Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

Gość iiiza
Zdrowych i Wesolych Świąt wszystkim zycze :) dziobus daj znac co wyszlo! luiza - chyba to nic powaznego,tak mysle,jesli nie ma bolow przy tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki!!!! Zrobiłam test i... nie jestem w ciąży:-) Jak zobaczyłam wynik to odrazu lepiej się poczułam. Widocznie moje samopoczucie jest skutkiem 2 opakowań pod rząd. Ja rówież życze Wam wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt!!! Spadam sprzątać a potem do kuchni. Pewnie jeszcze zajże wieczorkiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
uffff to dobrze ale tak myslalam,ze ok bedzie:) tez uciekam do sprzatania pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj za chwilę wezmę 8 tabletkę... okres skończył mi się w środę ale leci ze mnie coś okropnie brązowego :P za pierwszym razem jak brałam te tabletki nie plamiłam a teraz... kiedy to się skończy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadetka! - w której aptece kupujesz Y? ja na Suraskiej w Cefarmie płaciłam ponad 40 ;/ znasz jakichś fajnych lekarzy w Białymstoku? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi69
ma ktoś yasmin do sprzedania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie od jakiegoś czasu boli dziwnie brzuch. właściwie to już mam tego dosyć. Wesołych świąt :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiab-stok >>>>>>>>>>>>>>> Ja kupowałam Yasmin w Centrum Farmaceutycznym na Lipowej.....Mniej więcej na przeciwko SPHINKSA!! Płaciłam ostatnio cos około 31 zł.......... Jesli chodzi o lekarza to osatnio sparzylam sie na swojej i bylam zmuszona zmienic ...... Ta lekarka od ktorej \"ucieklam\" to dr BAGAN z przychodni na Mickiewicza.... I zmienilam na DR MARKA DĄBROWSKIEGO ..ma swoj gabinet w takiej nowej, zlotej kamienicy na ul .Przejazd........ Jak bylam u niego zbadał mnie bardzo dokladnie ..łącznie z kolposkopią...No nieststy wyszło ze mam HPV.....dopiero on mi to powiedział...Byłam u neigo lączna godzinę na pierwszej wizycie i chyba mogę go polecić........... Gdybys chciała na niego namiaryto wystarczy wejsc na www.bstok.pl albo wpisać w google DR marek Dąbrowski Białystok pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
bernadetka - wlasnie poczytalam o tym HPV trudny to troche jezyk jak dla mnie i wogole wczesniej nie mialam stycznosci z ta nazwa dobrze ze Ci to wykryl,teraz bedzie mozna skuteczniej to leczyc a skad to HPV sie wogole bierze??? bo tego jakos sie nie doczytalam, yasmin nie maja z tym nic wspolmego? Kochana duzo zdrowka zycie i szybkiego pozbycia sie tego, polowa sukcesu ze zdiagnozowane masz to i nie bedziesz walczyc z wiatrakami jak przy poprzedniej lekarce. pozatym uwazam ze faceci sa lepszymi ginami!!!!!sama tez sie o tym przekonalam pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pytalam
ska dis sie to bierze> HPV jest przenoszony droga plciowa. aczkolwiek znajoma chwycila go ma basenie. jest kilka rodzajow Herpesa. obecnie tsetowana jest szczepionka przeciwko temu wirusowi. niedlugo bedzie wprowadzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parmi
Bernadetko i inne dziewczyny, w przedostatnim bodajze numerze Wyslokich Obcasow byl dlugi artykul o HPV. szczepionka podobno juz jest ale bedzie bardzo droga i bede ja podawac ok. 13-letnim dzieczynkom..Tzn. zeby zrobic to zanim zaczna wspolzyc. I trzeba ja powtarzac co 5 lat. ale to podobno uleczalne, jesli sie o to zadba. powodzenia bernadetka! wesolej koncowki swiat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parmi
Cheris, ja tez mialam wulkany, jestem przy 5 opakowaniu i zaczyna sie to powoli uspokajac...Pije herbatke z bratka, podobno lagodzi tradzik .. najbardziej mnie jednak wkurza cellulit :( moze znacie jakies metody albo forum na ten temat?:) pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...yasmin...
