Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

Dziękuję za słowa otuchy i pocieszenia. Czekam i będę czekała ale wierzę, że będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mggg
hej biore yasmin juz miesiac dostalam krwawienie w 7 dniowej przerwie ale caly czas mam plamienia brazowo-jasnoczerwone martwie sie tym czy to normalne? co zrobic by mie bylo tych ciaglych plamien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaaaaa
To znow ja...tym razem jednak jak dla mnei wazne pytanie.Wczoraj jak zwykle tabletke zazylam o 9 ,wieczorem o godz 20 wymiotowalam, apotem jeszcze raz o 3 w nocy..Nie wzielma doodatkowej tabletki,dzis normalnie o 10...powiedzcie cyz jestem zebzpieczona? w sumie minelo jzu tyle godzin od zazycia,ze powinna sie wchlonac prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
stokrotkaaaa...:-) Jesteś zabezpieczona, bo tabsy wchłaniają się w ciągu 4 godz. Możesz być spokojna. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
a mialo przy krwawieniu nie bolec a mnie w 2 dniu boli ze tabletke wzielam :( Dziobus a jak tam u Ciebie? bo na tym samym etapie brania jestesmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za słowa otuchy i pocieszenia :-) rzeczywiście tak jak mówiłyście dostałam okresu 4 dnia czyli dziś :-) Wiem, że już nie muszę się martwić skutecznością tabletek i mogę im zaufać, Wam także :-) Jeszcze raz dziękuję :* Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiiza --->> no mnie tez bolało tym razem. tzn przy 2 krwawieniu z odstawienia.... az termofor poszedł w użycie i tabletka.... Z tym ze podejrzewam że z czasem będzie coraz lepiej:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
bernadetka - to tez moje drugie krwawienie bylo to moze lepiej bedzie:) za pierwszym razem to pare kropelek polecialo tylko i zero bolu,teraz za to baaardziej leci a jak tam Twoje chorobsko??lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja biorę teraz 6 opakowanie i do tej pory podczas krwawienia boli mnie brzuszek:( i u mnie to krwawienie wcale nie jest takie skąpe.Ale nie chce ich narazie zmieniac bo ogólnie to nie mam żadnych innych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam cos takiego ze wieczorami w ogole nie chce mi sie jesc jestem co prawda troszke glodna ale w ogole nie mam ochoty nic zjesc bo na od razu mnie odrzuca czy to moze byc wina tabletek????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takiego problemu nie miałam i moje kolezanki równiez więc Ci nie pomogę.Może inne dziewczyny się wypowiedząi Ci pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miaąłm co prawda stwierdzona nadkwasnosc i zpalenie zoladka i takie bole mialam tez przed braniem tabsow wiec juz zachodze w glowe co to moze byc bleee;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwanka_026
Ja kończe piate opakowanie. Zawsze w pierwszym dniu krwawienia z odstawienia biore 1-2 tabletki przeciwbólowe, ale dla mnie to akurat nie jest problem. Wczesniej miałam tak bolesne okresy że przez pięć dni zwijałam się z bólu mimo ze brałam silne tabletki, teraz przynajmniej moge normalnie funkcjonować:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Hejka Babeczki!!! iiiza ------> Od wczoraj boli mnie krzyż i dzisiaj tj. 4 dzień z odstawienia dostałam @ , tak samo jak przy pierwszym odstawieniu... czyli idzie wszystko jak w zegarku:-)... Tylko troche ten krzyż boli ale idzie przeżyć. zdzisia modnisia ------> ja przy pierwszym opakowaniu wcale nie miałam apetytu i pewnie dlatego schudłam 2 kg, co mi akurat odpowiadało. Przy 2 opakowaniu wszystko wróciło do normy. Pozdrawiam baaaaaaaaaaaardzoooooooooo serdecznie, wracam do roboty bo mam zapiernicz:-( Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
