Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

A czy ktos poszedł na całość wczesniej niz te 2 tygodnie? Bo my zrobilismy to po 8 dniach zażywania tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no, zebyś Ty mnie tu specjalnie nie zaciążyła :P A zostania mamusią Ci z całego serducha życze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa tutaj
A ja mam kolejne,glupie pytanko:P czy tabletki sa skuteczne i wchlaniaja sie w przypadku zaparc? I jak to jest z tym zazyciem,czy po jakims czasie od zazycia niewskazane jest skorzystanie z toalety,bo mzoe si enei wchlonac? To dopiero kilka tabletek jakie przyjelam,ale w tym czasie sie hmm..powstrzymuje..i to juz meczace.Poza tym dzis zazylam tabletke z roznica 20 minut..chyba wpadne w paranoje:( Po pewnym czasie te obawy mijaja? stalo sie dla was naturalne przyjmowanie tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisa
Witam yasminnki.Biore yasmin od ponad roku,na poczatku bylo wszystko ok ale od jakis 3 miesiecy moje libido spadlo okrutnie i zastanawiam sie czy nie odstawic.Z jednej strony niechce bo daje mi to komfort psychiczny ,ale a z drugiej str. to nie ma sensu.Bylam u mojej gin. i rozmawialam na ten wlasnie temat,powiedziala mi ze u wiekszosci kobiet libido spada przepisala mi nawet tabletki,ale nie potrafie sie przelamac zeby je wykupic .I tak sobie i mysle i mysle moze w koncu podejme jakas decyzje.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):)jejku:):):) zrobilam to wczoraj kochalam sie bezoporow i do konca bylo suuuuuper ale dzis mam schizy czy aby nie za szybko..... tabsy biore juz drugi tydzien i wciaz niejestem pewna czy daja mi ochrone :):):)\\ moze lepiej bylo poczekac do nastepnego opakowania niewiem czy dobrze zrobilam zobaczymy tylko ze teraz mam schizy ......... tak dokladnie to wczoraj wzielam11 pigule z blistra i mam obawy jak jasna cholera :(:(:( kurcze od tych wszystkich informacji z kafe mam taki mentlik... a co do mojego libido chyba sie polepsza bo mam coraz wieksza ochote ale moje koFFanie cos przeziebione lezy jak placek wiec musze popczekavc chyba ze chce miec grype :):):) a moze to libido jest lepsze bo zbliaz sie jajeczkowanie ...niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszek 🌼 No ja moge zostać mamą ale nie teraz ;) bo kłopoty finansowe że tak powiem mam ;) No ale tragedi by nie było :P A ja biorąc yasmin czuje sie tak jakbym wogóle ich nie brała;) samopoczucie u mnie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech to co ja panikuje przecierz wczesniej bralam inne tabsy i w sumie mialam tylko miesiac przerwy przed yasminkami.... ale to mnie wcale nie pociesza :(:(:( gdzie jestescie dziewczyny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutek 🖐️ Ja jestem Tu:P Ja tam nie miałam wcale zadnych oporów:p a bylam w polowie opakowania:P:P Kurcze co za panikary z was:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wiem ze panikary ale taka juz natura kobiet ze zawsze martwia sie na zapas :):):) niewwiem jak to jest ale takie gdybanie pomaga:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Cześć Dziewczynki:-) Ja w sobotę wziełam ostatnią tabletke z pierwszego blistru i czekam na @... Musze Wam powiedzieć, że nawet ostanio te sucości ustąpiły:-)!!! Bo normalnie przed braniem tabletak to byłam tak mokra że po nogach mi leciało... a jak zaczełam brać tabsy to susza i ja się zacierałam i mój Koteczek. Straszne to było. Ale od 4 dni wszystko wróciło do normy:-))! Ajeżeli chodzi o to kiedy można pójść na całość to ja zaczełam od 5 tabletki i kochamy się prawie codziennie... do końca. No i objawów ciąży ni ma. Jestem spokojna i wiem że @ dostane. A ORGAZM mam zawsze jak kochamy się na jeźdzca i wtedy Koteczek bawi się i pieści moje cycuchy...rewelacja! I powiem Wam, że ja zbiżenia odczuwam coraz dogłebniej z czasem trwania związku. I nie raz mam wrażenie że już lepiej być nie może a tu niespodziewanka!!! Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutku, nie martw sie. Ja poszłam na całość po 8 tabletce, dziobus juz po 5, wiec Ty tez mozesz byc spokojna. Poza tym Ty juz wczesniej bralas tabsy, wiec tym bardziej nie musisz sie obawiac. O ile mi wiadomo, to podczas brania tabsow nie ma owulacji. Czyż nie? Ja pamiętam ze tez kiedys kochałam sie na jeźdzca i byłam bliska orgazmu, ale musiałam sie zmienić rolami z moim Miskiem bo mnie tak w srodku jakos bolało :( I teraz sie w tej pozycji nie kochamy bo odczuwam dyskomfort :( Musze sie zapytać gina dlaczego tak sie dzieje, może mam jakiś stan zapalny albo cos? Bo normalne to to chyba nie jest. Co do libida, to ja nie narzekampóki co. Zawsze miałam wysokie i teraz też tak jest. Ja molestuje Miśka wszędzie gdzie to tylko jest możliwe :P Nawet jak jest jakaś impreza, to zawsze sie urywamy chociaz na godzinke, żeby sie pomiziać :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest...podczas brania tabletek nie ma zadnej owulacji..jest ona zachamowana...a ten okres z odstawienia tez jest sztuczny....I ja widziałam różnicę w wygladzie pomiędzy tym naturalnym a tym z odstawienia...Prawdziwy cykl nie występuje przy tabsach...więc nie ma co sie martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Ha, Ha Babeczki:-)!!! Właśnie doszłam do wniosku (czekając na @), że nie mam napięcia przed @!!! Kurcze ale fajowo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoka
stwierdziłam ostatnio ze przy yasmin splajtuje;/ w krk kosztuja teraz 44 zł. Czy mogłaby mi któraś powiedzieć na jakie tabletki (tańsze!!!) mogę zmienić. nie chciałabym zeby powiekszył mi się biust ani utyć i wogóle. Po Yasmin mnie to nie spotkało (2 opakowanie kończę) Prosze jak mozecie to mi podpowiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem na jakie mogłabys ewentualnie zmienić.z chęcią sama bym sie tego dowiedziała, aczkolwiek nie ze względu na cene (wszystko co związane z sexem, ginekologiem itp dzielimy z Miskiem 50/50 więc te 20 zeta na miech mnie nie zrujnuje), ale na wypadek gdybym miała jakieś skutki uboczne. Tak wogóle to boje sie, ze niby wszystko bedzie ok, bede sie dobrze czuła, a nagle kiedys sie okaze ze mam zakrzepice itp :O Paranoja. A jak myslicie, czy fakt, że mam niskie ciśnienie zwiększa ryzyko zakrzepicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoka
moja dróga połówka niestety ma narazie problemy finansowe, dokłada sie i tak ale w tym momencie musi liczyc każdą złotókę. A jak chodzi o niskie ciśnienie to wątpię zeby na to wpływało z resztą jak mi zawsze lekarze powtarzają lepiej niskie niz zbyt wysokie.Cholesterol myślę ze moze wpływać bo przy zbyt wysokim cholesterolu skrzepy same z siebie powstają( ale wątpię zeby któraś z nas miała poważniejsze problemy z cholesterolem). A jak chodzi o zakrzepice to też świruję szczególnie ze mój ojciec i jego rodzice mają zylaki - świrowałam jeszcze zanim zaczełam brać tabletki ze mi sie zylaki porobią a teraz to już wogóle kosmos z ta zakrzepicą. Ale nie można sie nakręcać bo efekt placebo potrafi działać w obie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, ja byłam dziś u ginekologa. Ogólnie wszystko oki tylko zauważyłam ostatnio bardzo powiększona naczynia krwionośne na piersiach, jak mi powiedziala gin, nie powinno byc to spowodowane tabsami, wiec mam je ciągle brac:) ale...na wszelki wypadek dostałam skierowanie na usg piersi wiec babki trzymajcie kciuki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_25
