Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sol Angelica

Ukochany jeszcze nie chce mieć dzieci

Polecane posty

Gość sasacz
Mam dwoje dzieci i wiem jak wyglądały reakcje mojego męża. Pierwszy raz został ojcem w wieku 28 lat, kompletnie sie nie przejął swą rolą. Dziecka dosłownie się bał dotknąć. Zupełnie inaczej wyglądała sprawa za drugim razem. To on chciał. świadomie przeżywał ze mną cała ciążę i dosłownie oszalał na punkcie dziecka. Twierdzi, że żałuje, że starszemu dziecku nie poświęcał tyle czasu, ze cos go ominęło. Tu nie chodzi o fakt odchowania dziecka, tylko uczestnictwa w jego wychowaniu. Bo jeżeli facet dojrzeje do ojcostwa to dla niego równiez jest to wspaniałe i niezapomniane przeżycie. Dlatego nie odbieraj swemu partnerowi szansy na świadome ojcostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmatka_99
strasznie Cie przepraszam ze tak to zabrzmialo, oczywiscie nie mialam tego na mysli. Chodzilo mi o to, ze dzidzius dostarczyc moze duuuuuuuuuuuuzo wiecej wrazen (pozytywnych oczywiscie) niz "wyszalenie sie" na studiach:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hokus pokus smaczny krokus
Sol , współczuję ci , bo znam parę lasek ,którym nagle zaczęły szaleć hormony i nic , tylko dziecko, a facet nie chce. Wszystkie jak jeden mąż mówiły , że jakby facet się nie dał przekonac , to by go zgwałciły i same by się dzieckiem zajęły , ale musiały je miec i koniec. To musi być chyba strasznie mocna siła. Ale rozumiem twojego faceta. Sama mam 28 lat i jeszcze mnie nie ciągnie w kierunku dziecka - a co dopiero 5 lat temu. Przecież to młody gówniarz. Do tego się nie wybalował w swoim studenckim wieku , tylko pracuje cały czas. I teraz by do tego doszło dziecko. To po prostu trochę za dużo dla takiego młodego człowieka. Jakbym przed 5 laty usłyszała od faceta , że chce dziecko, to by mnie to bardzo mierziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alf włamywacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Mój ma prawie 27 i też nie jest jeszcze gotowy\" A ja mam prawie 28 i jestem gotowy, tylko po prostu nie mógłbym mu poświęcać teraz tyle czasu ile bym chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×