Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

ja pale 20 mietowe:D:D: moja pociecha ma juz 12 lat :D:D wiec radzi sobie sama nie potrzebuje nianki w domu niestety oj duzo bym dała za 2 dni wolnego:( i pojechac nad morze ja tez jaram jak stara lokomotywa:D:D:\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pale pall malle lighty cienkie. Nie było mnie chwilkę bo posżłam oczywiście zaplaić:D i miałam klienta, płacił fakturkę....jak taki miły mezczyzna może wywołać uśmiech na twarzy kobiety z rana:) hahaah skąd jesteście kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadnijcie co znalazłam na kafe...wypoiwedz naszej koleżanki z wczoraj ( albo jakiegoś podszywacza) \"qazxsw gryzł bym je jak surowy boczek\" hmmm mam nadzieje że to nie ona-on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ja jestem scyzor:) i czasem latam na sabat oczywiscie na miotle;) u mnie w pracy tez dzis jakos tak :X lepiej nie chwalic dnia przed zachodem słonca ide na papierosa kawa tez by sie przydała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazxsw
hejka laski :)) juz jestem :)) nie wiem czy dobrzer zrobie jak powiem ze dopiero wstalam (nie bijcie ;)) co u Was kochane ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i juz jestem czaran, zaden podszywacz nie bedzie mi tu \"mieszal w papierach \" i podwazał moja \"Normalnosc\" juz dziewczyny nie znajdziecie gdzies jkiejs \"mojej \"glupiej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazxsw kawa dla Ciebie ale Ci dobrze ze mozesz sobie pospac ja tez bym tak chciala:( no czas na kolejna ,,proteze psychiczna\'\'czyt. papieros :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za kawe :) przydaloby sie jakies sniadanko wciagnac, wczorja mialam takiego lenia ze nawet kolacji nie zjadlam jejku jak mi sie marzy tak sniadanko do lozka mmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×