Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

witam Was po wyczerpującym weekendzie:) Jeszzce tylko jeden zjazd mi został i egzamin...50 pytań...na dodatek ustny, ciężko będzie. Muszę już zaczac się uczyć. Narazie dzisiaj odpoczywam, pomyśle jutro;) Zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was po wyczerpującym weekendzie:) Jeszzce tylko jeden zjazd mi został i egzamin...50 pytań...na dodatek ustny, ciężko będzie. Muszę już zaczac się uczyć. Narazie dzisiaj odpoczywam, pomyśle jutro;) Zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Ja już po kawie i śniadaniu, zaraz się z Inką zwijamy na zakupy,a ponieważ pogoda nie pewna to jedziemy tramwajem...Dziś uciekamy na dwa dni do Bydgoszczy...Taki przerywnik do dnia codziennego...Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam lenia...Chyba nie ja jedna, sądząc po frekwencji na Kafe... Zapraszam na kawkę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko skąd ja Ci wezmę ten ciśnieniowy...? Poza tym taka kawa jest kaloryczna...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaloryczna.........ALE JAKA PYCHOTA !!!!!!!!!!!!!!!!! szok normalnie, kiedyś taki sobie kupię.....Magda, zycie to nie tylko pasmo wyrzeczeń, ale i małych przyjemności......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj, pychota, to sie zgadza...jeśli jeszcze dorzucimy do tego pączka z rózaną konfiturą...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... U nas pada, wieje i zimno...Z jednej strony fajnie, można odpocząc od upąłu, ogód też skorzysta, z drugiej strony trudno się przestawić tak nagle na tak niskie temperatury...Pocieszeniem jest fakt, że to tylko chwilowe... Dzisiaj zaczynają się wakacje, szkoda, że nie dla nas...;) Helga, powodzenia jutro, trzymam kciuki......:) Kawka na stole...Zapraszam...może nawet znajdę do niej jakieś ciasteczko ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Zasiadłam z kawką do kompa;) Zajęłam się trochę metodologią z mojej pracy magisterskiej poniewaz jutro musze ją zawieść na uczelnie. Jak ja tego nie znosze, wolny weekend a musze jechać na uczelnie, fakt ze na chwile ale mus jest:) Dzisiaj znajomi robia kawalerski z panienśkim razem, w domku campingowym nad jeziorem...Ciężko to jakoś widzę bo leje i zimno jest... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tylko przeciąg robię i lecę do łóżka :) dopiero co wróciłam z Mielna :D było zaj*** tylko szkoda, że tak krótko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"robię przeciąg\" znaczy, że Luna wietrzy mieszkanie... Znikam na tydzien, poświęcę się bez reszty nauce... Dula powodzenia na egzaminie... Pozdrawiam. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja podobnie jak Dziulaa mam mase nauki. Na niedziele musze umieć 50 pytan a jeszcze nie zaczełam:( Dziulaa ja Ci również życze powodzenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się wykończe...Coś słabo mi ta nauka wychodzi, a na dodatek im dłuzej się uczę tym bardziej stwierdzam, że mniej pamiętam...Chyba jakaś zastana w uczeniu się jestem. Bardzo kiepsko widze ten egzamin, mam tylko 20 pytań opracowane z 50 wiec podejrzewam ze się wiecej nie naucze...a 20 to malo...:( Jeszcze jakby tego było mało to mam dzisiaj wizytę u dentysty o 16;30 i juz teraz mam ból brzucha ze stresu...wrrrr Ja chce juz poniedzialek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, na pocieszenie powiem, że mi też marnie idzie... Dzieci \"na zesłaniu\", za oknem wichura, ech...Idę na kawkę... Powodzenia u dentysty...ja myślałam, że czasy strachu przed dentystą minęły...przecież zawsze możesz kazac się znieczulić...;) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu ja tak nie lubie dentysty ze pomimo znieczulenia się boję...Zresztą ostatnio miałam znieczulenie i tez mnie troszkę bolało. Ale wczoraj to już koniec swiata był prawie, posżłam z siódemką, wiedzialam ze bedzie do wyrwania, a tu dentysta mówi ze ósemka tez. I wyrwał dwa naraz. Dopóki działało znieczulenie było ok, ale dzisiaj to ledwo mówie, wspomagam sie tabletkami przeciwbólowymi a i tak boli....Zaraz zbieram sie do domu. Chyba dopóki mi nie przejdzie to nici beda z nauki....echhhh Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj Dula, współczuję... Szprycuj się przeciwbólowymi, nie ma rady... Ja w ksiązkach od rana, już mam dosyć...bolą mnie oczy i plecy...chyba na dzisiaj wystarczy... Pozdrawiam...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziś zaczynamy się pakować, tylko nie wiem od czego zacząć...nie ma tego aż tak wiele, ale jednak jest...mieszkamy tu już od prawie roku (dokładnie 11 miesięcy)..troszkę zapuściłam korzenie, teraz trzeba je wyciąć i zapuścić na nowym miejscu...pozdrawiam P.S. Powodzenia na egzaminach, męża brat broni licencjatu na dniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... Ostatni dzień przed egzaminami...Ależ to bedzie cięzki weekend...Jutra dwa kolosy i egzamin, pojutrze dwa egzaminy...Mam nadzieję, że będziecie trzymać kciuki... Ja mocno zaciskam kciuki za powodzenie na Waszych egzaminach, za powodzenie w przeprowadzce itd... Kasia, zapamiętaj co śniło Ci się na Nowym Miejscu;) Dula jak ząbki, a raczej dziąsełka? Mam nadzieję, że lepiej... Helga, mołabys się wreszcie odezwać, napiac jak ci poszło... Luna, nie wiemy niec na temat Twoich wakacji...Może jakies szczegóły...? Pozdrawiam...Odezwę się w poniedziałek, jak dotrwam...;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ciekawe jak tam Magda?! Mnie jutro ostatni egzamin czeka...Przyznam szczerze, że mój stres zaczyna sięgać zenitu;) Mam nadzieję, ze jakoś dam radę bo coś kiepskie przeczucie mam... Odezwę się jutro. Miłego weekendu Wam życzęobie Kasiu miłej, szybkiej i sprawnej przeprowadzki:) Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po egzaminach,...:) Jestem dobrej ,ysli...Wpadnę jutro na kawkę...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Ja już mam wakacje!!!!!! Zapraszam na kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Kasiu sprzątanko Cię czeka... Ja wystawiam FV, zrobiłam sobie chwilkę odpoczynku...Jutro i w środe mam szkolenie od 10-16:30, nawet sobie nie wyobrażacie jak mi się nie chce:/ Już wolałabym w pracy siedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja wystawiam FV...ech... Okropnie boli mnie głowa...chyba nici z ćwiczeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ tak sprzątanie będzie, ale najpierw trzeba bardziej nabałaganić czyli wymalować, polożyć płytki w kuchni, podłaczyć nowy zlew, kupić i złożyć meble i wtedy będzie git i pojedziemy na urlop odpocząć... Pozdrawiam dziewczyny i trzymajcie kciuki, żeby poszło sprawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Za oknem plucha ale w miarę ciepło, zasiadłam do komputera z kawką i próbuje się do końca dobudzić:) Ja chce już urlop...a tu jeszcze miesiąc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×