biore yasmin i jednoczesnie jestem alergiczka i co miesiac dostaje zaszyk moze to jakos wplynac na yamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny potrzebuje porady. wczoraj wzielam tabletke o godzinie 15. caly dzien zle sie czulam i niestety okolo godziny 23 wymiotowalam. wzielam kolejna tabletke. mam nadzieje, że nic się nie stanie. i drugie pytanie. od jakiegos czasu ciagle boli mnie brzuch. po srodku, odrobine na dole. ale nie sa to bole jak przy miesiączce. czy to od tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atreyu-------> z tego co ja wiem, to tabletki wchłaniają się w ciągu 4 godzin, a Ty wymiotowałaś po ośmiu i chyba niepotrzebnie brałaś tą następną tabletke. A jeżeli chodzi o te bóle, to nie ma pojęcia. Mnie teraz cały czas boli krzyż i to chyba dlatego że biore 2 blistry pod rząd bez przerwy 7-dniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadetka, daj znać jakie masz krwawienie (czy przypadkiem nie jest większe?!) po tych dwóch opakowaniach? Bo ja za trzy dni kończe tabsy i @ przypadnie mi może na sylwka:-( Kurde, troche się obawiam tej @:-( Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane kobietki :) Dziobusku>>> Moje krwawienie jest naprawdę okej....Nie obserwuję nic niepokojącego...Co dziwne NIE BOLAŁ mnie w ogóle brzuch pierwszego dnia a myslałam że tak własnie będzie bo przy ostatnich tabletkach bolało mnie podbrzusze. TAk samo już po odstawieniu.... A wiec mile się rozczarowałam - > zero bóli menstruacyjnych, Krwawienie w terminie....dokładnie tak jak zawsze..4-ego dnia po ostatniej tabletce... CO do obfitosći--- > jest rownież okej....A moze nawet mniejsze niz ostatnio....tak prawdziwie lało sie ze mnie tylko 1ego dnia( a właściwie nocy)........ Nie wiem tylko teraz kiedy skonczy mi się krwawienie.... Na 3 -ego stycznia jestem umowiona do lekarza i mam nadzieję ze się z tym wyrobię.... No i jednak nie zaczynam kolejnego opakowania...I tak nie mogę się na razie kochac :O zakaz od lekarza:O wiec wlasciwie to bez sensu byłoby....a poza tym tak jak wczesniej wsponinałam ...i tak rychlo bym je odstwila ze względu na plany macierzyńskie,,,, Oczywiście cały czas tutaj zagladam i będę zaglądała i sie udzielała:):):):):) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
czesc:) dziobus myslisz ze w tej przerwie teraz bedziemy normalnie zabezpieczone?bo jakos podobnie nam to wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech czesc dziewczynki :P Jednak wczoraj wzięlam tabletkę z nowego opakowania :P Ale to bedzie juz naprawde ostatnie....Po prostu nie wytrzymaliśmy:d i zdarzylo nam sie w przerwie kilka razy pokochać :P Co do ciąży to mam nadzieję ze jej nie ma bo brałam antybiotyki silne i chce zeby dziecko było zdrowe.....Z tym że ja przez kilka ostatnich tabletek z poprzedniego opakowania miałam rewelacje żolądkowe , nie wymiotowałam wprawdzie ale mialam biegunki...Nie pamietam po jakim czasie od połykania tabletki...... ..pocieszeniem jest fakt ze Skarb we mnnie nie kończył ....Po prostu chcemy zdrowe dziecko....Wiem ze to nie jest zadna gwarancja......Najwyzej za tydzien zrobie test..... Proszę Was o wypowiedzi ... Pozdrawiam i trzymajcie za mnie kciuki.....Zeby ciąży nie było...a jak bedzie to zeby dzidziuś był zdrowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Bernadetka:-) No ja miałam taki sam dylemat, nawet robiłam teścik, bo miałam objawy wskazujące na ciąże i wyszedł negatywnie (jak zobaczyłam wynik to wszystko mi przeszło:-)) Mój Skarbek raz się zapomniał i w tym \"zakazanym czasie\" skończył we mnie. Dzisiaj biore ostatnią tabletke i będe czekać na @. Tak więc mam nadzieje że wszystko będzie u Ciebie oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko boska :O Własnie uświadomilam sobie ze brałam przez 4 dni antybiotyki.... :O Zapomniałam o tym zupełnie....Ostatni w piątek...a kochalismy się juz w sobote...w przerwie pomiędzy opakowaniami....Ale On nie skonczył we mnie..... Pozniej jeszcze 2 razy doszło do zblizenia miedzy nami....Też bez zadnego innego zabezpiecznia....Też nie skonczyl we mnie.....Ale przecież w jego śluzie tez mogły być plemniki..... O matko boska ale się własnie wystraszyłam:O Ja wczoraj i dziś miałam rano mdłości...szybko przeszły ale miałam....A brałam orungal w tamtym tygodniu...a to może zaszkodzić płodowi :(:(:( I tylko o to chodzi :( O zdrowie ewentualnego maluszka :( Na dodatek śniłam się podobno mojej siostrze ze byłam w ciąży... O rany....Niech ono będzie zdrowe jeśli już sie zdarzyło:( We wtorek idę do gina ale to będize za wczesnie na diagnozę... Za tydzierń zrobię test :O Boze jedyny... Chodzi tylko o zdrówko ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercia!!!! Spokojnie!!!! Te mdłości NAPEWNO NIE MOGĄ być wywołane ciążą!!! Nawet jak byś zaszła w ciąże tydzień temu, jest to NIEMOŻLIWE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję Dziobusku.... ale mam stracha jak nigdy....i jeszcze raz powtórzę że to nie chodzi o to że nie chce byc w ciązy...bo bardzo chcę....to chodzi o zdrówko maluszka :( ale chyba i tak za tydzień kupię ten test :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie że kup. Jeżeli okaże się że zaszłaś to odstawisz tabsy. Moja znajoma zaszła przy Cilescie i ma zdrwego synusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziobusku, to nie chodzi o Yasmin....podobno tabletki nie szkodza nawet do 3 tygodnia to chodzi o Orungal... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziobuski to jest dosustny lek przeciwgrzybiczny :( Na ulotce jest napisane ze moze uszkodzic płod:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×