasami tylko poczuję lewy jajnik ale to właściwie przy koncóweczce zawsze tak było..nawet kiedy miałam juz robić przerwę... Był czas ze mnie głowa chyba 3 dni pod rząd bolała ale to minęło więc nie wiem czy to wina Y....No ja ze wzgledu na wyjazd na świeta do mojego kochania zacznęto 3-e opakowanie ..ale oczywiście nie ze względu na sex bo wiemy że nie możemy ale ze wzgledu na osobisty komfort..zwłaszcza w podrózy bo on mieszka daleko ...i czeka mnie całodzienna podróz wte i wewte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i życze szybkiego powrotu do zdrowia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę od 4 dni yasmine a wciąż mam obawy czy dobrze robię, nie chciałabym po nich utyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca...
Pytaniei kieruje do Was ,kobietek stosujacych antykoncepcje hormonalna,ktore przystepowaly do spowiedzi..Czego moge sie spodziewac?? Mozliwe,ze nie uzyskam rozgrzeszenia?? i co z Komunia? Spowiedz jednego dnia,a drugiego przyjecie tabletki a wiec wyklucza przyjecie Sakramentu?? Wypadnie mi to w przerwe,czyli teoretycznie kolejnego grzechu nie popelnie przed komunia.Ale gdzie zal i postanowienie poprawy?Nie zrezygnuje przeciez ze stosowania tabletek.Podzielcie sie ze mna prosze swoimi doswiadzeniami!!Mam powazny dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po diabła o tym gadać, nigdy nie dostaniesz rozgrzeszenia ja nigdy o tym nie mówie i mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska 20
A jak mowicie o tym ze sypiacie ze swymi chłopakami? Ja jak byłam ostatnim razem to dostałam taki opiernicz że się tak zraziłam i od tamtej pory nie byłam u spowiedzi:O Ale teraz zbliżają się święta...chciała bym je jakos przyzwoicie spędziec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COCO26
bralam yasmine na pco , niestety wymioty i dziwny bol lewej reki promieniujacy do serca ..nasilil moje obawy ..ginekolog powiedzial ze takich objawow nie ma ...czy ktos mial podobne ? sama przestalam brac yasmine ze strachu..bo bylo coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam powiem że już 8lat nie byłam u spowiedzi... a dlaczego? Bo jak chciałam ochrzcić moją Karolcie to ksiądz nie chciał mi dać rozgrzeszenia... bo jestem samotną matką, bo cudzołożyłam i tym podobne bzdury!!!! A co dziecko jest temu winne? Ksiądz przetrzymał mnie na kolanach pół godz., doprowadził do płaczu i... jak mu powiedziałam że jak nie da mi rozgrzeszenia to nie będe mogła ochrzcić małej, to dopiero się zlitował. Ale uwieżcie odechciało mi się kościoła... teraz Karolina jest w trakcie przygotowań do I Komunii... i chodze razem z nią do kościoła i mam potrzebe spowiedzi! I jestem pewna że nie dostane rozgrzeszenia. Mieszkam z facetem na kocią łape, biore tabsy i jeszcze coś tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca...
Dziobus,a ja mimo wszystko licze ,ze rozgrzeszenie uzyskam.Ale niestety wiem ze grzeszyc wg kosciola bede nadal.Mojemu chlopakowi ksiadz dal rozgrzeszenie mimo seksu przed slubem i jedynei pouczyl.Mam nadzieje,ze ja rowniez dostane choc mam nadzieje ze nie zostane zmieszana z blotem.panicznie sie boje i nie rozumiem tego wszystkiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam taką nadzieje. Też chcę się wybrać do spowiedzi i zobaczymy jak będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka 25
Yasmin to największe cholerswo jakie widziałam :-( miałam po nim potworne bóle i zawroty głowy poza tym słyszałam że podwyższaja ryzyko zakrzepicy żył... podobno na zachodzie wycofuja go ze sprzedaży :-I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco26
a tak wychwalaja ...biore detralex od razu lepiej sie czuje , a wyniki na krzepniecie ok, kiedys po marvelonie dopiero serce mi latalo .. i jak tu pco leczyc ? metformax pozostal ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COCO26--------> wychwalają te którym służą, Tobie poprostu niepodpasowały. A co to jest pco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie postanowilam że juz dzisiaj nie biorę nastepnej tabletki ... Trudno..przemęcze sie w podróży jak mi @ przyjdzie ale mnie boli jajnik :O Także stalo się...:) Ja obiecuje ze swojej strony zaglądać do was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale prosze nas odwiedzać Bernadetko!!! Dzisiaj już czuje się dobrze ale jakieś syfki mi wyskakują na dekoldzie i ramionach:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! Dzisiaj postanowiłam, że kupi test ciążowy i jutro rano go zrobie. Niby szansa że jestem w ciąży jest minimalna ale te mdłości, bóle krzyża i głowy, zmęczenie i senność... a może to dlatego że nie robiłam 7-dniowej przerwu? Jestem już zmęczona tym może... i jutro będe wszystko wiedziała. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja czuje sie dobrze nawet wcześniejsze plamienia ustały, wszystko ok Życze wszystkim Paniom dużo szzczęścia, uśmiechu w Nowym roku, a tym które odstawiły małych fasole k w prezencie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
ojej dziobus, mam nadzieje ze u Ciebie malej fasolki nie bedzie :p a ja pierwszy i ostatni raz nie zrobilam przerwy, codziennie mam plamienia i zaden komfort to dla mnie, w 7 dni by mi wylecialo a tak juz 2 tyg plamienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fortuna ta
Wziełam juz 9 tabletek i czuje sie świetnie,odnoszę wrażenie że cera mi sie poprawiła chociaz nie wiem czy mozliwe że tak szybko:-) a może to tylko autosugestia?;-),waga cały czas dokładnie ta sama co przed tabsami no ale moze to za wcześnie na ewentualne skutki uboczne?Nie mniej jednak mam nadzieje ze juz nic sie nie będzie działo ze mną dziwnego,narazie jest OK pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco26
odpisuje :p c o /s to taki badziew choroba nieplodnosci gdzie nie ma owulacji i na to bralam yasmine , ale juz nie biore , wreszcie dobrze sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco26
skad ta buzka sie wziela nie wiem.. pco/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
mdlosci to na poczatku tez mialam zaraz jak przerwy nie zrobilam ale potem przeszlo,teraz tylko z tymi plamami walcze wy nie plamicie wogole??? dziobus daj znac co wyjdzie jutro pozdrawiam i kciuki trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheris
Witajcie dziewcznki! Rowniez jestem dzis po 9 tabletce wciaz mam mdlosci i bole glowy ktore nasilaja sie w nocy dziwne hmm... Do tego wszystkiego dzis male brazowe plamienie, zastanawiam sie czy to normalne i czy jest szansa ze te wszystkie dolegliwosci mina? Jeszcze jedno od kiedy zaczelam brac tabletki zaczely mi wyskakiwac na twarzy straszliwe wulkany normalnie mam inwazje zastanawiam sie czy to moze byc spowodowane yasmine??? czy ktoras z was miala podobne dolegliwosci?? dziekuje za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę 4 opakowanie Yasmin, wczoraj po 6 tabletce zaczęłam plamić, był to śluz z krwią, w dodatku bolał mnie prawy jajnik i prawa nerka. Dziś niby nie plamię, ból tez przeszedł. Czemu nastąpiło jednorazowe plamienie? Dodam, że w sierpniu ginekolog stwierdził u mnie pogrubienie endometrium (18mm), w październiku miało 14mm. Proszę o poradę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×