Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Ale jak się wyjdzie na zewnątrz to tak człowieka ochłodzi i wywieje, że się można obudzić, w pracy jest za ciepło, nic tylko zapaść się w błogość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie przez to zimno to tylko jeść mi się chce... Buty kupione, Inez sama wybierała...Cóż gust ma specyficzny, może po mamusi ? Ciacho do kawy też kupione...Rosół się gotuje...Inez śpi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tutaj ciuchutko i pusto dzisiaj... Ja juz kończe pracę i zmykam do domku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekłam od Was gdzie pieprz rośnie, ale wróciłam...smutno tam bez Was... Miałam ambitny plan: posprzatać dom...gdybym rano do Was dołączyła nie zrealizowałabym planu, wiecie jak to z Wami jest, człowiek siądzie i odejść trudno...Dom lśni...:-) Luna, miałaś już przystojnego listonosza teraz przystojny kurier...nie za dobrze Ci? Podziel się z koleżankami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dziulaa to brawo za takie wyrzeczenie;) Mąż pewnie zadowolony że Żonka taka Kochana:) Ja szykuje sie powoli do Miska...Dzisiaj na kolacje będą naleśniki z owocami...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bedzie miał niespodziankę jak wróci ( o ile zauważy bo mężczyźni to są chyba slepi na takie sprawy:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważy, o to się nie martwię...Może nie zauważyć, że obcięłam włosy, ale na pewno zauważy, że jest porządek...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah Damian jak wchodzę od fryzjera to pyta co ja dokładnie zrobiłam z włosami :P Na sobotę sernik na zimno, kto się pisze ? adres podam w mailu dla zainteresowanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wolę prasowanie od piwa.....:-D Widzę Kasiu, że mamy podobne plany na jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słucham Farby, dzięki Heldze...Wreszcie wiem o czym była mowa...:D Fajna....:-D Wielkie dzięki!!!!Helga!!!! 😘 🌻 😍.........................!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki!!!!! Zamiast się żegnać, postanowiłam Was powitać...Pożegnania nikt dzisiaj nie przeczyta a powitania jutro zaskoczą tą, ktora będzie przekonana, że jest pierwsza...hihi... Wiec witajcie w ten, pewnie , piękny poranek!!! Wstawać Spioszki, kawka rozsiewa swoj aromat, śniadanko na stole a i na deserek coś się znajdzie...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Pyszna ta kawka Dziulaa...Ja dzisiaj w pracy tylko do 11:D Potem jadę do koleżanki do szpitala...Urodziła dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×