Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

hahaha ...tylko w szlafroczku mowisz ;) ...mhmmm co do ubioru ...jak dla mnie moglabys ubrac ponczoszki na koronkowym pasie i jakis sexy kostiumik ze spodniczka ktora latwo by sie dala podciagnac do gory i zakietem z latwym dostepem do biustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu...nie wiesz jak o jest z kobietami....pytane o jeden tamat nawiązują do pięciu innych spraw ;) zakręcone są na maxa...przynajmniej ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....może kiedyś będzie to uznane za jakąś jednostkę chorobową....to wtedy będzie niebezpiecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a tak odchodzac od ciezkiego tematu i nawiazujac do swiezego topicu na forum ...lubisz Motylku byc klepana w pupcie \'w trakcie\' ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Cię Misiu...ale muszę się w końcu ubrać...za 2godz. mam byc w biiurze...ale wiesz` odwieczny problem kobiet----nie mam co na siebie włożyć...a szafa pęka w szwach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moge Cie zaspokoic
chcesz? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moge Cie zaspokoic
nie wie ale Ona nie bedzie nam potrzebna poradzimy sobie we dwoje ;) co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem Misiu....ooo widzę, że małolaty Cie podrywaja hihi...a Ty się nie dajesz....lubisz dojrzalsze, prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie nie ocieraj się....bo jeszcze sobie COŚ uszkodzisz.....a szkoda by było pewnie ;)Czytałam sobie topic o rozmiarach penisa.... i tak mnie to teraz dręczy ,,,i ciekawa jestem ..no wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×