A czy to mozliwe,zeby raz tabletki dzialaly na poped pozytywnie a innym razem negatywnie? Bralam je wczesiej przez pol roku i mialam duzy poped (wiekszy niz przed braniem), a teraz po przerwie znowu je biore od miesiaca i poped spadl w stosunku do tego sprzed brania tabletek. Dziwne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 letnia Poziomka
witajcie!! Dzis minal 3 dzien z Yasmin:) czuje sie bardzo dobrze,zadnych skutkow ubocznych,chociaz...ano wlasnie: mam caly czas zgage co mi sie nigdy wczesniej nie zdarzalo,zmniejszony apetyt(nad tym akurat nie ubolewam;) ) i zaparcia. A swoja droga,czy zaparcia moga powdowac ze Yasmin si enei wchlonela,nie dziala? ---> Bernadetko-rozumiem Cie doskonale :( sama walcze od 2 tygodni z grzybica,dzis lyknelam ostatnia tabletke Flumyconu i czkeam az mi sie okres skonczy i zobacze jak dlugo sie utrzyma rezultat leczenia..ech..zeby tak wszystko bylo dobrze i moglabym w koncu cieszyc sie bliskoscia ukochanego bez obawy o ciaze :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam yasminki
Dzień dobry.Przetestwałam wiele tabletek i stwierdzam,że te są najlepsze!!!!!!!!!!!!!!!!I dla mojej siostry też!!!!!!!!Ona bidulka nie mogła brać zadnych,miała straszne migreny!Nmówiła ją na yasmin,razem zaczęłyśmi brać.I bingo!!!!!!!Dobrałam jej tableciory!Jestem lepsza od gienia:P:D:D:D:D:D Dziewczyny teraz powinnam mieć okres a mam małe brązowe plamki.To jest mój "okres"?Taki już będzie?Byłabym szczęśliwa:D:D:D:DCzy któraś też tak miała?Zero czerwonych strumieni?Cholercia w szoku jestem:DMam nadzieję,ze nie cieszę się za szybko i tak już zostanie:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 letnia Poziomka --> dzis zaliczylam wizytę u lekarza...zbadała mnie i powiedziała że w srodku jest ok, nie ma grzybów...tylko zna zewnątrz są wyraźne odparzenia...przepisała mi pimafucort:P cholerka droga ta maść:P całe 22 zł:P a to już 2 opakowanie w tym miesiacu:P No ale dałabym duzo wiecej gdyby pomogła...wiec trzymajcie za mnie kciuki ;) Przez te odparzenia ( no bo z grzybkeim podobno się juz uporałam) czuję swędzenie na zewnątrz :P W piątek idę po raz kolejny zbadac krew oraz mocz...Tylko nie wiem czy to dlatego ze biorę yasmin ( bo krew badałam chyba 2 miesiące temu ) czy dlatego ze grzybka wybijałam :P Jak myślicie??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszku, nie martw sie ja poszlam na calosc juz po paru godzinach, i wszytsko jest ok, teraz biore juz drugie opakowanie...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od połowy dzisiejszego dnia boli mnie cała noga :O Tak jak by to kość była :O Mam nadzieję ze to nie z powodu tabletek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi69
a czy ktoś moze mi powiedzieć czy moge wziąć tabletke jutro po 7 dniowej przerwie ale powinnam wziąć w poneidzialek biore yasmin od ponad 3 miesiecy i nie wiem czy mam czekac na okres czy wziąc dwie tabletki jutro na raz. Nie moglam wziąc ponieważ koelzanka wyslala mi listem recepty i nie doszly na czas powinny jutro być.Czy ktoś moze mi coś poradzić? Proszeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×