Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niezaładna

Mój facet jest brzydki.

Polecane posty

Gość gość
"Zauważyłem, że wy baby potraficie być nieraz wredne, na forach tak potraficie dokopywać że szok eh" X Tak, bywają bardzo wredne. Na przykład opisują w szczegółach wady i brzydotę facetów, którzy są dla nich dobrzy i w dodatku je sponsorują. Takie wredne kur/wy z nich, aż strach pomyśleć, że można być taką suką dla swojego faceta. Ciekawe jakby się taka czuła, gdyby ją facet obsmarował że ma cellulit, krzywe zęby i jest deską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on oczywiście jest z nią ze względu na jej charakter i cudownie się z nią czuje, jak z żadną inną na świecie, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydki Brzydal
:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój tez był brzydki dla jego dzieci ,które wstydziły się tatusia ,tu ciekawe czyje były bo urode miały żony ,kóra rozwodziła się z nim kilka lat a tylko po to by zabrać mu wszystko ,bo majątkek nie jest brzydki kasa nie śmierdzi A ja pomagając mu wyjść z depresji zakochałam się w nim ,bo serce ma złote i jest taki mądry I DLA MNIE JEST PĘKNY NAJPIĘKNIEJSZY widzę jak jego twarzyczka pięknieję z dnia na dzień ,bo on czuje się potrzenby kochany a nie tylko jak bankomat dla żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wystarczyloby zawsze reagowac na takie uwagi i po klopocie, bo w koncu by zrozumieli,ze Ci krzywde robia i to na tak zmiennej podstawie jaka jest wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach te dylematy małomiasteczkowych pięknotek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też jest brzydki ale za to bogaty , więc nie narzekam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tak samo, mój facet ma bardzo brzydka cere ma tradzik rozxowaty i nie idzie tego cholerstwa wyleczyc. Jestem z nim 2 lata i mnie to nie przeszkadza ale wiem ze dla innych jest to nawet obrzydliwe bo bratowa sie mnie spytała czy sie go nie brzydze. Ja go kocham, przyciąga mnie a oprocz tej gemby niewyjściowej ( sam tak to nazywa) to jest gładziutki i z opaloną karnacja więc sie śmiejemy ze powinien chodzić bez uń to wtedy by mi wszystkie zazdrościly jego brzuszka i wymarow tam gdzie trzeba. Najlepiej sie z nim czuje sam na sam w domku ale gdy wychodzimy to jest jakas tesknota we mnie za tym żeby sie nie wyrożniał, zeby mial ladną gladką cere. Czyli niby ok ale jednak są dylematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydki i bogaty to jest to .:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×