Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

Gość ysl
Anika987 jak cos sie Tobie dzieje, to dzieje i jajniki pobolewaja, to idz do lekarza. Ja odstawilam dianki i zle sie czulam, dwa tygodnie przepekalam,a dzis pojechalam do sazpitala, bo juz z bolu nie moglam no i jakas ostrzejsza infekcja sie wdarla, a ja nigdy nie miewalam takich problemow :( W sumie to nie wiadomo czy to od pigulek, ale zaczynam sie zastanawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atreyu
a ja odpowiem do Cleo: nawet w ulotce jest napisane ze mozna przesuwac o kilka dni , znaczy skracac przerwe zeby przesunąc okres :) więc można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny 🌼 Dzisiaj źle się czuję, właściwie w nocy budziłam się i czulam ból głowy..Trzyma do tej pory...To już właściwie 3 dzień...Do tego jeszcze mnie mdli..... I w taki sposób chyba jest coraz bliżej do tego zeby odstawić Yasminki....Szkoda będzie, no ale cóż....Być może te migreny to wcale nieod nich ...a moze od nich...dlatego ze nie zrobiłam przerwy...Z tego opakowania zostało mi jeszcze 6 tabletek...Ostatnią wezmę we wtorek...W poniedziałek dzien wczesniej idę do nowego lekarza...Spytam się czy to ma jakiś zwiazek...Jesli powie ze tak, tak samo jak ta moja ciąga infekcja...to wówczas nie zacznę tego 5 opakowania.....Chyba moje samopoczucie jest ważniejsze....A ciąży i tak nie będę się raczej bała bo nawet tego chcę....Mój narzeczony również powiedział że jeśli mają mi tabletki szkodzic to lepiej je odstawić....I wówczas popracujemy nad dzidzią ;););) Co do infekcji to ( chyba ) mija, chyba jest lepiej...jeśli będę dała radę to dzis po pracy pojadę do laboratorium po wyniki posiewów...I zdam relację po powrocie do domu....A jeśli nie- to odbiorę je z samego rana jutro.... ech znowu te mdłości :O Ps: w ciąży nie mam szans byc bo ostatni stosunek był ze 2 tygodnie temu ( bom chora i on daleko ) a mdłości pojawiły sie 2 dni temu, poza tym przecież łykam Y.. i kiedy sie kochaliśmy nie było zadnych wymiotów ani biegunek...więc opcja ciąży odpada....Nie znosze mieć migren :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheris
Witam wszystkie kobietki biorace Yasmin. Leży przede mna opakowanie tych właśnie tabletek, zastanawiam sie czy mam dzisiaj wziac pierwsza tabletke, problem ze mam dzis 4 dzien okresu a ginekolog mi powiedzial ze branie ich w 4-5 dniu nie ma juz najmniejszego sensu chociaz to mial byc tylko test czy bede sie dobrze po nich czula gdyz bralam juz chyba wszystkie mozliwe tabletki. Czy warto zaczac juz w tym miesiacu czy sie wstrzymac jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę ze warto...najwyzej będziesz się przez tydzien dodatkowo zabezpieczała...a tak przynajmniej zobaczysz jak będziesz znosila te tabletki.. pozdrawiam B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheris
Dziekuje Bernadetko za szybką odpowiedz, tak tez chyba zrobie wezme juz dzisiaj aczkolwiek sadze ze i tak bede miala mdlosci po nich (jak po kazdych innych) jestem ciezkim przypadkiem jak powiedzial pan doktor;) dziekuje raz jeszcze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore jasminki wlasnie teraz od piatego dnia miesiaczki i jest gicior tylko niejestem pewna ich skutecznosci wiec przez cale opakowanie dodatkowo sie zabezpieczam taka zemnie mala panikara i wole dmuchac na zimno:):) a tak wogole to u mnie wszystko ok zadnu\\ych dzialan ubocznych tabsow niezauwazylam nic mnie nieboli niemam plamien tylko moje @ sa jak powodz ale w sumie te kilka dni mozna wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniezynka:):):) widze ze my z tych samych rejonow pozdrawiam cieplutko i zycze milego dzionka kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku nie sniezynka tylko SYLWANKA_026 cos mi sie nicki pomieszaly ja takze ze slaska i nawet znam rybnik he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
bernadetka - ja tez migrene mialam a przerwy nie robilam,moze faktycznie to od tego ? daj znac co tam u lekarza mnie juz przynajmniej brzuch nie boli bo w dniu kiedy mial byc okres bolalo ze az nospe musialam wziasc :( no i plamienie mam nadal z tego braku przerwy-fajny mi komfort :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... czytak sobie tak czytam ale ... ja biore yasmin mniej więcej od czerwca i i właściwie nic się nie zmieniło, nic mnie nie boli, nie mam żadnych plamień, bóle głowy też właściwie mnie nie dotyczą ale ... zuważyłam że właściwie straciłam ochotę na seks - czy któraś z was też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fortuna ta
Hej od wczoraj zaczełam brac Yasmin ( kurcze 42 zeta :-0 ) ,dzisiaj boli mnie głowa no ale trudno wyczuć czy to przez tabletki.Kilka lat temu brałam inne tabletki anty( Marvelon ) i znosiłam je rewelacyjnie,zobaczymy jak bedzie teraz :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwanka_026
aniutek28 No to fajnie że więcej jest Nas tu ze śląska :-) I nie gniewam sie za pomyłke sniezynka fajnie brzmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komu po yasmin.....
