Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

Gość bejbeeeeeeeeeee
czesc wszystkim doswiadczonym dziewczynom!! mam takie pytanie biore tabletki yasmin wzielam jedno opakowanie, teraz mam okres zaczelam je brac w 5 dniu okresu dlatego tez zabezpieczalam sie dodatkowo prezerwatywa mam pytanie czy teraz juz przy drugim opakowaniu moge sie kochac bez dodatkowego zabezpieczenia??? wiem ze pytanie moze sie wydac banalne ale bardzo prosze o odpowiedz, chcialabym sie czuc wyluzowana podczas seksu;)) pozdrawiam i z gory dziekuje Wam buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaastanawiam się czy.....
Tak się zastanawiam ...wiadomo, że wiele (wszystkie??) tabletki anty mogą być przyczyną zakrzepicy... natomiast kiedy pisze się o aspirynie , często wspomina się jej działanie przeciw-zakzrepicowe i dlatego poleca sie profilktycznie ,jedną tabletkę aspiryny aby unknąc zawału serca/zakrzepicy ciekawe czy jest sens brania apsiryny przy przyjmowaniu tabletek anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbeeeee
Cleo-> Dziekuje Ci bardzo za szybka i konkretna odpowiedz pozdrawiam goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku... jak tu u nas cichooo... Pozdrawiam Was wszystkie babeczki bardzo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheris
Hej Dziewczynki!!! Znowu mam pytanie, chyba robie sie meczaca bo ciagle pytam i pytam z gory przepraszam. Zastanawiam sie sie czy spozywanie alkoholu ma jakikolwiek wplyw na dzialanie tabletek Yasmin, lubie sobie czasem wypic piwo czy dwa czy kilka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :P rzeczywiscie tu cicho 🖐️ co do osoby ktora pytala o % to nie ma to wpływu na dzialanie tabletek...no chyba ze sie bedzie wymiotowało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwanka_026
A ja za niedługo kończę ósme opakowanie i myślę o zmianie tabletek. Yasmin właściwie mi służą , skutki uboczne minęły ok drugiego opakowania, nie przytyłam, mam regularne prawie bezbolesne krwawienia, nie mam plamień.Zdecydowałam się akurat na Yasmin bo słyszałam że dobrze wpływają na cere i rzeczywiście jej stan poprawił się ale nie tak jak bym chciała. Zmieniłabym tylko nie wiem czy po jakis innych hormonach moja skóra 'wydobrzeje' i czy nie bedę sie po nich źle czułam. Sama juz niewiem co mam robic, a słyszałam ze ginekolog poleca te,dzięki którym ma zyski. Może Któraś z Was mi coś poradzi? Mam jeszcze czas do przyszłego piatku bo wtedy ide do lekarza Doświadczone wypowiadajcie się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheris
Bernadetko dziekuje bardzo za odpowiedz, w takim razie ide na piwo ;) Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheris
Cleo -> ja nie slyszalam ;) A moze moglybyscie mi powiedziec jak mam sie zmienic z "pomaranczowej" na czarna ??? Nie potrafie dojsc do tego ..blondynka ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak nie jestem taka głupia ;) pozdrawiam i milego piatkowego wieczorka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo841 >> ja nie slyszałam...mało tego sama nie w ciazy nie jestem....i przy ostatnich tabletkach zostatniego opakowania brałam antybiotyk , dodatkowo sie nie zabezpieczalam i tez w ciazy nie jestem ;) chociaz nie ukrywam że to yloby mi na rekę:P Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia24
Do Sylwanka_026 Wiesz ja tez miałam podobny problem z trądzikiem mam tak zwany trądzik androgenny czyli krótko mówiąc za dużo hormonów leczyłam się u dermatologa i początkowo wzbraniałam się przed hormonami i byłam leczona Tetrarysalem trochę pomogło ale przed okresem znów miałam to samo więc zdecydowałam się na tabletki. Lekarz zapropnował mi Diane albo yasmin powiedział że diana będzie skuteczniejsza ale ja słyszałam niezbyt pochlebne opinie o niej i dlatego nie chciałam . Biorę yasmin pierwsze opakowanie ale źle sie po nich czuje mam ciągłe plamienia bolą mnie piersi ale cera jest super nie mam ani jednej krostki tylko blizny zostały ale da się je wyleczyć. Nie wiem czy są inne tabletki które by pomogły na trądzik musisz porozmawiac z dermatologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwanka_026
