Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

....ja muszę sobie rano zaaplikować mooocna kawę-----parzoną----- z dużą ilośic mleka...a najbardziej uwielbiam świeżo zmieloną ziarnistą kawę aromatyzowaną, np.Irish Coffee.amaretto.....mmniam...kurcze a.... ta woda gotuje się i gotuje a ja mam smaka na kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i... bez cukru kawa....właśnie zaparzyłam sobie....bez kawy nie potrafie funkcjonować....kiedys jeszcze były fajki---ale to było z 7 lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz...że tego Motylka to sprytnie wymyśliłeś--- bo one sa takie ulotne...krótkotrwałe....a zachwycające ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooom...ja tez zaczynam dzien od kawusi ..chociaz gdyby byl Motylek pewnie zaczalbym od ci..si ;) poezja z rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......ach Ty......wiedziałbyś, jak mnie rano pobudzić.... do życia, Łobuzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....pewnie lepszy... nie wiem, ale tak myślę...intuicja kobieca tak mi podpowiada, chetnie bym spróbowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....no nie wiem ...czy taka czysta ;) zależy jakie sa nasze intencje, ale nierealna na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....stęskniłam się.....a może znudziłeś się .......mną.....................to by było cholernie przykreee.... i takie..................realne........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....cholera jże tak powiem......wróciłam do domu.....sprawdzić ....czy odpisałeś.....wiesz co ...........to już chyba choroba czy jaki czort......za 45 min muszę być w pracy.....Misiiiiiiiiu co Ty ze mną robisz?!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiamy rzadziej.... to wynika z faktu, że juz 24h na dobe nie siedzę w domu....a od 1.11. będzie jeszcze gorzej.....ale chciałabym dalej z Tobą wirtualnie póki co rozmawiać....pisz do mnie listy Misiaczku...jakbym już dziś się nie odezwała to 👄.....miłego weekendu, ok.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....a to czy będzie realna czy też nie znajomość...zależy od Ciebie ;)Na razie jest...wirtualna...choć nierealną też nie można nazwać.....trochę przesadziłam....lecę już cholercia ....bo sie spóźnię....PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego weekendu slodki Motylku ....trzymaj sie ..moze Ty tez czasem napiszesz do mnie tez jakiego mailika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Motylku ...weekend byl calkiem udany..odpoczalem sobie i wybawilem sie troche ;) ..ale mail byl bardzo ...realistyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....cholera..skasowałam to co miałam napisać....więc jeszce raz......przeziębiona jestem ....i straaaaasznie pociagająca ;) nosem...weekend minął leniwie...bez żadnych rewelacji...zazdroszcze Ci...a gdzie tak się wybawiłeś...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×