Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

..pewnie masz pare rzeczy do zrobienia ...a nasza rozmowa zaczela schodzic na tematy szarej rzeczywistosci ...a od tego wlasnie chcialem uciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...może masz rację....jakas dzisiaj jestem....racjonalistka straszna....chyba potrzebujemy małej przerwy...chyba że masz jakiś pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu...główka do góry(ta na górze i.....na dole też;)....a u mnie jest cieplutko-niewiarygodnie..jak na październik....słoneczko świeci.... ja znów się zastanwiam co na siebie włożyć.....a może dzisiaj poszaleję......założę pończochy na....koronkowym pasie.........czarrrne ;)i krótką spódniczkę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....ale się z Toba nagadałam.. no cóż..szkoda...ale juz muszę lecieć...work...work

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tyle negatywne wrażenia...co zauwazyłam, że nie lubisz rozmawiać na pewne tematy....intymne w Twoim związku....robisz się drażliwy ....ale ok, kurczę dzisiaj mam spotkanie z szefem---rozmowy negocjacyjne co do wynagrodzenia...rozumiesz....muszę być asertywna....ale nie za bardzo....bo w przedostatniej pracy nienajlepiej to się skończyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..jak chyba kazdy ...poprostu chce slyszec rzeczy mile i wygodne ;) co do ciezkiej rozmowy z szefem ..radze sie przygotowac ...w internecie sa zestawienia plac w roznych branzach i roznych regionach (chyba ze sie orientujesz)...lepiej nie strzelac stawek z kosmosu ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a teraz gotuję krupniczek.... z suszonymi grzybkami...lubisz ;) ooo a tak a propos grzybów----lubisz grzybobranie....bo ja uwielbiam------różne ciekawe rzeczy wlesie mogą się przydarzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha...jak latwo mozna przejsc z tematu krupnika do swintuszenia w lesie ;) chetnie bym sie z Toba wybral na grzybobranie Motylku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jestem już...jeszcze jestem.....dawno Misiu nie napisałeś żadnego liściku do mnie, może coś byś naskrobałna maila, hm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Misiu 👄 Co do negocjacji to w porządku....powiedźmy że jestem usatysfakcjonowana....mam wrażenie że facetowi wpadłam w oko ;) wiesz nie chciałabym się tu rozpisywać co i jak---w końcu to forum publiczne :P A co u Ciebie slychać...kiedy będzieszz w Trójmieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a tak w ogóle...idę zaparzyć kawkę...napijesz się ze mną ;) A tak serio lubisz kawę....jeśli tak....to jaką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ...czyli zawrocilas kolejnemu facetowi w glowie ;) ..co do wyjazdu ...to w nast. piatek bede juz w trojmiescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×