Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Dziulaa nie śpij! To ja jestem tu etatowym śpiochem, ty masz być pełna optymizmu i energii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga, obudziłaś się, nareszcie!!! Trudno tryskać humorem i być pełnym energii i optymizmu gdy za oknem buro a człowiek niewyspany... Do tego jutro egzamin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to trzymam kciuki. U mnie też nie za fajnie, co chwilę sypie śnieg, bleh. Czekam teraz na wypłatę bo muszę kupić jakieś buty na zimę a w sklepach same brzydactwa - oficerki i kowbojki :o Koniec narzekania! Tak poza tym jest cudnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak:) Straszne tu nudy mam teraz, do tego ta cisza... mam wrażenie, że w całym budynku jestem sama, nie jest to przyjemne uczucie, dobrze ze jest kafe bo inaczej bym do głowy dostała. A ty co porabiasz ciekawego? Jesteś teraz w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajęłam dzieciaki bajką i mam chwilę na herbatkę...ufff. cisza, nareszcie! Tobie cisza dzwoni w uszach mnie bardzo cieszy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh uwielbiam bajki :D Gdybym była w domu to też rozkoszowałabym się ciszą, ale ta tutaj nie nastraja mnie pozytywnie, za dużo horrorów się naczytałam a S. King to prawdziwe przekleństwo :P Możesz wobec tego teraz się spokojnie pouczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naukę zaplanowałam na wieczór, tzn. jak maluchy pójdą spac...Właściwie nie naukę a powtórkę, na naukę za późno...Właściwie powinnam się dzisiaj wyspać, wstaję przed 5, jesli bedę zaspana nie zdam....Trudno o jasność umysłu gdy kleją się oczy...:D dobrze, że pisemny...można się spokojnie zastanowić, przpomniec, coś wyrzeźbić...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dokładnie, pisemny jest o wiele mniej stresujący, nie widzisz tego karcącego spojrzenia kiedy starasz się coś sobie przypomnieć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz tam jakies zajęcie czy sobie siedzisz i pilnujesz porządku z książką w jednej ręce i palką w drugiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś bardzo blisko, tyle że zamiast książki mam kafeterię. A tak serio to myślę, że przydałby mi się jakiś gaz, tak w razie czego :P Już nic nie piszę, mam dziś dzień panikary :O Roboty mam tyle że spokojnie zdążę wszystko zrobić w ciągu pół godziny a siedzę do 19 bo przesuneli mi godziny zajęć z jogi i muszę trochę poczekać. No właśnie, a ty zdecydowałaś się zapisać na jogę? Bo swego czasu wyrazałaś chęć:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha zupełnie zapomniałam o jodze... No i jak tam, zadowolona jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, bardzo. Warto choćby dla samego uczucia satysfakcji, kiedy udaje ci się coś, czego myślałaś ze nie zrobisz nigdy w życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma na to własny sposób, ale mój jest dodatkowo przyjemny i nie stresujący:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Helga, przekonałas mnie...Jak obronię magistra zapiszę się na jogę by odreagowac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak odreaguję wszelkie bieżące sprawy to zapiszę sie na studia i zrobię magistra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest wcale śmieszne, taki mam plan:P A teraz spadam muszę się zrobić na bóstwo bo czeka mnie długa noc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helga nie Twój plan mnie rozbawił ...Zresztą Ty wiesz co... miłej nocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjedzie człowiek na jeden dzień i od razu opuszczacie kafe...Nieładnie... U nas zima...niesamowite. Rano jak wyjeżdżałam z domu była jesień, wracam a tu gruba warstwa śniegu...ciekawe kto odśnieży ścieżkę do furtki? Egzamin raczej zdany, innej opcji nie przewiduję, ale to jeszcze nie koniec sukcesu...mam płaszcz...Szkoda tylko, że przyda się dopiero na wiosne...:) Życzę Wam miłego wieczoru i spokojnej niedzieli...Zajrzę jutro późnym wieczorem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według przewidzenia spadłam prawie z łóżka w nocy...dzięki Inusi i Damianowi :D Cóż zrobić...Inez wygląda jak bokserka..rozcięła wargę wczoraj przewracając się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ale ciężki weekend mam za soba:) a jaka niewyspana jestem:) do tego wszystkiego pogoda mnie dobija:) Zdjęcia Wam wysłałam🌻 A teraz ide polezeć :D Milutkiej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×