Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Witam U mnie wietrznie, choc słonecznie no i deszcz nie pada co najwzniejsze. Już na jednym cmentarzu bylismy a okolo 14 jedziemy do Sosnowca na drugi:) teraz będe jadła bigosik...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozbolała mnie ręka od tych kulek, nie mam wyjścia, zajrzę do notatek...Metodyka Pracy Naukowej czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejny dzień minął... moje GG nie działa... Trzeba przyznać, że to sprzyja nauce...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam .Pije kawkę i czekam aż kolega z pracy po mnie podjedzie i podrzuci mnie do pracy. Za oknem śnieg...duzo sniegu.....Buuu zima:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że kawkę muszę w samotności wypic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimno zimno, na szczęście u nas śniegu jeszcze nie ma... Spacer nam się skraca z Inez :) Kawa juz jedna wypita, ale zaraz będzie powtórka.... Miłego dnia Edyto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, chętnie się przyłączę... Ty poważnie mówisz o tym śniegu? U nas pada deszcz, +3st...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, rzeczywiście zapomniałam sie przywitać...przepraszam i witajcie... Skoczę sprawdzić czy moje GG odpali... Wczoraj się zbuntowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już w domku..Trochę gardło mnie boli, leczę się na własna rękę płukaniem i takie tam...:D Spacerek udany, aczkolwiek zimno...Na obiad spaghetti :) mniam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczy ny sorry ze Was tak dzisiaj zaniedbuje ale początek miesiąca jest i mam mase faktur do wystawienia...wpadłam tylko na chwilke. Dziula powaznie z tym sniegiem pisałam...Pada cały czas prawie....drogie sa jeszcze w miarę czarne ale reszta biała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi tam miało p[isać.... A zdjęcia nie macie bo jeszcze nie wysłałąm bo sobie go jeszcze nawet nie zrobiłam...Tylko mnie nie zabijcie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, nie zabijemy, tylko zrób zanim kolor się zmyje... U nas leje i okropnie wieje z zachodu, pewnie jutro bedzie sypał snieg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdury opowiadam...Wieje z północnego wschodu, pewnie będzie mróz...?brrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, nie bądź okrutna...to tylko zdjęcie, oszczędź biedną kruszynkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...odpoczełam sobie troszke bo strasznie męczący dzien dzisiaj mialam:) Co tak kobietki cichutko tutaj??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dula, cały dzień milczałas, nieładnie! Rozumiem, praca...:-D A jak tam pogoda na południowym zachodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 O kropnie się niewyspałam... Witanko i biegiem na śniadanko...może zacznę od kawy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×