Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

poopalałam się w piaskownicy, zjadłam na obiad sałatę (czy już mówiłam, że przechodze na dietę...? ) Teraz spadam na spacerek, papa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pięknie na dworze...Zasiadam dom kolejnej kawki...Zapraszam...:) Dzisiaj kolejny dzień opalania, jeszcze tlko zrobie obiad i już mnie nie ma w domu...;) miłego dnia...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ale jest cudna pogoda na dworze...A ja dzisiaj zzaczynam dlugie wypoczywanie. Dopiero w przyszy weekend bede miała uczelnie a do tego czasu WOLNE:D Pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli w pon mnie nie będzie na kafeterii to możecie mnie szukać...Dziś jedziemy w dłuższą trasę rowerami...Jak przeżyję to powiem Wam jak się jechało :) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę więc i ja zorganizować sobie coś fajnego na te wolne dni...Rower, basen, grill...? Pogoda ma się popsuć więc pewnie zostanę przy prasowaniu i zabawianiu dzieci...ale dzisiaj cudnie więc i ja wyruszę w świat...🖐️ Kasia,myślałam, że ta wycieczka dopiero jutro...;)Powodzenia...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wtedy ciepło ? Z Częstochowy mamy nawet bliżej, ale wtedy musielibyśmy zrezygnować ze Słowacji, a z tym ciężko, bo góry nas wzywają...Mnie się marzy jeszcze weekend na plaży...Może na rocznicę ślubu mąż spełni moje marzenie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że wypoczywacie...:) Bardzo dobrze...Ja też nic nie robię, choć powinnam zasiąść na poważnie do pisania pracy mgr... Może od przysżłego poniedziałku...? ;) Zimno dzisiaj, na szczęście słonko podgrzewa nieco atmosferę, gdyby nie to chyba bym zamarzła...:) Pozdrawiam prawie majowo...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno mi samej w domu.... Na szczęście w sobotę szkoła, czas szybciej zleci... Gdzie się podziewacie? Nad morzem, w górach, na Mazurach? ;) U nas znowu w nocy przymroziło...To już przesada...moim kwiatkom niezbyt się to spodobało... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wreszcie wszystko powoli wraca do normy... Tylko tu nadal jakos dziwnie pusto...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziulaa:) Miałam pare dni wolnego więc nawet nie wchodziłam na net, ale będę nadrabiać zaległości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, jak miło...milczenie przerwane...Ciekawe gdzie reszta...? Helga gdzie odpoczywałaś w te wolne dni? (jeśli można wiedzieć...?) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Ale się wybyczyłam prze tydzień:) A dzisaij praca i 150 faktur do wystawienia...Ciężko...nie mogę się przestawić.... Jak tam po długim weekendzie??:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:)🌻 Dzisiaj mam pracy troszkę mniej, choć nadal na brak zajeć nie narzekam. Wczoraj na dodatek zaczelismy remont łazienki i panuje ogólny rozgardiasz w mieszkaniu. W sobotę mam egzamin a jeszcze nic nie umiem:( Przeraża mnie to... chcę znowu wolne:D:D Byłam z Moim i znajomymi w Ojcowie, w zoo (pierwszy raz chyba od 15 lat:D ) Byliśmy też u rodziny w Krakowie. Pogoda dzisiaj nie dopisuje-pada deszcz...Senna jestem bo wstałam o 5!!!:D Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja długi weekend przesiedzialam w domu, tęskniąc za Miom...;) dostał\" wolne od domu\" na te majowe dni:), taka ma cudowną żonę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Dziulaa brawo dla Ciebie - wzorowa żona:) A gdzie Mąż wybył że tak go puściłaś, jesli można wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem oburzona:D Cytat z jakiegoś topiku na tym forum: \"kobieta idealna : malo je, malo gada , robotna , silna , cycata , posluszna , nie za madra- tylko troche , oszczedna , i czesto nieobecna .