Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chorusienka

wrzody żoładka

Polecane posty

Bardzo proszę osoby cierpiące na: Cukrzycę Chorobę wrzodowa żołądka i dwunastnicy Zaburzenia odżywiania (jadłowstręt psychiczny, otyłość) Atopowe zapalenie skóry Migrenę Astmę oskrzelową Zespół jelita drażliwego Nadciśnienie tętnicze Chorobę niedokrwienną serca Nadczynność tarczycy Pokrzywkę O pomoc i wypełnienie krótkiej ankiety (wypełnienie zajmuje max 10 minut), której wyniki potrzebne mi są do napisania pracy magisterskiej, wśród wypełniających rozlosowana zostanie NAGRODA w postaci książki wydawnictwa Znak. Wszystkie odpowiedzi zaznaczane sa na skali, wiec na szczęście nie ma dużo roboty. :) Z góry serdecznie dziękuje za pomoc! ;) Poniżej podaje link: https://emocjewchorobie.ankietka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na wrzody pomógł Licur , widziałem że już pare osób pisało tutaj o kurkuminie , też tak samo szukałam, kupowałam wiele produktów. Ale dopiero Licur sprostał moim oczekiwaniom, przyswaja się 185 razy lepiej niż zwykła kurkuma, co czyni go najlepszym suplementem dostępnym na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie gdzie dostanę ten Licur ? Znalazłam ogrom pozytwnych opini na jego temat no i też wyczytałam o tym wysokim przyswajaniu , więc muszę go wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrzody o których dowiedziałam się całkiem niedawno dzięki gastroskopii w będzińskim intermedzie. pomaga mi dieta, picie dużej ilości płynów, kurkuma i picie siemienia lnianego. oczywiście od czasu do czasu pozwalam sobie na małe co nieco:) do przeżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczko
propozycja dla tych, co nie chcą lykac tabletek - sok z zurawiny ekologicznej (jak sie okazuje dobry nie tylko na zapalenie pecherza). ja akurat kupuje ten z miodem akacjowym z Rabenhorsta, ale jak ktos ma dostep do innych eko sokow z zurawiny to tez jak najbardziej. czuje sie O NIEBO LEPIEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogą i niestety powracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale mogą. Dlatego też trzeba sie pilnować jak sie nawet wyleczyło wrzody.... Mogą ponownie się w koncu pojawić. Sama wiem o tym ponieważ lecżę wrzody żoładka. NIe jest to nic przyjemnego.... :( Wyleczyłam raz ale potem drugi raz powróciły. Nie wiem czy kiedykolwiek sie ich pozbędę: http://chorobawrzodowa.net.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrzody i nadrzerki żołądka biorą się ze stresu, a stres sie bierze z otoczenia i z głowy, głównie z niedobrych myśli, które potem powodują różne dolegliwości może to brzmi banalnie ale tak jest. Naturalne metody leczenia tej dolegliwości są proste, siemie lniane, ewentualne odkwaszenie organizmu bo przy nadkwasocie może ta dolegliwość się nasilać więc proponuje alkala N proszek suplement diety, ale to do poczytanie jak dla kogo, ale najwarzeniejsze jest dobre traktowanie ludzi, siebie nawzajem tak jak to napisane w piśmie świetym nie czyń drugiemu co tobie nie miłe a wtedy dolegliwości same ustąpią, ewentualnie proponuje szczyptę soli na szklankę wody 3 razy dziennie dobre nawodnienie organizmu wyleczy nadżerki i wrzody. proszę wyprobować te metody, która dla kogo pasuje a gwarantuje poprawę bezpowrotną, że wrzody już na zawsze znikną, tylko proszę pamietać aby sie dobrze nawzajem traktować. Tak na marginesie są tez olej jak np. z oliwek, lniany, które zmiękczają rany nawet w żołądku i mogą powodować wyleczenie tylko stosowane na czczo. RZYCZE ZDROWIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lOLA95
U mnie była to zgaga i wzdęcia... Jak sie dowiedziałam to z autoamtu zmieniłam diete i udalo mi sie szybko pokonac problem. Nie popelniam juz teraz bledow zywieniowych bo nie chce wracac do sytuacji wczesniej. Przydatne tez moga byc artykuly czego unikac w diecie a co jesc jak np ten http://zdrowieity.pl/2-co-jesc-w-chorobie-wrzodowej-zoladka-i-dwunastnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim trzeba sprawdzić czy to wrzody czy co. Dlatego nie wyobrażam sobie nie isć do gastrologa i nie mieć zrobionej gastroskopii. Wiadomo, że nie jest specjalnie miłe badanie, ale zdrowie najważniejsze. W trakcie trzeba dobrze oddychać i słuchać lekarza. Ja miałam gastroskopię w http://skopia.pl/ Badanie nieciekawe, ale pan doktor postarał się aby warunki były jak najbardziej komfortowe, jest cierpliwy, delikatny, potrafi wesprzeć pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darciaak
Czy ktoś mi może pomóc zanim trafie na gastrskopie? Odebralam wczoraj wynik Tj miednicy i jamy brzusznej: "W dnie zoładka okrągławe zageszczenie przylegające do sciany wielkości 11 mm"... Czy to wrzod czy cos gorszego????? Blagam o odp.... bo czekam na termin gastroskopii...do tego czasu chyba osiwieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jeszcze nie byłam u lekarza ale codziennie cokolwiek zjem boki mnie mocno brzuch i mam rozwolnienie cokolwiek zjem i uczucie ciągłych wymiotów w buzi ,,posmak,, kwaśny czy to mogą być wrzody ?? Mam tak od paru miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecylia488
Mi na wrzody pomógł suplement zawierający olej z orzechów cedrowych, znajoma mi go poleciła. Wcześniej stosowałam wiele leków i nic nie pomagało na dłuższa metę. Zerknij w tym sklepie https://eapteka.pl/uklad-pokarmowy/wrzody-zoladka powinien być dostępny do zamówienia, mają też inne leki na tę przypadłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam czy jak mieliscie wrzody zoladka to tez zchudliscie prosze o odpowiedz bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytotec
Sprzedam lek na wrzody Cytotec sprowadzony z Włoch. Opakowanie 50 sztuk za 500 zł. Wysyłam zdjęcia na adres email. Kontakt: sprzedam-cytotec@protonmail.com kopiując adres email proszę usunąć odstępy pomiędzy znakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkaróż

