Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

Gość wy dwoje
ale się wkopaliście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam maila od Ciebie i....całkowicie zgłupiałam....już nie odzywasz się do mnie Miiiisssiuuu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..pracowalem;) ..poza tym nie myslalem ze sie jeszcze pojawisz. zwykle jak juz wychodzisz po poludniu to nie zagladasz tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Ty czarusiu-pracusiu ;)jak wróciłam do domu to zamiast staremu-obiad to ja od razu do Ciebie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ze ja teraz piszę a on je obiadek ;) a atak a propos---zqauwazyłeś, że mamy coraz mniej gości na naszym topicu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chyba machneli reka na nasz topic ;) ...tymbardziej ze nie ma juz miejsca dla podszywaczy ...cos na zasadzie: \'ojej to znowu oni\' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ciekawego dzisiaj sie nie działo-1/2 dnia w domu w szlafroku--a pozniej sama proza dnia---juz nie moge sie doczekac kieedy pojde do prracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowy ale z ciebie zjeb ...to ze kobieta cie zostawila to nie znaczy ze masz prawo obrazac innych i psuc topic ...jestes zalosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....noo proszę uderz w stół a nożyce sie odezwą...no to mamy mądralińskiego---pomarańczowy skup się na swoim zyciu.. Misiu muszę juz kończyć...do jutra....śnij o mnie, mój Ty Czarodzieju...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Motylku ...daj znac jak pojawisz sie w szlafroczku z kubkiem kawy ...moze uchylisz lekko szlafroczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrz.... nie zauważyłam że jesteś....kolezanka zadzwoniła ... i tak z 20 min. gadałyśmy....rozumiesz :)jak to kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ach te kobiece pogaduchy ...juz nawet nie probuje zrozumiec o czym mozna tak dlugo rozmawiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ty mój Pracusiu------Czarusiu ;) a co do rozchylenia szlafroczka...to nie da rady....mam już spodnie na sobie....ale zawsze mogę je ściągnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×