\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Dziulaa, my z Damianem po pracy to bliźniacy syjamscy z Inką na plecach...wszystko razem...Dula, wiem jak wygląda dom z remontem łazienki, przeżyłam na starym mieszkaniu, wszyscy przed 8 musieli się umyć...hehehe....ale potem jest super i pięknie :-) Robię popcorn, jest ktoś chętny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) Już mam dość tego remontu a Panowie robotnicy mówią, że skoncza gdzies w połowie przyszłego tygodnia... Do tego mam mase nauki a chceci jakos nie bardzo... Ja chce słonko:) Zapraszam na kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Laski...:D Dula, Mój pływał na Mazurach... Współczuje remontu, wiem co przeżywasz i szczerze mówiąc nie chciałabym byc w Twojej skórze... A z czego masz egzamin? Ja sesję zaczynam pod koniec czerwca...W przyszłą sobotę kolos z ekonometrii, ech... Zapraszam na kawkę bez cukru i ciasteczka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu egzamin mam z Diagnostyki Pedagogicznej teraz w sobote, kolejny 1 lipca i koniec:D Po drodze jeszcze mam jakies kolokwium tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, jakoś mało tych egzaminów...Dula...Zazdroszczę... Ja mam 3 czyli właściwie niewiele więcej...;) może uda mi się zaliczyc dobrze ćwiczenia a to daje zwolnienie z egzaminu...bedą więc wtedy dwa...Oby.. Do połowy czerwca musze oddac pierwszy rozdział pracy...a jestem w lesie...🌻 Leje i wieje...brrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ja miałam mieć 5 egzaminów, ale z racji tego ze na studiach licencjackich już niektóre mielismy to wykładowcy przepisali Nam oceny:) Dlatego zostały Nam tylko dwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to jestem leń. Mam tylko 23 pytania do nauczenia sie ( bywalo że mielismy nawet 70) i umiem na dzień dzisejszy tylko 10...i to jeszcze nie na blachę ...Echhh nic mi się nie che:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no dziewczyny...co to za cwiczenia?:) poprawiacie sylwetkę na lato?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ćwiczymy tak sobie z Kasią w wolnej chwili...Będziemy sie wspierać i może uda nam sie co nieco ujędrnić do lata...Troche mało czasu ,ale... Kawy nie słodzę, pieczywo tylko pełnoziarniste, zero słodyczy, zero alkoholu (to najtrudniejsze...;) , zero posiłów po 16...(to daje niezły efekt..., ale jest cholernie tyrudne, na początku szczególnie)...no i zobaczymy...Póki co 4kg mniej w ciągu dwóch tygodni...nieźle, ale teraz waga stoi w miejscu jak zaczarowana...Może powinnam zadowolić sie tym co już mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa nigdzie nie byłam, byczyłam się w domu:) Na majówce byłam u kumpeli na grilu, było świetna impreza ale jako, że od mniej więcej pół roku jestem abstynentem totalnym (od kiedy jestem zmotoryzoana;) ) to źle się ona dla mnie skończyła, rzekłabym wręcz tragicznie:o Mam już dwa zaliczenia za sobą, czeka mnie jeszcze w maju 5 o ile czegoś nie dołożą. Mogę sobie powiedzieć jedno - masz babo czegoś chciała:o Pozatym że mam masę nauki to siedzę w pracy, nowej osoby u mnie nadal brak, jak mi przedłużą pod koniec maja umowę to zacznę batalię. Nie wiem nadal czy nie zamkną mi Oddziału, co chwilę słyszę inne ustalenia i szczerze mówiąc mam tego trochę dosyć bo chciałabym wiedzieć na czym stoję. Walczę też o odzyskanie kasy, zaangazowałam w to Kruka, jutro dowiem się czy się zajmą ta sprawą. Jeśli nie, mam namiary na mniej legalnego windykatora. Tyle o mnie:) Jak tam postepy Dziulaa w pisaniu pracy? Nie wiecie może nic na temat pogody w dniach przyszłych? Bo mam nadzieję że się ociepli, zamarznąć przecież idzie, musimy odstawić we cztery jakiś taniec słońca. A przepraszam w piątkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×