Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

cześć dziewczyny! Co tam u Was słychac?? Filipek za 5 dni skończy 3 miesiące. śmieje się w głos! Już nie chce leżeć w gondoli-głosno protestuje , interesują go zabawki i waży już 6400:) Także jest co dzwigać:)) Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, żę wszystkie mamy coraz mniej czasu na zaglądanie tutaj, każda z innego powodu...Straszna szkoda, że doba robi się coraz krotsza...kiedy to przystopuje? może na emeryturze...? (o ile dzieci nie zarzucą nas niańczeniem czwórki wnucząt...) Póki co jest tak: wakacje minęły i całe szczęście...były góry i Mazury, pod drodze na sekundę Bieszczady i na dwie sekundy Roztocze (piekna ta nasza Polska, oj piekna)... Motorek spisuje się na trasie bosko, tyłek już przyzwyczajony do długiej jazdy i polskich wertepów na drogach (wschodnia Polska jest fatalna pod tym wzgledem). Dzieci opalone, wypoczete, niechętnie wracały do szkoły/przedszkola...Ja delektuję się ciszą i w koncu mogę spokojnie popracować...a pracy, niestety, ciągle więcej i więcej... Za oknem zimno i mokro i nic się nie chce ...no może tylko spać (zaliczyłam wesele i nie mogę dojśc do siebie po powaznie zarwanej nocy) Wasza kolej, piszcie co nowego... Pozdrawiam :) Jedę na weekend w Tatry, trzymajcie kciuki za ładną pogodę... :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Wygląda Dziula, że to Ty najczęściej zapominasz o forum, Twój poprzedni wpis jest z 8 czerwca :D U nas powoli jesiennie się robi, w weekendy jeździmy na grzyby, szukamy dla Inez psa i odliczamy dni do następnych wakacji. Jutro w przedszkolu bal pirata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Tak Kasiu mój piesek to white terrier, a Wasz to maltańczyk?Czy mnie oczy mylą?:) Filip rośnie jak na drożdżach:) I już mały rozrabiaka jest. Umie się o swoje dopominać, podejrzewam, że to po mamusi:D śmiejemy się, że to mały terrorysta. Mnie się 4 listopada kończy urlop macierzyński i idę na urlop wychowawczy...Był plan żeby wróćić do pracy choć szczerze przyznam,że nie wyobrażałam sobie tego fizycznie, ale sprawa się sama rozwiązala bo okazało się, ze nie mam po co wracać... I w sumie jestem zadowolona z akiego obrotu sprawy.A co tam u Was słychać? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłaszam się, i przepraszam za tak długie milczenie! Kurczę ten czas tak leci, że dopieor zdałam sobie sprawę ile mnie tu nie było jak na daty spojrzałam.Jak ten czas mija szybko! Co u Was słychać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soczyście romantycznych Walentynek!!! :)))) Pozdrawiam. wróciła zima , wraz z mrozem wpadło do nas słoneczko...do tego niczym niezakłócony błękit! Śniegu niestety za mało na biegówki... Co dobrego u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz sięgam po tort z bitą śmietaną i rozpoczynam czas słodkości... U nas mróz bez śniegu... Coraz bliżej wiosna, coraz bliżej wiosna :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimnooooo!!!!! Zaczynam wątpić w tą zbliżającą się wiosnę... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziulaaa
Od ostatniego postu Kasi minął rok...Zapomniałam przez ten czas hasła do mojego nicka... Co u Was Laski? Czujecie już wiosnę> :)))) Pozdrawiam dziulaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziulaaa
chyba powinnam napisać "posta"... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziulaaa
nuuuudyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×