domowe sposoby na wrzody żołądka? nigdy w życiu! zamiast sobie pomóc, można sobie tym zaszkodzic.. z doświadczenia wiem, że najlepiej jest się udać do specjalisty, dietetyka klinicznego, który przygotuje specjalną, indywidualną dietę - ja od pół roku chodzę do Pani Beaty Ślebzak-Cebuli i widzę poprawę, w końcu mogę normalnie funkcjonowac i nic mi nie dolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli podejrzewacie u siebie wrzody żołądka to jak najszybciej powinniście poddać się badaniu gastrologicznemu. Osobiście polecam wam w tym celu skontaktować się z placówką www.endomed.com.pl we Wrocławiu. Tam możecie szybko wykonać badanie gastrologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam 35 lat. Borykam się ze zgagą od kilku lat, nie przeszkadzała mi tak strasznie, brałem rennie. Paliłem 2 paczki papierosów dziennie piłem masę kawy i źle się odżywiałem. Niedawno dostałem takiego ataku zgagi ze nic nie pomagało dodatkowo zaczęły dziać się rzeczy których wcześniej nie czułem tzn boli mnie żołądek i ten ból jest dosyć obszerny bo odczuwam go również na plecach, pod brzuchem , mam uczucie bulgotania pod lewą piersią, ale najbardziej martwi mnie ból za mostkiem który rozchodzi się na boki jakby na oskrzela czuje się tak jakbym miał tam kawałek reklamówki dodatkowo szczypie. Mam tez ból gardła, moje łuki podniebienne są ciemno czerwone jakby pękały w nich naczyńka i boli mnie tylna ściana gardła z której sączy się jakaś biała maź. Oczywiście natychmiast przestałem palić. Stało się to na moim urlopie zagranicą ratowałem się rennie ale nie pomagało dostałem okropnej biegunki a kwas wypalał mnie od góry do dołu. Po powrocie udałem się do lekarza. Na podstawie tych informacji lekarz stwierdził, że dostałem silnych obrażeń na całej długości odcinka pokarmowego i przepisał mi omeprazol 1x dziennie rano. Po 2 tyg nie było poprawy wiec zgłosiłem się jeszcze raz. Lekarz podtrzymał swoją wersję zwiększył mi dawkę leku 4-ktornie obejrzał gardło i tyle. Wyprosiłem na nim skierowanie na zdjęcie rtg klatki piersiowej i żołądka które nie wykazało żadnych zmian. Biorę już 2 tyg zwiększoną dawkę leku ale mi nie pomaga nawet bym powiedział, że się trochę pogarsza. Na szczęście nie kaszlę, nie wymiotuję, mam apetyt, nie mam krwioplucia, nie mam problemu z oddychaniem, czasami pojawia się ciemniejszy stolec.

Czy ktoś miał podobne objawy wrzodów? Czy powinienem zasugerować lekarzowi żeby wysłał mnie na badanie endoskopem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No-sense.1

To ja odzywam sie po latach.

w gastroskopii wyszlo mi ze nie ma heicobakter ale ze mam PRZEPUKLINE ROZWORU PRZELYKOWEGO, REFLUKS, I krwawe wybroczyny na dwunastnicy.

dostalam na to 3 leki w tym polprazol, cos co musialam rozgryzac i tribux pomoglo. Przytylam wygladalam jak czlowiek. Ale niestety to jest nawracajace! I co jakis czas bralam polorqzol ale slyszalam od aptekarza z ejest on SZKODLIWY jak sie za czesto bierze moze powodowac raka.

odkrylam sposob na ohydna zgage bo meczy mnie czasem w nocy straszny glod i pieczenie zoladka - jem rzodkiewki rano i wieczor. Wrocil apetyt nie mam juz tego ssania nocnego i palenia, przytylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×