Gosiunia :-) Dziękuje za odpowiedź. Mi nic z dermatologicznych srodków nie pomagało. Brałam diane35 ale makabrycznie się po nich czułam. Przy Yasmin biorac pierwsze i drugie opakowanie też miałam plamienia,bylo mi niedobrze, bolała mnie głowa i wogóle ogólnie nie bylo fajnie, ale było to do zniesienia i w połowie drugiego opakowania objawy znikneły. Yasmin pomogło mi na cere miedzy drugim a piątym opakowaniem, teraz mam nawrót dlatego chce zmienić, ale niewiem czy warto bo ogólnie jestem z nich zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koletha
Czesc dziewczynki, mam pytanie. Wlasnie biore pierwsze opakowaniu yasminu po 3 miesiecznej przerwie przed ktora bralam cilest. ! tabletke wzialam 2 dnia okresu, bo tak mi kazal lekarz, mowil, ze pierwszy dzien to plamienie i lepiej od drugiego.... ale nie wiem czy one zabezpieczaja mnie juz od tego opakowania?? jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik23
witam! mam pytanie przepraszam,że na tym wątku ale pisałam na innym lecz niestety nie dostałam odpowiedzi! wybrałam jedno opakowanie Harmonetu ale bardzo żle się czułam i cały czas dosyć mocno plamiłam w trakcie 7 dniowej przerwy byłam u lekarza ,któy zmienił mi tabletki na Yasmin i kazał od razu zażywać wtedy był to drugi dzień miesiączki,moje pytanie brzmi od kiedy jestem zabezpieczona, teoretycznie przez 7 dni byłam zabezpieczona przez Harmonet ale czy Yasmin nie zaburzył jakoś działania antykoncepcyjnego w przerwie 7 dniowej, proszę pomóżcie współżyłam w 5 dniu przerwy wtedy brałam tez od dwóch dni Yasmin, przepraszam za zawiłosc ,ale boje się że mogę być w ciązy!!! a jestem mamą 4 miesięcznej córeczki i narazie nie mogę mieć więcej dzieci,niestety są to moje początki w braniu tabletek; z góry dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo841 >> żadnych problemów;) czuje sie dobrze ;) teraz czekam na pierwsza @ po ich odstawieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolah
Brałam yasmin przez 1 miesąc wystąpiły u mnie najpierw plamienia , a potem zaczęłam straszliwie krwawić i wylądowałam w szpitalu nie dość zebym się wykrwawiła to jeszcze z anemia. Wykryto u mnie mięśniaka trzonu macicy - straszliwie się boję . Biorę obecnie gravistat 250 i czekam . Czy któraś miała podobne doświadczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolah
Brałam yasmin przez 1 miesąc wystąpiły u mnie najpierw plamienia , a potem zaczęłam straszliwie krwawić i wylądowałam w szpitalu nie dość zebym się wykrwawiła to jeszcze z anemia. Wykryto u mnie mięśniaka trzonu macicy - straszliwie się boję . Biorę obecnie gravistat 250 i czekam . Czy któraś miała podobne doświadczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takajakaja
dziewczyny,mam małe pytanie-od 3 dni stosuej skrzypovite,aby wzmocnic co nieco paznokcie i zaczelam sie zastanawiac czy nie wplywa ona na tabletki? Albo np capivit hydrocontrol?? W skladzie ma jedynei pokrzywe i skrzyp polny a z ulotki wynika ze tylko dziurawiec obniza dzialanie..Wiec jak to jest? Lykacie jakies suplementy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwanka_026
Takajakaja Ja cały czas łykam wyciag ze skrzypu polnego. Jestem przy osmym opakowaniu Yasmin i jak narazie niewidze zeby to osłabiało działanie hormonów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakaja
Sylwa.... i jak?Zauwazylas jzu jakies efekty? Mniejsza lamliwosc,rozdwajania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwanka_026