ja w pierwszym dniu to kwawienie dostalam i mam nadzieje ze juz mi sie konczyc bedzie a tak to ok sie czuje:) ja mysle tak okolo roku brac tabsy a potem moze przerwa na odpoczynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhhhhh a mnie od wczoraj właściwie boli podbrzusze.......Wczoraj to było dosć krótkie i minęlo a dzisiaj trwa już dobrych parę godzin........... Ból nie jest mocny, i rzcej określiłabym go mianem ----czucia ze mam jajniki------ jest to dość uciążliwe musze przyznać:O Co to do cholery jest??:O CZy to wina tabletek??:O Dodam ze dzis będę połykać 8 tabletke z 3 blistru.....wiec to nie jest raczej oznaka zbliżajacego się krwawienia, zresztą niby z jakiej paki???:O Dodam ze nie plamie a ni nic........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
o kurka Bernadetko ja tez nie lubie takiego nie wiem co?? wez moze ciepla kapiel i sie zrelaksuj czasem od stresow takie dziwactwa wynikaja pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkaaaa
Bernadetko, ja wprawdzie jestem na 2 opakowaniu,ale ten bol czasem tez sie poajwia:( MNie natomoast martwi bardziej co innego...Pod koniec 1 opakwoania skonczylo mi sie plamienie,odetchnelam z ulga..bez przerwy zaczelam brac 2 opakwoanie I co??? Pojawilo si eplamienie 5 dnia teoretycznej przerwy i do tej pory wystepuje:( Raz jest prawie czarne i jzu si eludze ze to koniec ,a tu zznow si epojawi czerwone...Pio co mam brac te cholern etabletki skoro i tak seksu nei uprawiam przez te plamienia?? A w sumei co by sie stalo jakbym uprawiala? chyba nic zlego?? No i powiedzcie czy to normalne??ja sie boje,ze skoro teraz plamie to nie pojawi si ekrwawienei po tych 2 oapkwaoniach...no i zaczne wtedy panikowac,ze jestem w ciazy biorac pod uwage te wymioty ( choc stiwersdzilyscie,ze nie ma powodow do obaw) .Ja sie chyba nie nadaje do tego...dlaczego wszystko nie jest takie oczywiste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Hejka Babeczki!!! A ja dzisiaj rano jak poszłam pod prysznic to tak krew ze mnie chlupneła że po nogach mi ciekło:-( Tak się wystrachałam że głowa mała... Teraz już jest chyba si wsadziłam sobie korek w pipke... Od niedzieli biore trzecie opakowanie a no i w piątek 24 ide do gina i się zapytam co i jak. Jezu a miało być tak pięknie... ja chce spiralke Mirenke!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Kurde byłam przed chwilą w toalecie i leci ze mnie jak z zażynznej świni:-(:-(:-(!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akzi
Dziewczyny a ja przez pomyłkę:O wziełam jednego dnia 2 tab i teraz skonczyło mi sie opakowanie po 20 dniach i robie sobie ta 7 dniową przerwę, no i zachodze w głowe czy dobrze zrobiłam, czy jednak powinnam kupic sobie to nastepne odpakowanie i dobrac tę jedną tab, uspokójcie mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziobus od niedzieli zaczęłas brac opakowanie i dziś Ci jeszcze leci?JejQ mi to na drugi dzien krwawienie zawsze ustaje.Ale fakt tez mam obfite krwawienie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Nie... Śnieżynko, w tą niedziele 19 zaczne 3 opakowanie. Dziiaj mam 5 dzień z odstawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no chyba że tak bo już myslałam ze od niedzieli bierzesz i tak Ci się jeszcze leje. Ja troszkę pod tym względem jestem załamana bo myślałam ze teraz to będę mieć mniejsze krwawienie a wcale takie małe niestety nie są mimo brania tych tabletek:(Szkoda troszke jest mi zmieniac na inne bo oprócz tego nie mam zadnych innych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Ja zobacze co mi gin powie za tydzień no i jak się będe czuła przy tym 3 blistrze. Colerka z jednej strony nie chce zmieniać na inne bo boje się przytyć:-( Prosze trzymać kciuki aby wszystko było oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×