Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość delete...

jeden facet, inteligentny,z poczuciem humoru..

Polecane posty

Gość delete...

jest taki na forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co się stao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete...
nie,raczej na tuziny jest tych z drugeij serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete...
a to się stało, że szukam takiego faceta jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co się stao
to zależy co masz na myśli mówiąc inteligentny z poczuciem humoru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carincia
Ja takiego tez szukam, tylko ze w realu i nie ma takich:( Albo są już zajęci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete...
inteligentny, tzn potarfiący porozmawiać o czym więcej niż "a obciągasz z połykiem", a ile masz wzorstu, a ile ważysz, a jak wyglądasz, itp:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co się stao
carincia >>>> są tacy, tylko chodzisz nie do tego supermarketu co trzeba... ;) delete >>>> ja myślę, że znalazłoby się kilku takich panów, jakich opisujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete...
tutaj na forum?? z tymi co miałam "przyjemność" rozmawiać niestety nie spełniali tych jakże wygórowanych wymagań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co się stao
coś widzę, że się nie zgłaszają... chyba ich wystraszyłaś wszystkich delete albo jacyś niepewni swej wartości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete...
chyba tak, to może Ty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co się stao
eee tam - ja skromny jestem i nieśmiały....;) ps. a o czym chiałabyś porozmawiać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete...
skromny i nieśmiały?? ;) sam w to nie wierzysz :) o czym chcę porozmawiać? nie wiem, nie mam przygotowanej rozpiski. myślałam, że rozmowa jakoś sama się nakręci. masz tu czarnego nicka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa bo ty masz jeszcze drugie wymaganie : ma byc wolny :p wiesz....jesli wolny to znaczy ze nikt go nie chcial a wtedy znaczy ze mial jakis feler ;) tak samo jest z kobietami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete...
francuski, i tu się mylisz. wolny, nie znaczy że ma jakiś feler, ale może nie znalazł odpowiedniej kandydatki. :) zajęty też może być, przecież tylko rozmawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na to swoja teorie:) jesli my, kobiety, normalne,inteligentne, trafiamy na wlasnie takich cudownie popapranych emocjonalnie facetow..... ci normalni i inteligentni faceci moga trafiac na takie polslodkie cwiercinteligentki... i w koncu wychodzi na to, ze wszyscy wszystkich stawiaja pod jedna kreska:) dlatego ja od wczoraj daje szanse kazdemu, chocby na pierwszy rzut oka i ucha wydawal sie farfoclem nie do przerobienia:) odpuszczam tylko zonatych i dzieciatych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete...
lady es to prawda, ale jeżeli facet uważa się za inteligentnego faceta, dla którego liczy się nie tylko cukierkowy wygląd partnerki, to na pewno nie poleci na takie cwierćinteligentne kobietki :) to samemu sobie przeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co się stao
nie było mowy, że kandydat ma być wolny chyba...... mam czarny nick, lecz rzadko używam... a Ty jaki masz nick autorko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete...
francuski, mam nadzieję, że podszywacza rozróżnisz. ja rzadko kiedy bywam tak prostacka, jak ten wyżej ;) a co sie stao: posiadam również czarnego nicka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko czasami te cwiercinteligentki dobrze sie kamufluja..... i to jest wlasnie problem:) ja chyba bede musiala zaczac ukrywac troche swoja inteligencje :P tylko czy to mozliwe:D?? no nic... na razie nie szukam ale jak juz gdzies napisalam, mam nadzieje, ze trafie na takiego gdzies za rogiem:) w koncu raz poznalam takiego w autobusie :) cuda sie zdarzaja...rzadko ale jednak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete...
a co się stao: a jesteś zajęty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete...
lady es no nie wiem, raczej cwierć inteligentki bardzo szybko daje się rozpoznać. a potem jest zasadnicze pytanie, co Ci panowei, dotąd uważajaćy się za takich mądrych,oczytanych facetów robią w towarzystwie takich kobiet? szukają wrażeń, czy zdobywają doświadczenie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj nick ma sugerowac zem wybredny az do obrzydzenia. Ze z kompletna przesada, ktora pozwala na rozmowe z sensem tylko i wylacznie na tematy scisle...bo tam nie da sie lawirowac :p aaaa wlasnie..wiecie ze kobiety jakos bardzo zadko maja wlasne zainteresowania ? (chodzi o niezyciowe czyli takie tylko dla umyslu). Dlaczego tak jest ? Mnie to normalnie przeraza. Nawet jesli kobieta inteligentna to jest max 10% szans na to ze czyms sie zajmuje a jak inteligencja w normie to szans prawie wcale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co się stao
tak jestem z kimś związany - jeśli o to pytasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete...
francuski, wiem, co oznacza Twój nick, kiedyś czytałam na innym topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete...
pytanie do facetów wchodzicie na to forum, bo się przyzwczailiście? wolicie pogadać z kobietami? czujecie się tutaj jak ryby w wodzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delete...
black lubisz się pochwalić?? może tutaj się zaprezentuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie wypraszam....:) oprocz tego, ze interesuje sie tym co studiuje, to jeszcze interesuje sie, a wrecz kocham historie sztuki a w szczegolnosci malarstwo.... i to jest dla ludzi nienormalne... ze mozna sie gapic w obraz pana klimta, albo pana muchy godzinami i dyskutowac na temat kalendarza majow.... za to glownym zainteresowaniem facetow, ktorych mialam przyjemnosc poznac to: piwo albo fotografia i muzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×