Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Oooooo, jeśli tak to jeszcze dzisiaj go sobie kupię...:-) Inez też jeszcze śpi...? Moja padła, przesypia 14 h/dobę...zaczynam się zastanawiac czy to nie za dużo...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
tak, jeszcze śpi, ale pewnie dlatego, że noc była kiepska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani ja już po pracy, żłobku i obiadku padam z nóg, bałagan mam jak nie wiem co a sprzątać mi się nie chce porysuję sobie pająki i kraby z małym :D ale ma wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niemamnika ja dzisiaj też mialam strasznie ciężki dzień dlatego też na kafe mnie nie było:) wczoraj znowu sprzataliśmy z moim....układanie, mycie....padlam wieczorem jak mucha:D a dzisiaj jak się zjawiłam na chwilke na kafe to dziulaa nawet mnie nie zauwazyła:D juz ja jej dam popalic:D:D buziaki dla synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
Cisza prawie wieczorna... kobiety gdzie jesteście ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
Witam... Moja mała już wykąpana tańczy teraz z tatusiem :_))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
niemamnika (do str15): gdybym chciał coś ukryć przed ukochaną, starałbym się, aby się o tym nie dowiedziała. Na Twoim miejscu zmieniłbym zamek w drzwiach i wszystkie jego rzeczy wstawił sąsiadce. Bo czekanie 16 dni na to, aż wyjedzie... Możesz też poprosić go, abyście się spotkali we trójkę. W końcu to wspaniała przyjaciółka z pracy... Ale gwarantuję Ci, że nie zgodzi się na takie spotkanie. A jeśli się zgodzi jet czysty. No ale nie jest. To moje zdanie, z Inezką na kolanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry poprzedni post pisałem też ja. Korzystamy w domu z jednego kompa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana!!! Czy mi wybaczysz...🌻 🌻🌻 zupełnie nie wiem jak to się stało, a Ty w dodatku takimi wielkimi literami się wpisalaś...nie ma dla mnie usprawiedliwienia.... Tak to jest z matkami pochloniętymi rozmowa o dzieciakach... Następnym razem dobijaj się do skutku choc mam nadzieję, że takie przeoczenia mi się nie trafi..... wielkie SORRY... A jest tu ktos, tak wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę poprasować, zajrzę za jakiś czas... znowu objadłam się zapiekanką...pęknę...Musicie spróbowac, palce lizac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu ktoś jeszce?? zróbcie mi jakieś pranie mózgu bo nie zniosę tego dłużej dlaczego muszę sobie szarpać nerwy przez takie zero fakkkkkkkk mam dosyć DeGie zrobię jak mi doradziłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona jnformatyka
Witam ponownie... Głowa mi pęka, chyba od długiego prasowania ubrań...Zaraz zrobię mężowi kanapki do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproś i faceta({cześć :-) )...dopiero będzie ubaw... Ja wystawiłabym mu walizki za drzwi i nie zawracała sobie głowy panienami...Będzie Ci łatwo, bo, jak mówisz, już go nie kochasz...Niech wie gdzie jego miejsce, ciekawe czy ona by mu pomogla...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona, Ty nie przesadzaj!!! MÓJ sam sobie robi śniadania, kanapki do pracy, czasem , jak mnie nie ma odgrzewa obiad...więc zagoń tego leniuszka do kanapek, Tobie też się należy wolny wieczór, czyż nie? :-) De gie, do kuchni!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziulaa dziś mam go z głowy nie wiem gdzie polazł, ale grunt że go nie ma po wczorajszej kłótni powiedział że ja pewnie nie pracuję tylko się pier.... z synem szefa dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona jnformatyka
Uwaga mąż się wzburzł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzburzył się i robi kanapki? niemamnika...na szczęscie już niedlugo potrwa Twoja męka...Smarkacz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
nie, wzburzył się i leży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona informatyka
nie, wzburzył się i leży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popłakał się biedny jak mi przykro musiałby tak ryczeć przez 4 lata żeby się poczuł jak ja poszedł teraz gdzieś więc mam luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mowię Wam Miłe Panie, chłopa trzeba sobie wychować...Tylko jak to zrobić...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam kilka dziewczyn, którym się udało, chciałam się zapisać na korepetycje ale tu nic nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×