Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co wy o tym sadzicie

CZY MOJ CHLOPAK JEST OK?

Polecane posty

Gość co wy o tym sadzicie
no bo mnie łeb boli od piatku! temu tak panikuje. Myslalam ze to z powodu pogody i ze przejdzie, ale nie przechodzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histeria
owszem to duza przesada i skoro wszyscy tak adza to jest fakt jnajpierw sprawdz co ci jet a potem zadreczaj swoimi narzekaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy o tym sadzicie
anieliczka---> mam niskie cisnienie 50 na 100, gdy siedze i stoje to kreci mi sie w glowie, bol jest pulsujacy, narastajacy, sa momenty ulgi i takie kiedy czuje ze cos mi w glowie pulsuje jakby ja mialo rozerwac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histeria
chyba 100 na 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy o tym sadzicie
tak, 100 na 50 jak zmierzylam potem bylo 116 na 69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o słodki misiu
boże kobieto mnie bolała glowa 5 dni ostatnio i żyje pobolało i przeszło może migrenę masz najnormalniejsza na swieciie albo coś z zatokami (a wtedy potrafi baaardzo boleć) jeny jakbym byla taka hipochondryczka jak Ty to sama sobie strzelilabyw w leb :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
do : yanek pancerny jasne "faceci nie lubia jak baba tak jojcy" ale jak facet umiera z powodu kataru to moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy o tym sadzicie
a czy przy zatokach wystepuja zawroty glowy? czy tez sie w glowie kreci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc :), to prawdopodobnie zwykła migrena. Niektórzy ludzie mają z tym problemy i czasami taki ból potrafi trwać do tygodnia!. Pomasuj sobie końcówki uszy, uściśnij trochę głowę :). Jeśli to Ci się będzie powtarzało to idź to lekarza. Co to guzów mózgu one najczęściej w ogóle nie bolą. Objawia sięto w inny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o słodki misiu
tak kreci sie i czujesz potworny ucisk zwlaszcza jak poruszasz glową do przedu oraz w dól w moim przypadku nierzadko miewam do tego mdłosci a czasami stan podgorączkowy spróbuj kupić IBUPROM ZATOKI w aptece bez recepty a jak nie pomoze to antybiotyk jakis niech ci przepisza p.s ostatnio mialam ostry stan zapalny zatok i cisnienie tez mi spadlo strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość histeria
ja zawsze mam takie cisnienie srednio 100 na 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy o tym sadzicie
jejku oby to nie bylo nic powaznego mam nadzieje ze to z nerwow bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się. To tylko nakręca te migreny. Dziwne to zjawisko- nie wiadomo do końca skąd się bierze (często własnie z nerwów ;) ) a podczas jej ataków możesz się czuć jak śmiertelnie chora, łącznie z wymiotami. Łyknij coś, zrelaksuj się i weź tego chłopaka na spacer zamiast go straszyć (dobrze Ci swieże powietrze zrobi) ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawroty glowy moga byc spowodowane niskim cisnieniem. nie nakrecaj sie tak, bo tylko sobie nerwy psujesz.wszystko bedzie dobrze ... takie rzeczy sie naprawde zdarzaja. glowa do gory i spokojnie jutro do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy o tym sadzicie
dziekuje Wam za otuche i pocieszenie obcy ludzie potrafia podniesc na duchu a teoretycznie bliska osoba ma to w nosie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy o tym sadzicie
wiecie co? napisal przed chwila smsa "dobranoc, jak sie czujesz?" no nie mam pytan, coz za troskliwosc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy o tym sadzicie
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy o tym sadzicie
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migrenowiec
Jejku dziewczyno....migrena Cię złapała a Ty już za chwilę testament spiszesz!Typowe objawy migreny :O Dawno się z taką histerią nie spotkałam:O:O:O:O Może wcale ten sms do niego ie dotarł albo posłałaś gdzieś indziej?Napisałaś mu,że umierasz??No comments :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×