Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

a my też zamierzaliśmy, ale się popieprzyło mamy 2-letniego synka, ale między nami jest do bani i się rozstajemy NO, ale to chyba najgłupszy temat jaki mogłam zacząć krab boi się zejść na dół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazxsw macie dzieciaczka? u facetów to normalne....najlepiej żebyśmy My zawsze były w humorze, natomiast oni mogą miewać gorsze dni....Ehh skąd ja to znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazxsw
nie nie mamy dzieciaczka, czasem mysle ze to i dobrze tzn wiecie jak jest super to badzo chce ale jak sie klocimy to stwierdzam ze dzierki BOgu ze nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazxsw
niema... tez sie ciesze zepotrafisz to zakonczyc sa kobiety ktore mimo dzieciaczka tkwia w beznadziejnym zwiazku podziwiam Twoja odwage :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest dobre, bo go nie ma w domu za 3 tygodnie będę wolna i w końcu mam nadzieję szczęśliwa nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, teraz przynajmnie j wiem czego od życia nie chcę, a synka mam cudownego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazxsw
niemamnika a ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaz... mój największy problem to to, że on nie chce \"kocham... bla bla bla, ratować\" już mi się słabo od tego robiło, bo za dużo przez niego wycierpiałam i teraz chcę żyć dla siebie i dzieciaczka, a nie dla palanta, któremu jest przy mnie po prostu wygodnie. Chyba nie nadaję się na cierpiętnicę \"w imię miłości\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazxsw
niemam i bardzo dobrze, oby Ci sie zycie ulozylo jak najlepiej :)) dobra,przepraszam Was kochane bardzo ale ide z pieskiem i lece do lozka, bo juz ppowoli nie kontaktuje, jutro rano napewno tu zajrze :)) buzka i dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja jestem, topik co prawda w stanie śmierci klinicznej ale może uda się reanimacja laski gdzie jesteście??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boska - hej co prawda już jedną wypiłam, ale nie pogardze kolejną bo chyba ciężki dzień mnie dziś czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i też mam kawke:)to taki mój rytuał rano w pracy:) a popołudniu mam wizyte u dentysty i jak pomysle to już mam stres...brrr nienawidze dentystów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bym posiedziała przy filiżance kawki z mlekiem dzis jestem w domu z chorym synkiem :( i już mi daje w kość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana ja tez po południu do dentysty ide :D:D: i chyba jestem nienormalna bo lubie chodzic do dentysty:D:D: niemamnika to fatalnie ze chory|:(ile ma latek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma 2 latka, katar i kaszel. od 1.09 chodzi do żłobka i chyba się zaczęło.... no, ale zawsze to dzień w domku a nie w pracy :) tylko że zrobił się ostatnio strasznie krzykliwy i marudny, rzuca się i krzyczy nie wiadomo o co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×