Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

przestancie! Jesli macie takie schizy to po co bierzecie te tabletki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie te schozi szczerze mowiąc są smieszne co najmniej... ja odkad zaczelam brać tabletki bylam ioch bardzo pewna i od razu kochalam sie bez zadnych gumek... i w ciazy jakoś nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo2k3
ja biore Yasmin od 6 dni i to sa moje pierwsze tabletki. po jakim czasie zaczynaja dzialac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quas
Dal mnie to nie jest śmieszne dla mnie to jest normalne :) Jak tak sie nasłucha tych ludzi co wpadli a niby brali tabsy to potem każdy ma wątpliwości :/ Ale masz racje biore je żeby sie nie martwić i miec pełny komfort więc... zawsze ma sie watpliwosci dopoki sie nie przekonasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadetka ->>> właściwie to jestem z pod Szczecina i do lekarza chodze u siebie, ale moge Ci polecic dr E.Świderska bylam u niej kilka razy przez przypadek i okazala sie bardzo w porzadku kobietka, mysle ze ma takie zdrowe podejscie i przejmuje sie swoimi pacjentkami, tak mi sie wydaje aczkolwiek moge sie mylic gdyz bylam u niej zaledwie kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra38
Cześć Dziewczyny! Trafiłam tu przez przypadek i zajrzałam z czystej ciekawości.Biorę Y już od roku i na pewno działa :). Mam dwoje dzieci i nie planuję trzeciego, więc stąd decyzja o braniu tabletek. Jak narazie jestem zadowolona :) dodam, że czasami spóźniam się z wzięciem tabletki parę godzin, a one i tak działają. Co do skutków ubocznych to na początku były, ale jak organizm się przyzwyczaił to wszystko minęło. Teraz czasami miewam silne bóle głowy, ale czy to od tabletek - nie wiem, stres też może powodować takie bóle. Wiem na pewno, że lekarz przed przepisaniem tabletek powinien zlecić szczegółowe badania i dopiero po wynikach powinien zdecydować czy można je brać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettsy
wedlug mnie to normalne ze ma sie watpliwosc zadna antykoncepcja nie daje 100% gwarancji!!Moja kolezanka miala spirale i zaszla w ciaze...Takze uwazam cheris ze moje obawy sa naturalne, a myslalam ze to forum jest po to aby sie dzielic obawami i je rozpraszac. W ktorym dniu po zazyciu ostatniej tabletki dostajecie okres zazwyczaj?Bo u mnie mija 3 dzien i nic :((, a zawsze mialam jak w zegarku. I dlatego sie martwie i stad moje obawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettsy
a jak sie idzie do przychodni i nawet do prywatnego to baaaaaaaardzo rzadko zalecaja badania, idziesz moiwsz co i jak i ci zapisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettsy
:) :) przyszedl ufff juz sie przestane bac czy dzialaja czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bettsy ->>> słuchaj nie chcialam Cie urazic, tylko wiesz jak sie czyta co piszecie to samemu sie wkreca jakies chore filmy, a tego bym nie chciala, gdyz juz kiedys wkrecilam sobie ciaze, teraz z perspektywy czasu wiem ze to jakas paranoja byla. Takze przepraszam jesli naskoczylam na Was. Ciesze sie ze dostalas okres, ja zawsze dostaje 4 dnia po odstawieniu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoświadczona...
