Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

Ale Ty jesteś pamiętliwy Misiu.....Takie szczegóły rozmów naszych pamiętasz....Ale to miłe, rzadko ktory facet posiada umiejętność wysłuchania kobiety, ach Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..wstyd sie przyznac ...ale to klon jest taki pamietliwy ;) ..choc troche ma racji bardzo dobrze mi sie z Toba rozmawia ..i w zasadzie chyba to jest glownym powodem dla ktorego codziennnie tu zagladam bo prawde mowiac do konca nie wiem jak wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie Cie dlatego nie mowilem o swoich watpliwosciach ...ale te zdjecia wygladaja jakby byly pobrane z sieci ...nawet fotki robione telefonem maja lepsza jakosc ...nie zrozum mnie zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się porobiło....dopiero teraz widzę, że był tu Twój klon Misiu....przykro mi, że nie wierzysz,że zdjęcia, które Ci wysłałam są prawdziwe, moje, a nie sciagniete z sieci.....wydaje mi się że są czytelne...jeszcze bardziej mi smutno, jak mówisz, że mówię nieprawdę...to ja Ci się zwierzam ,opowiadam o sobie i swoim życiu--rownież intymnym-przypomnij sobie moje maile............. ...jak najbliższemu przyjacielowi....a nawet więcej choć wirtualny to związek....nie psujmy tego...i dajmy szansę na rozwój dalszych wydarzeń, cokolwiek mialoby się wydarzyć,nie dajmy sie podszywaczom i klonom, nie warto.....przecież życie jest tylko chwilą....prawda Misiu....dobrej nocki.....chociaż wiem, że już Ciebie tu nie ma 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiazek hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Misiu, wczoraj mnie poniosło....miałam chandrę...Ale dziś jest suuper dzionek.....dostałam rano telefon...dostałam tę pracę......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Motylku ..przepraszam za moje wczorajsze podejrzenia i niedowierzania ...dalem sie poniesc spiskowej teorii dziejow i sugestiom klonow ;) No ale przede wszystkim gratuluje angazu ..wypijmy szampana! ;) Teraz oboje klikajac bedziemy zaniedbywac prace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty jesteś słodki 👄..i Ty i ja wczoraj bylismy bardzo nieznośni....no i po co to wszystko, ale jest już ok, prawda....a teraz...cholera szampan by się przydał...ale po 1 nie mam w domu, a po 2 sama nie będę pić....szkoda że Ciebie tu nie ma....Muszę podelektować się kawką...właśnie zaparzyłamm///pięknie pachnie....mniam,........shit.....porysowałam sobie świeżo nałożony lakier na paznokciach....hiihi..dzisiaj nic mnie nie wyprowadzi z równowagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam zaluje ze nie moge wypic z Toba tego szampana ...z drugiej strony to moze lepiej ...bo mogloby sie nie skonczyc na szampanie ;) Przylanczam sie natomiast do picia kawki ..wprawdzie na odleglosc ale zawsze cos a tak na marginesie ...to \'dogadzamy sobie\' ostatnio ..wczoraj zakupy, dzis paznokcie ;) Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty nie lubisz jak kobieta ma zadbane paznokcie??? zresztą ja jestem oszczędna i sama sobie maluję---na szczęście mam naturalnie dlugie......nienawidzę tipsów,akryli...ble...A wiesz,że dzisiaj chodze taaka podniecona.....że na samym szampanie na pewno nie skończyłoby się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze mow mi takie rzeczy ...przeciez jestem w pracy ...a jak bede za czesto chodzil do toalety to bedzie podejrzane ;) a co do paznokci ... i nie tylko ;) ...to pewnie ze lubie zadbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha pomyślą w pracy, że/......masz zapalenie pęcherza......:) Ale naprawde mnie dzisiaj tak dziwie nosi ;)Skłonna bym była zrobić wiele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze powiedz mi conieco na uszko ...a ja juz sprawdze czy nikt nie \'okupuje\' toalety ;) a tak na serio ...to musze Ci przyznac Motylku ze wiesz jak dzialac na zmysly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośken
....staram sie Misiu, staram.... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sio gośken....Odczep się od mojego Misia....Widzę, że znów mamy wirtualną widownie....a zresztą, nie przeszkadza mi to.......będę ich ignorować, .....Misiu dla Ciebie 👄 z języczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nick mi się pomylił bo na innym topiku robię wirtualnego loda wysokiemu_26 :P ale dla Ciebie Misiu mam coś specjalnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku ...lepiej nie kus ...bo nim sie obejrzysz ...a cos mokrego i ruchliwego bedzie sie platac miedzy Twoimi udami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie...a propos pogody.... nie wiem w co sie ubrać, dziś mam isć do biiura po południu....a ja jestem póki co... tylko w szlafroczku....a chyba jest ciepło--takie polskie babie lato, a u Ciebie Misiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×