... powiekszyl sie biust? Jestem ciekawa bo wczesniej jak bralam inne tabletki to urosl calkiem sporo, jednak gdy je odstawilam zmniejszyl sie tak bardzo, ze jest mniejszy niz wowczas gdy zaczelam brac jakiekolwiek tabletki anty. No i teraz biore yasmin od 4 miesiecy i jak narazie zadnej zmiany.. Czy moge liczyc na to ze choc troche sie powieksza czy to niemozliwe? Prosze odpiszcie bo teraz jestem plaska jak nigdy i kazdy cm sie liczy... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę yasmin pół roku i biust urósł mi o dwa rozmiary !! naprawdę ! Właściwie jestem zadowolona, ale też bardzo zaskoczona! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika987
Jak pisałam wcześniej ja Yasmin znoszę fatalnie, ciągłe bóle w okolicy jajników w nocy się męczę czasem drętwiją nogi ręce,nadal ciągle coś ze mnie wypływa, cała jestem napuchnięta i przytyłam biust też jest większy. Jedyne co to ochota na seks jest i nie mam bóli głowy. Zostały 3 tabletki ale jurto lekarz bo jest fatalnie. Nie wiem czy trać do następnego opakowania i sprawdzić jak będzie:( zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia26
Dziewczyny,piszcie jak Wasze libido przy tych tabletkach.Jakoś nie mogę dojść do siebie po Logeście (zero ochoty na sex) .Wiem,że to sprawa indywidualna,ale chcę wiedzieć jak na Was działają.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! W moim przypadku biust bez zmian, tylko 2 dni przed przerwą 7-dniową robią się ciężkie i libido bez zmian też:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parmi
u mnie z ochota jest ok, a po Logescie to tez byla tragedia galopujaca..:( dziewczynki, powiedzcie mi kochane jak to jest z panstwowym ginem? idzie sie do swojego 'rejonowego' czy jak? skierowania nie trzeba? sorry, ze sie glupio pytam ale juz mi sie znudzilo przeplacac za prywatnego gdzie zawsze chodzilam... pozdrawiam i milego "uzywania":) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cleo dalej jestes zabepieczona tylko skrocilas przerwe :) no i oczywiscie 28 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parmi--------> z reguły do rejonowego, tylko jak się zarejestrujesz to możesz czekać na wizyte nawet do miesiąca. Ja chodze do prywatnej kliniki dla kobiet, która ma podpisaną umowe z NFZ i tam przyjmują lekarze odpłatnie i na książeczke, śrenio czekam na wizyte 2 tyg. Musisz się rozejżeć u siebie w mieście czy nie ma podobnej kliniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj byłam w trzech kolejnych aptekach, w dwóch z nich kosztowały 44,60 najtaniej 41coś... chyba zaraz zaczne płakać ;) jeszcze jutro poszukam a jeśli nie bedzie taniej to trudno... nic nie pozostaje... kupię drogo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kobietki:):) ja kupuje yasmine w aptece w kauflandzie i srednio place 35zl wiec moze warto sie rozejzec i wypytac:( padlo pytanie o libito przy tabsach no to roznie bywa jak bralam regulon to przez caly czas zero ochoty i nawet moj m sie smial ze poco mi zabezpieczenie jak niema przedczym przy jasminkach to tez roznie bo na poczatku wcale mi sie niechcialo a teraz juz lepiej i moge nawet coddziennie:):)ach ten zwierzecy magnetyzm.... ale mysle ze to niezalerzy od pigul tylko od psychiki i naszego nastawienia :) ok zycze milego dzionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas w aptece w kauflandzie daja jeszcze taka 1zl znizke za realizacje recept ciekawe czy u was tez pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uniqa
czesc Wam dziewuszki :) pozdrowienia BERNADETKA I SNIEZYNKA.dawno tu nie zagladalam,ale wciaz dowiaduje sie nowych rzeczy.Jestem po 12 tabletce 2 opakowania i coraz gorzej sie czuje.nogi czasen mam ciezkie jak z kamienia,przytylam chyba z 3 kg,ciezko mi sie czasem oddycha,jakies napady dusznosci mam,i kluje mnie wtedy w klatce piers.mam tez dziwne napady goraca?a z tych dobrych -piersi yrosly mi chyba wiecej niz 1 rozmiar i sa jedrniejsze,dla mnie to mile bo po dzieciatku ktore ma juz 9 latek nie wygladaly naj...a teraz :))czasem sa bardzo ciezkie i nabrzmiale,ale to da sie przezyc w zamian za ladny wyglad :)i w sumie byloby na tyle,,,,choc wlasnie mam jakas drozdzyce i dopiero przeczytalam ze to moze byc od anty.nie wiem czy to przeczekac wszystko czy jednak zastanowic sie nad odstawieniem?bernadetka..jak myslisz?aha..a ochota na sex jak byla tak jest :)ciesze sie ze tu JESTESCIE.:)buzialki per tutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uniqa wiesz co? cięzko, coś poradzic...chyba jednak zastanów się nad odstawieniem, bo skoro jesteś już w polowie 2 opakowania i źle je znosisz to chyba nie są dla ciebie... Ja tez je odstawiam....ALe nie dlatego ze mi nie pasują...po prostu jak wyzdrowieję to będziemy o dzidzię sie starać..a teraz i tak nie ma sensu zebym je brała bo jestem chora.....będę brac antybiotyki cieżkie...z sexu i tak nici...wiec nie bede obciaząc orgazizmu pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziweczyny od roku biore Yasmin, czasem zdazaly mi sie jakies drobne uplawy ale nic powaznego, teraz z nienacka po silnych uplawach dostalam okresu na 7 dni przed koncem opakowania?? co sie dzieje ?? dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
o bernadetka - to opuscisz nas??to ostatnie Twoje opakowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×