Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

Gość MIXedStyle69
a urosły wam conieco chociaz piersi po yasmin?? po nich nie zbiera sie ta woda w organizmie to chyba nie ma szans aby cos urosło co ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) cheris ------> jak tylko ograniczasz jedzonko to spoko luzik,ja cały czas sobie ograniczam i to nie ma wpływu na skuteczność tabsów. A czym się różnią yasmine od yasminelle? Yasminelle ma mniej hormonów... 0,02 mg etynyloestradiolu i 3 mg drospirenonu i więcej wypisanych skutków ubocznych w ulotce (wypisałam je ciut wcześniej). Wczoraj ziełam ostatnią tabse z pierwszego blistru wieczorem a popołudniu dostalam już @... i jest tak samo obfita i bolesna jak przy yasmine. I prawda jest taka że przynajmniej narazie czuje się lepiej po yasminelle. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam bardzo za odpowiedz, narazie pozostane przy yasmin a sprobuje brac ten magnez mam nadzieje ze mi rowniez pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cheris
spróbuj , nie jest drogi , za 60 tabletek placę coś koło 5-6 zł a naprawdę pomaga no i jestem mniej nerwowa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
dziobus -to dobrze ze lepiej Ci sluza te tabsy :) ja dostalam bardzo bolesnego okresu bez tabsow ale juz ok, tylko jest 5 razy bardziej obfity niz przy yasmin nie wiem czy z podpaskami wyrobie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efula
Witam dziewczęta po długiej ciszyyy :) mianowicie chodzi mnie oto że od lipca biore HArmonet ale niestety widze ze pupa mi puchnie i mam strasznie duuuuuzy brzuch a wcale tak duzo nie jem :/ jem tak jak zwykle i denerwuje mnie ta oponka dookoła talii :D i chce znowu wrocic do yasmin poniewaz one pozbywaja sie wody z organizmu i po nich schudne moze troche :) heh....i pytanie jest odnosnie zmiany tabletek. Po ostatniej tabletce Harmonetu mam zrobic 7-dniową przerwe i 8 dnia wziasc 1 tabetke yasmin...? bo slyszalam ze cos jak sie zmienia tabletki to nie trzeba robic przerwy tylko brac nastepnego dnia albo 1 dnia miesiaczki cZY tAkkkkk? czy JAKKKKkk? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efula
oooooooooo matkooo!!! a na dodatek przeczytalam przed chwila ze yasmin zabija!!!!!!!!!! tzn ze kilka osob umarlo na jakies ataki dusznosci czy cos.....ale to chyba nie tak o bez powodu...to musi miec jakis zwiazek z przeciwskazaniami chyba pawda..? powiedzcie cos bo juz nie wiem czy wogole je brac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efula efula
pewnie że yasmin może zabić - tak samo jak aspiryna żle przyjmowana , nie czytaj wszystkiego co ktos napisze bo nie w tym rzecz , ja juz zażywam 3 lata i jakoś żyję , też wcześniej brałam harmonet ale tak jak ty spuchłam jak balon pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ! Efula ---> Bralam chyba 5 roznych tabletek i przy kazdej zmianie robilam przerwe miesieczna albo dluzsza takze nie potrafie Ci odpowiedziec aczkolwiek wg ulotki zamieszczonej do tabletek po opakowaniu innych tabletek robisz 7-dniowa przerwe a nastepnie przyjmujesz Yasmin. Przepraszam za chaos ale chyba mnie zrozumialas ;) Apropo tego ze Yasmin zabija--> powiem Wam ze czytajac wszystko na co sie trafi mozemy stwierdzic ze wszystko co robimy jest zle, moim zdaniem trzeba sie kontrolowac robic regularnie wszystkie badania i obserwowac siebie a wszystko bedzie ok. Sluchajcie takie mam do Was pytanie czy robicie badania na poziom cholesterolu we krwi???? Jesli tak to z jaka czestotliwoscia?? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaassssqqqqqqqqq
hej dziewczyny, mam pytanko.. biore yasmin.. od poniedzialku trwa u mnie 7dniowa przerwa na okres. Dzis mialam biegunke. Czy teraz przez 7 dni powinnam sie zabezpieczac podczas Kochania sie z chlopakiem? Czy skoro tabletek od poniedzialku nie biore to nie ma obaw ze moglam wraz z biegunka wygalic moje "tableteczki"... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaassssqqqqqqqqq -------> moim zdaniem możesz być spokojna:-) No a ja dzisiaj zaczynam brać 2 opakowanie yasminelle i prawdopodobnie będzie to moje ostatnie opakowanie... byłam u swojego onkologa i znalazł nowego guzka... Musze się zastanowić nad spiralą Mireną, tyle tylko że ona też ma hormony, które onoć działają tylko na macice... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
dziobus - co jest,jaki guzek????? ja teraz po odstawieniu mialam bolesne rozpoczesnie okresu :( ale po 2 godzinnym bolu ok bylo moze tez powinnam na jakas kontrole isc sie przebadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raaaaaaaao
