Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

dokladnie!! popatrz na pierwsza strone - tam jest oryginal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizycznie-wysoka blondynka o zielonych oczach psychicznie-nie da sie w 3 słowach- na pewno wrażliwa, czasami niezrównoważona (chociaż zodiakalna Waga hihi), sprawiedliwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zresztą trudno jest siebie opisać tak obiektywnie, krytycznie.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czasem mi trudno zlapac rownowage kiedy obciagam na kuckach rozumiesz...ale z toba obiecuje ze tak sie nie zdarzy 👄 w peniska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz czemu niezrównoważona....jest taki czas w miesiącu kiedy kobieta mogłaby teoretycznie oczywiście zabić- to jest burza hormonów-napięcie przedmiesiączkowe po prostu.... i wtedy jestem niezrównoważona, albo wtedy kiedy policjant chce mi wlepić mandat to też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz jak dzialaja opisy ja mysle teraz tylko o Twoich blond wlosach i cycuszkach 80c ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do doskonałości- to wiesz chyba, że ideałów na swiecie to nie ma... a zresztą, co dla jednego jest ideałemk, dla drugiego już nie jest, wszystko jest względne... i chyba o to chodzi, inaczej świat byłby nudny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fee!! ja pierwszy raz wspomnialem o cipce!! wczesniej to andaa cos na ten temat rzekla!! andoo rozwin te wypowiedz i opisz swoje futerko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunecie, ależ mamy w końcu rzekomo wolny kraj i Tobie wolno jest pisać, cokolwiek chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi imponujesz swoją elokwencją :) Brunecie, aż mnie dreszcze przechodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraj niby mamy wolny i pisac mozna co sie chce ale to nie znaczy ze wypada tak robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brrunecie, ale z Ciebie dżentelmen......:) A ja zmykam do domku, za godzinkę będę....Bądź tu jeszcze, pogawędzimy...Muszę przyznać,że mnie bardzo intrygujesz,a le ile Ty masz lat 25- to jest 81 rocznik....ale przyznam, inteligentny jesteś facet, ffaaajnyy, o ile oczywiście nie udajesz, ale z drugiej strony to już by Ci się znudziło, nieprawdaż? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Brunecie jestem, przed chwilką wróciłam do domu ...ale Ciebie chyba już nie ma;) To do jutra PAPA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunecie, a co Ty porabiasz po pracy w Liver....:)Pewnie tam dużo rozrywek na Ciebie czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×