Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Gość STRAŻACZKA
wiem czemu ludzie tak tutaj sie zachowują- nie muszą byc mili bo są KOMPLETNIE anonimowi i już. troche powinno byc to ograniczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strażaczka
czy ja moge sie pochwalic, ze w przyszłum tygodniu jedziemy do chorwacji? piekna wyspa, miasto młodzieżowe- "chorwacka ibiza" DJ Tiesto, Benassi Bross itd. Już nie moge sie doczekac... a tyle bedzie tam ładnych panienek- ciekawe co powie mój mąż, sama mam 22 lata i nie brzydka jestem ale wiecie jak to jest...poza tym zycze Wam miłych wakacji jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo zaniedbałyśmy topik, Dziewczyny czas wracać...! (Dula pewnie gdzieś w Hiszpanii, Kasiulaa na spacerze z wózeczkiem, Kasia pewnie siedzi wygodnie w fotelu z ksiązką w ręce...e...ech...wracajacie) Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę Magda masz rację!Chyba mnie przyciągnęłaś tutaj myślami! :) Gdzie ta nasza aktywność z przed roku??:) Obiecuję poprawę, będę bywać regularnie!:) Co u Was słychać?? Pozdrawiam serdecznie. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podróży poslubnej jeszcze nie było! No oprócz Zakopanego. Mieliśmy troszkę kłopotów rodziinych ( chora babcia) i postanowiliśmy przelozyć podróż. Tak mysleliśmy że na przełomie września, pażdziernika polecimy ale w dalszym ciągu nic nie mamy zarezerwowoane. Jakiś pech się za mną ciągnie od slubu:D Auto mi się zaczęło psuć. Jak naprawiłam skrzynie ( na nową, wole nie pisać o kosztach bo do dziś nie mogę tego przeżyć:D)to urwał mi się wahacz! Na szczęscie na razie jeżdzi. Jakbym wiedziała, że tak w miare nowe auto się bedzie sypało to bym je sprzedała! a do tego już myslałam, że jestem w ciąży bo mi się okres spóźniał a tu klapa... I tak się kreci powolutku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto tam? :) ale cudnie u mnie za oknem...nadal lato...z przerażeniem mysle, że to się niedługo skończy... Pozdrawiam Kawka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Nas też ładna pogoda w ciągu dnia. Wieczorami chłodno ale to w końcu wrzesien. Nie chce jesienie i zimy:/ brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry!!! Ja caly czas z wozeczkiem! Ale nie jest dobrze, jakies fatum za mna idzie, dwa pogrzeby i powitanie od szefowej ze nie mam po co wracac do pracy, bo ona jej do mnie nie ma :( to sie nazywa podziekowanie za chodzenie do pracy prawie do konca ciazy, zylaki itd. :( no i zaczela mi psycha siadac, pojechalam do mamy na bawarie, ale tylko na 3 dni, wlasnie dzisiaj wrocilam i pomyslalam o Was Kochane! A ze mna dalej nie za dobrze, w poniedzialek ide do terapeutki wiec prosze o kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaa, trzymam kciuki!!! Będzie dobrze....na pewno...za dużo na Ciebie spadło i zrozumiałe, że cięzko podołać...Dobrze, że mając tego świadomość szukasz pomocy u fachowca... Odzywaj się częściej! Malutka rośnie cudnie...:) Dziewczyny, topik skończył wczoraj trzy lata...mam tort, wpadajcie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekutnica i zołza w jednym
Witam A men tutaj jakiś zabawia przypadkiem?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sekutnica ... Man był, ale się zmył i zostały na stałe 4 wariatki :D Wszystkie mężatki i prawie wszystkie dzieciate ... Kasiulaa, głowa do góry, nie wolno się poddawać... Dziulaa podrzuć kawałek toru, ja upiekłam, ale poszedł w jeden dzień ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc u mnie takze wedruja jesienne ciezkie chmury a wczoraj bylo tak cudnie ze do domu wracac sie nie chcialo tylko te noce zimne brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr trzeba bedzie zapomniec o lecie a bylo takie sobie wrzesien zaczal nadrabiac zaleglosci i dobrze mam nadzieje ze i pazdziernik tez bedzie ladny i oby jak najdluzej taka aura trwala na MICHALA deszcze wszedzie to zima lekka bedzie koncze tym optymistycznym akcentem milego popoludnia zycze bey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimnoooooooo :( W zasadzie nie możemy narzekać, wrzesień bł łaskawy, ale żal, że słonko sobiwe posżło...chociaż prognozy są optymistyczne, oby się sprawdziły...