hej dziewczyny mam pytanie trwa wlasnie u mnie 7 dniowa przerwa i dzis mam 3 dzien jak nie biore tabletek a krwawienia nie mam jakies smieszne uplawy martwie sie bardzo bo poprzednio wystepowaly u mnie plamienia tuz przed koncem 21 tabletki a na 2 dzien po odstawieniu juz mialam okres a teraz 3 dzien i nic !! Miala ktoras z was pozniej niz w 3 dzien ppo odstawieniu krwawienie? Jejciu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello raaaaaaao---> nic sie nie boj wszystko jest ok moim zdaniem, ja okres z reguly dostaje w 4 dniu ale czasem jest to piaty dzien czasem trzeci, nie panikuj i nie wkrecaj sobie chorych filmow tylko cierpliwie czekaj ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raaaaaaao
Jejciu dzięki cheris! Jestem troche spokojniejsza ja to już chyba wariuje :| W każdym razie będę cierpliwie czekać :) Czasem ta instrukcja mnie dobija zwlaszcza jak sie czlowiek tak przejmuje... dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki Mam pytanko zauwazylam ze strasznie wypadaja mi wlosy czy jest mozliwosc ze to spowodowane jest Yasmin? i ewentualnie jak moge temu zapobiec? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cheris -----> może być od tabsów albo od przesilenia wiosennego, wcinaj witaminki i wszystko powinno być oki. iiiza-----> jest guzek baaardzo malutki ale lekarz powiedział mi bardzo jasno że najlepiej będzie dla mnie jak odstawie hormony. Zastanawiam się nad spiralą Mireną(już kiedyś ją miałam i byłam bardzo zadowolona) tylko jest jedno ale... w Mirenie też są hormony które działają tylko i wyłącznie na macice i jajniki... ale jest ryzyko że jakieś guzy będą się robiły na drogach rodnych ( tak mi się wydaje). Mam zamiar iść do gina i zobacze czy potwierdzi moje obawy. A z guzkie za 0,5 roku do kontroli, jest szansa że jak odstawie hormony to sam się wchłonie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
dziobus - a mialas jakies objawy tych guzkow?czy na jakis badaniach to wyszlo? hmm to tak pokolei wszystkie z tego tematu rzucamy te tabsy ;)a tfuu z tymi chemikaliami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiiza------> wyszło na badaniach kontrolnych, ktore musze robić co pół roku. Pisałam gdzieś tam wcześniej że w lipcu miałam wycinane 2 guzki i kawałek węzła chłonnego... i już do końca życia 2 razy w roku wizyta u onkologa i USG piersi i... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
a no fakt teraz sobie cos przypominam to trzymaj sie w zdrowku :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee... iiiza... spoko wszystko będzie oki... napewno będe zdrowa:-) Musze tylko ładnie biegać do lekarza i się kontrolować! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlenka86
Witam. Biore wlasnie 2 opakowanie Yasmin, dzisiaj wezme 6 tabletke z 2 opakowania, ale nie zastosowalam 7dniowej przerwy poniewaz pod koniec 2 tyg. brania tabletek zapomnialam o pigulce, zazylam ja po jakichs 9-10 godzinach i przy tym wypilam troche alkoholu. Miesiaczke powinnam dostac jutro... Chcialabym dowiedziec sie czy ja dostane czy moge wogole nie dostac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlenka86 ------> napewno dostaniesz okres ale dopiero jak skończysz ten 2-gi blister. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilkaaa
hejka! mam pytanie do doswiadczonych kobiet przyjmujacych Yasmin. Czy regularne picie herbaty czerwonej w jakis sposob obniza dzialanie tabletek?? moze glupie to pytanie ale bede bardzop wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilkaaa --------> ja pije bardzo dużo czerwonej i zielonej herbaty i szczerze z ręką na sercu moge Ci powiedzieć że ani jedna ani druga nie obniża skuteczności tabletek. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilkaaa
Dziobus---> dziekuje Ci slicznie za odpowiedz, jestem wdzieczna pozdrawiam rowniez papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkim! Dlaczego juz nikt tu nie zaglada?? straszna szkoda ;( Chcialam ponowic pytanie, ostatnio nikt mi nie odpiwiedzial ;((( Czy robicie regularne badania na poziom cholesterolu we krwi ?? pozdrawiam was wszystkie goraco !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć cheris :-) Ja nie robie badań na poziom cholesterolu... a powinnam? Ja robie co jakiś czas badania ogólne ze względu na moją chorowitość i tam zawsze też jest cholesterol i... z tego co pamiętam zawsze mam w normie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata...
slucjajcie mam pytanie bardzo wazne,...pierwszy raz wzielam jedne opakowanie po drugim,ostatnia tabletke wzielam we wtorek,wiec teraz czekac na okres,sa przypadki ze ten okres moze sie nie pojawic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×