Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

..nie mowilem o obiedzie ;) ale ciesze sie ze nie bedziesz musiala szwedac sie po kuchni pol dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....najchętniej spotkałabym się w końcu z Tobą, Misiu...ale wiem, że to nierealne....a więc planów konkretnych nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..moze bedzie okazja ...za 2 tyg przyjezdzam do trojmiasta ..chociaz wiem ze to wciaz dosyc daleko od Ciebie Motylku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papa...musze juz kończyć....również miłego weekendu Ci życzę 👄 Do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj slodki Motylku ...sorki ze sie nie odzywalem ale dzis mam troche urwanie glowy. Buziaczek dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały kołowrotek w pracy, rozumiem....i nie przeszkadzam....trochę Ci zazdroszczę....odezwij się jak będziesz miał chwilkę....Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze mamy widza-Real Facet,-czy Ty czasami nie masz problemów z tożsamością płci- żaden prawdziwy facet nie nadałby sobie takiego nicku... Ciekawa jestem jaki Ty jesteś w łóżku----instynktownie wyczuwam,\\że wolisz chłopców. A Twój nick to tylko przykrywka....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Brunecie, chyba tak się do Ciebie zwrócę, bo chyba juz się robi za słodko, prawda....;) Byłam na zakupach babskich- kupiłam sobie parę rzeczy....żeby sobie poprawić humor....Taka dzisiaj jestem zła, że zacznę wyklinać...szlag mnie trafia, czekam na telefon w spr. pracy i...nic...facet mówił że za tydzień się odezwie- jutro minie 7 dni....kurw......mnie bierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdzilas ze za slodko po komentarzu reala? Mis mi sie podobal ;) co do pracy i czekania na odpowiedz to na pewno bedzie ok...szykuja dla Ciebie biurko ;) ...dlatego tyle to trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawialem sie jaka jest zywotnosc takich wirtualnych znajomosci ...dzis zglebiasz pytanie wysokiego_26, jutro ktos inny a za tydzien, moze dwa nie bedzie sladu po misiu i motylku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z Ciebie filozofujący Misio ;)a wiesz czemu zadaje pytania Wysokiemu---on zresztą nie odpowiada, dziwne.....cały czas mam wrażenie, że to TY , zgadłam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu...teraz już wiem że On to nie Ty.....ale jestem paskudna zazdrośnica Chyba się nie obraziłeś, proszę ...odezwij się Misiaczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....nie kończmy tak tej naszej wirtualnej znajomości.....bardzo zależy mi na niej. Wiem,.... masz prawo być zdenerwowany....chciałam Cie sprawdzic....przepraszam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a Ty swoje już Ci mówiłam coś na temat zdjęć- a zresztą masz 2...a z 2 strony tak myślę sobie, ze z Ciebie też niezłe ziółko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Ty moj wyuzdany Motylku ...z Ciebie todopiero ziolko a co do zdjec, to wciaz jestem niepocieszony ...jedno jest wielkosci 1x1.5 cm a drugie jest nieostre ( a do tego z jezykiem ) ;) ...i jak ja mam o Tobie snic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×