Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Cześć dziewczyny... Ale u mnie zamieszanie:):):) Dzisiaj porządki w domku robiłam bo jutro koło 15 wyruszamy z siostrą na podbój Zakopanego:) Wracamy w niedziele.Nie straszna mi nawet pogoda, tak się ciesze,ze oderwę się chociaż troszkę od tego zamieszania:) A u Was co tam słychać? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj to już nawet 5 dni....Echh zapiernicza ten czas niesamowicie. I zaczyna mnie stres coraz większy dopadać. a jakby teog było mało to dzisiaj mam okres dostać...:/ W Zakopanym mbyło rewelacyjnie. Odpoczęłam, połaziłam...naprawdę super:) Wrzucę może jakoś zdjęcia na nk to sobie zpobaczycie:) Pozdrawiam i zapraszam na kawkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, zazdroszczę weekendu w górach, ale stresu \"przedślubnego\" nie... Pamiętaj, że mocno trzymamy kciuki by wszystko udało się tak,jak sobie tego życzycie... ;) Kawka i serniczek... :D (choremu wolno) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula: 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 SŁOŃCA BEZ KOŃCA NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA...WIELKA BUŹKA DLA MŁODEJ PARY!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Witam już jako mężatka:):) Wesele super, nogi bolą do dzisiaj...:) Jeszcze wczoraj mieliśmy gości. Ja już wstałam bo mam zam.owiony tort do mamy do pracy i muszę do odebrać, ale małżonek jeszcze śpi;) Zdjęć narazie nie mamy, te od fotografa za 10 dni.Al ejak będe mieć jakies wcześniej to podeśle. buziaki i pozdrawiam E.K.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu cały czas myslimy gdzie najbardziej chcielibysmy jechać. Pojedziemy gdzieś napewno na początku lipca. Myślałam o Hiszpani. I zastanawiamy się czy jechać na dwa tygodnie, czy na tydzień a potem w sierpniu na tydzień gdzieś do Polski...:) Zdecydować musimy już bo w przyszłym tygodniu chcemy rezerwować. Zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sugeruję tydzień na Maderze i tydzień na Kos... :) a potem....w pieluchy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z geografii miałam piątkę... :P nadal sugeruję tydzień na Maderze i tydzień na Kos...:P (Hiszpania taka oklepana) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to fajnie tracić czas na przeloty zamiast spożytkować lepiej czas wypoczynku miodowego ? W końcu podróż poślubna do czegoś zobowiązuje :P Znikam na dwa tygodnie conajmniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upieram się przy swoim: Madera i Kos, strzał w 10 jeśli chodzi o romantyczne podróże poślubne...a lot ...też może być romantyczny...:D miłego wypoczynku w Tatrach! paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. Ja w podrózy poślubnej byłam w Egipcie, dwutygodniowa podróż objazdowa po kraju (z rejsem po Nilu). Było super! Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, każdy ma swoje upodobania, jednemu podoba się Hiszpania, drugiemu Egipt. Ja nigdy nie szalałam za Egiptem, ale to nie znaczy, że komuś odradzam. Ja w podróży poślubnej byłam w Bydgozczy i też mi się podobało, zresztą to nie nasz wybór tylko Duli i Jej męża. P.S. Zresztą plan za kilka lat mam z mężem, nie Tatry, a cieplejsze klimaty :) Nie Egipt, nie Hiszpania i żadna wyspa egzotyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie nikomu nie odradzam Hiszpanii...a swoje zdanie mogę powiedzieć, tak? No, to polecam Maderę i Kos...a i tak wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej! :P U mnie 12 st i deszcz...uwielbiam polskie lato... Dula, może tak nad polskie morze...?: :D Pozdrawiam wakacyjnie i spadam na urlop... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grecję widziałam, smakowałam, czułam jej zapach...i jeszcze tam wrócę...a Portugalia w sferze wielkich, niespełnionych nadal marzeń...FIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zagorzała dyskusja:):) Dzisiaj lub jutro juz podejmiemy decyzję i coś zarezerwujemy na początek lipca! Ja w Grecji też byłam i też kiedyś tam napewno wrócę. zapraszam na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zmiana planów dzieczyny! Mój mąż w tym roku chodził na podyplomówkę i na 18 lipca wyznaczyli im datę obrony...Z kolei ja zawsze na początku każdego miesiąca musze być w pracy...więc lipiec odpada bo chcieliśmy jechac na 2 tygodnie i w lipcu choć byśmy nie wiem jak kombinowali to nie damy rady. Odkładamy wycieczkę na sierpień. A narazie w przyszły piątek chcemy skoczyć na tydzień w góry:) Taki mały wstęp do wakacji;):) Zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, nie ważne kiedy, nie ważne gdzie...najważniejsze z KIM...;) To moja refleksja na dziś...;) Z zaproszenia na kawkę chętnie skorzystam... Zrobiłam sobie kilka dni wolnych od papierków...urosła mi niezła góra...czas nadrobić zaległości. Pozdrawiam Kasiulaa, jak sobie radzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Madziu! Jestem w trakcie przygotowywania rzeczy do pakowania. Muszę się szybciutko odrobić bo o 18 idziemy na imieniny do mojej mamy:) pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia i buziaki z Zakopanego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja jakoś ostatnio na nic czasu znaleźć nie mogę. Po urlopie w Zakopanym nawet ślad nie został:) Teraz na początku sierpnia musimy się na jakąs drugą część urlopu zdecydować. Kasiu jak pogoda nad bałtykiem?? pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×