Włosy sąlsniace i nie rozdwjaja się a miałam z tym problem. Paznokcie zawsze mi się łamały teraz śa twarde tak że jestem bardzooo zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakaja
Ciesze sie!! Wiec i dla mnie jest jakas nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czy ktoras z Was miala po stosowaniu tabletek Yasmin bóle w klatce piersiowej?? odczuwam cos takiego i zaczynam sie martwic mam nadzieje ze to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakor
Ja właśnie zaczęłam brać Yasmine. Już od 9 lat "jadę" na tabletkach, były różne - jedno i trzyfazowe, brałam je z maksymalnie miesięczną przerwą i to tylko kilka cztery razy. Jedynym problemem z jakim się borykam przy braniu to nastrój. Stawałam się płaczliwa i zbyt nerwowa, dlatego przerobiłam ich sporo. Świetnie się czułam po Diane -35 ale po 3 latach stosowania należało zrobić przerwę i też zauważyłam kłopoty z psychiką wiec teraz będzie Yasmine. Znam się na tym troszkę i z doświadczenia wiem, że w większości przypadków tycie jest wynikiem powiększonego apetytu - wystarczy tyle nie jeść a na pewno się nie przytyje. Na dwa, trzy dni przed miesiączką zawsze miałam ogromną ochotę na czekoladę, tak wielką że nie było możliwości się oprzeć... i tak jest co miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
co tam u was? ja mam wrazenie ze przytylam ociupinke i celulitis sie pojawil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakaja
Potrzebuje Waszej porady,byc moze ktoras z was byla w podobnej sytuacji.Otoz,w ostatni czwartek zakonczyla 8 dniowa kuracje antybiotykami.W tym czasie nie wspolzylam,a tabletki lykalam 4,5 godz przed antybiotykiem,by mialy czas sie wchlonac...Dzis mija 5 dzien od tego czasu,a wiem,ze przez 7 dni nalezy sie zabezpieczac..I tu sie pojawia moja obawa i lek...Zwlaszcza ze zostaly mi tylko 3 tabl tego opakowania i juz przerwa...Moge zajsc w ciaze? czy 5 dni wystarczy?? Mam nadzieje,ze te 7 dni podane jest na wyrost:( Byla ktoras z Was tak "niecierpliwa" ze znalazla sie kiedys w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takjakaja
Cleo,wiem,ze powinnam sie jeszcze zabezpieczac...ale wczoraj wspolzylam bez zabezpieczenia...mijal 5 dzien po kuracji 8 dniowej antybiotykowej...i sie boje...od soboty przerwa,dostane okres...i czy on bedzie swiadczyl z cal apewnoscia o tym,ze w ciazy nei jestem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodzia111
Hej dziewcznki! Mam problem z Yasminem. Chodzi o to ze wypadaja mi po nim strasznie wlosy!!! Biore go od 1,5roku i w sumie od tego czasu mi wylatuja!!! Ale dopiero pare dni temu skapnelam sie ze to moze byc od nich... !!!!!! A prez ten caly czas bralam rozne witaminki, skrzpy, drozdze , uzywalam roznych szamponow na wypadanie... I NIC!!!!!!! Za 2 tyg ide do lekarza spytac co z tym zrobic... Ale moze wy tez mialyscie takie problemy, wiec napiszcie, bo to juz mnie baaardzo doluje... Jak sie czesze, myje wlosy itp to plakac sie chce... A dodam ze nie chce ymienic tabsow bo poya wypadaniem to jest wszystko oki, a zalezy mi na tym , zeby przy zmianie na inne nie tyc itp!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czekam na jakies odpowiedzi... Z gory dzieki!!!PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka czy juz nikt tu nie zaglada ?? szkoda straszna dobrze poczytac o Waszych doswiadczeniach zwiazanych z yasmin, ja jestem w polowie drugiego opakowania czuje sie dobrze kg leca mi caly czas az mnie to szokuje juz 6 kg schudlam nie wprowadzajac w jadlospis zadnych zmian jedyne co mi doskwiera to fakt ze w polowie opakowania mam brazowe plamienia:/ ale mam nadzieje ze to nic zlego. pozdrawiam Was i odezwijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×