Biorę drugie opakowanie tabletek antykoncepcyjnych yasmin... mialam krwawienie z odstawienia...zawsze biore tabletki o stalej porze nigdy zadnej nie pominelam, nie bralam antybiotyków wię cteoretycznie w porządku prawda? Tylko mój śluz jest teraz przejrzysty, bardzo rozciągliwy...pasuje idelanie do opisu płodnego śluzu przy normalnych cyklach gdy nie bierze się tabletek. Czy taki śluz oznacza że mimo ze biorę tabletki wystąpiła owulacja...czy jednak śluz zmienił się właśnie z powodu działania tabletek. W ulotce napisane jest że zmienia się sluz pochwowy ale czy w taki sposób? proszę odpowiedzcie będę bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
czesc :) ja teraz biore ostatnie opakowanie a potem na gumki przechodzimy i tak bedziemy uwazac, mam juz swoje lata i chyba mam dosc 'trucia sie' chociaz zadnych dolegliwosci po yasmin nie mam :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettsy
cheris nie ma sprawy, ja poprostu chcialam to wytlumaczyc :)) czemu mam watpliwosci, mysle ze teraz uwierze i przestane sie tak tym przejmowac, ale na serio jak sie czyta niektore wypowiedzi i inne fora to taki metlik sie w glowie robi..Dlatego najlepiej nie czytac tych zlych wypowiedzi tylko siebie i swojego ciala co nam mowi...:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka_30
Hej kobitki,założyłam na ONET czacie pokój o nazie Antykoncepcja...moze sie tam "spotkamy i pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiiza, no prosze a moze myslicie o dzidzi? Bercia a Ty gdzie? W Szczecinie? Jak tam zdrówko? Kurka a ja zaczynam yasminelle w piatek i jestem ciekawa jak to bedzie... Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
hej dziobus :) o dzidzi jeszcze nie,ale jakos tak naturalniej wole ,tabletki moze kiedys narazie zyje slubem :) i roznymi wydatkami :( mam nadzieje ze dobrze bedziesz te nowe tolerowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiiza to dorze ze odstawiasz tabsy, przynajmniej nie bedziesz trula organizmu... ja zobacze jak to bedzie z yasminelle, jak bede znowu miala jakies jazdy to tez zrezygnuje z tabsow. Przygotowania do slubu pelna para... hmm...zazdroszcze Ci... ja narazie czekam na pierscionek i nie wiem czy sie doczekam:-( Zycze powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No babeczki ja dzisiaj zaczynam brać yasminelle... zapłaciłam za nie 34 zł ( o 1,5zł więcej niż yasmine) i zobaczymy jak to będzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
dziobus - no to trzymam kciuki :) ja postawilam na naturalnosc, tylko dobre gumki musimy sobie sprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziu:o Jak przeczytałam punkt 4 w ulotce dołączonej do tabletek yasminelle to kurde bolo boje się je brać😭 Jezusiczku a zaraz musze wziąć tabsa:o Buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi oczywiście o skutki uboczne:o... No cóż tabsa wziełam i się zaczeło... co to będzie? co to będzie? Babeczki trzymajcie kciuki bo jestem taka wystrachana że głowa mała:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm
Ehh..ja natomiast nie wiem co mam robić.Przeczytałam kilkanascie waszych wypowiedzii i troche sie uspokoilam.... Zazywam dopiero piewsze opakowanie yasminu a w sumie to juz koncze.Nadal mam krwawienia od jakis 16dni...liczac wraz z okresem oczywiscie..Nie wiem co sie dzieje, troche to niepokojace, krwawienia sa dosyc obfite.Zastanawiama sie czy nie wybrac sie do lekarza, a takze zmienic tabletki,chcoiaz one wydaja mi sie zaufane bo moje znajome je brały... Prosze o rade albo coś.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Wiele dziewczyn pisało że ma polamienia i z tego co wiem to od 2 blistru było wszystko oki. Moim zdaniem powinnaś jeszcze brać dalej tabsy, organizm potrzebuje troche czasu na przyzwyczajenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
dziobus - a co jest w pkt 4???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiizuniu, skutki uboczne:o I ja pierdziule, tyle tego jest że...😭 Jak zaczełam czytać mojemu facetowi to się złapał za głowe i stwierdził tylko: \"a miały być lepsze\":o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
a to wiecej yuch skutkow ubocznych niz w yasmin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny! Mam pytanko do Was. Czy zawsze po odstawieniu dostajecie okres w tym samym dniu o tej samej godzinie? Bo slyszalam ze tak powinno byc a u mnie to wyglada tak ze raz jest to sobota raz niedziela a raz poniedzialek :/ Zastanawiam sie czy to normalne. Po za tym raz krwawie obficie raz slabiutko. Od czego to moze zalezec?? Dzieki za odp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elbilk
hej :) ja dzis wemze 8 tabletke...hmm i wiecie, mam dziwne uczucie w nogach, wiemz e to pewnie pzrzez schizm tego ze bede miec jakies yyy zakrzepice i te inne...ale to mnie wnerwia nie moge przestac o tym myslec!! moje nogi sa ciezkie itp...wy tez tak mialyscie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deska21111111111
hej!urosly Wam chociaz troszke piersi od Yasmin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×