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce zapeszać bo to dopiero szósty tydzień ale czuję się w obowiązku poinformowania Was: ZOSTANIECIE CIOCIAMI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry!!! Ja caly czas z wozeczkiem! Ale nie jest dobrze, jakies fatum za mna idzie, dwa pogrzeby i powitanie od szefowej ze nie mam po co wracac do pracy, bo ona jej do mnie nie ma :( to sie nazywa podziekowanie za chodzenie do pracy prawie do konca ciazy, zylaki itd. :( no i zaczela mi psycha siadac, pojechalam do mamy na bawarie, ale tylko na 3 dni, wlasnie dzisiaj wrocilam i pomyslalam o Was Kochane! A ze mna dalej nie za dobrze, w poniedzialek ide do terapeutki wiec prosze o kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co mi się pomieszało, nowego kompa mam i stare posty zapamiętuje i wrzuca w temacie dula GRATULACJE cudna nowina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dula, to mnie zaskoczyłaś, ale zbieram szczękę i składam gratulacje :))))))) Radosny początek dnia u mnie,a teraz dzień nauczyciela będzie mi się kojarzył z Dulą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny!:) Tydzień temu byłam na badaniu krwi Beta HCG, wczoraj powtórzyłam zobaczyć czy dobrze przyrasta i dzisiaj odbieram wynki. Troszkę się stresuję;) W nocy brzuch mnie bolał tak, że sie obudziłam ale tak to jest ok. Nic mi nie dolega oprócz bolących piersi. Do lekarza na USG ide dopiero 26 pażdziernika, bo jak rozmawiałam z nią przez telefon to mi kazała badania na betę zrobić i przyjśc w 8 tygodniu to już będzie słychać serduszko bijące. A że ja do niecierpliwców należę to się doczkeac nie mogę:):) Na dworze dzisaiaj zimno i paskudnie...brrr. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, gratulacje!!! Nie ma to jak być mamą...:)))) Nie ma to jak zostac kolejny raz ciocią...;)))) U nas regularna zima...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Kasiu ostatnio bardzo często śpię:):):):) A tak ogólnie to wszystko jest dobrze! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się macie Mamuski i Przyszłe Mamuśki???? Pogoda fatalna, nic tylko zapaść w długi sen... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziulaa. No rzeczywiście pogoda paskudna...ja dużo śpię, więc dla mnie w sam raz:):):):) Dobrze się czuję (oprocz tej sennosći) i troszkę mi już nawet brzuszek urósł:) Za 2 tygodnie idę na pierwsze badania prenatalne. Już się doczekać nie mogę:) Z ciekawostek, kupiliśmy auto i czekamy na odbiór. Mam nadzieję, że już niedługo to będzie bo się doeczkeać nie mogę. Na razie jezdzimy jednym bo mojego D po wypadku ( wyjechał mu młody chłopak) była szkoda całkowita. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Termin mam na 10 czerwca! A już za niecałe 2 tygodnie zacznie mi się 2 trymestr:) Jak ten czas szybko mija:) Badania prenatalne to nic innego jak USG, tyle, że genetyczne. Lekarza bada przezierność karkową ( mam nadzieje że dobrze napisąłam) To pierwsze między 11 a 14 tygodniem bada płod pod kątem wad wrodzonych ( zespół Downa itd.) Natomiast drugie ( między 20 a 24 tyg) to juz lekarz widzi wszystko, czy dzidzia ma wszystkie paluszki, czy nie ma rozszczepienia wargi itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×