Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała lolitka

napisałam chłopakowi taki wiersz na dzień chłopaka,powiedzcie czy ładny ?

Polecane posty

Gość mała lolitka

zastanawiam się czymu dać, mi sie podoba, uważam nieskromnie, że całkiem mi wyszedł, ale zasięgam teraz obiektywnej opinii, tylko piszcie prawdę:-) Gdy patrzę na gwiazdy na niebie to bardziej tęsknię do ciebie wszystkim dla mnie jesteś ty dla ciebie serce moje i łzy Każdej nocy o tobie śnię i pragnę byś był tylko przy mnie nie zniosłabym rozstania cały świat mi przesłaniasz wszystkie kwiaty świata ofaiaruje ci za słowo kocham, które mówisz mi za słodkie miłosne uniesienia za to że życie me odmieniasz za zapach skóry twej za sęs miłości tej za pocałunki pełne ekstazy za wszystkie miłości wyrazy tak kocham mocno cie, że nic już nie nie wiem i nieumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sens i nie umiem
ckliwa grafomania jak dla mnie ale o gustach się nie dyskutuje, jesli ogolnie facet poezji nie czyta to doceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzruszające
błedy popraw śęś i nieumiem i może być, chłop się łązami zaleje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smieszne to wszystko
Faceci nie lubią takich tkliwych wierszy, ale na pewno powie że mu się podobał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała lolitka
jesteście złośliwi 😡. sami się nie znacie na poezji, żeby mojego chłopaka wyzywać. ja chciałam tylko opinii, a nie oszczerstw! nie możecie po prostu powiedzieć że coś jest ładne albo nie. tylko wytykanie błendów, a ja mam dysleksję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała lolitka
no nikt nie może wydusić z siebie że wiersz może jest ładny, trzy dni go pisałam i dopracowywałam. podobał mi się a teraz jest mi przykro:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała lolitka
uppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sens i nie umiem
no ale czemu mamy kłamac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzruszające
no dobra ładny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała lolitka
wiesz co spieprzaj stond!!!!!!!😡 nie chodzi mi o błendy tylko o wiersz!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy jest dzien chlopaka
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała lolitka
dlaczego mam wrażenie że się nabijacie. znajdźcie sobie inny obiekt, ja się poważnie pytam, czy ładny wiersz, nikt szczerze nieumie mi odpowiedzieć ????!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sens i nie umiem
jejku no ale ja mowię powaznie to jest grafomania, nie jest ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noema
Wiersz jest fatalny. Pomijam oczywiście błędy ortograficzne. Za dużo w nim częstochowskich rymów, trywialnych określeń. Jednym słowem kicz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała lolitka
dzień chłopaka jest 30 września:-) a podoba ci się mój wiersz, myślisz że mogę go dać, jak chcesz to możesz swojemu chłopakowi też go napisać i powiedzieć że to ty:-) napewno się ucieszy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała lolitka
sama jesteś kicz!!!!!!!!!!!!! nie znasz się to nie mów. może mam swój styl ale nie kicz. poprostu zazdrościsz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tammmm
O ludzie normalny wierszyk - toż wiadomo że nie wyjdzie Ci jakis klasyk typu " oda do młodości " czy coś. Wierszyk jak wierszyk... toż wiadomo że nie dorówna erotykom Leśmiana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pole minowe
Zobaczmy kiedy się to rozpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noema
Nie zazdroszczę, piszę prawdę. Osobiście wstydziłabym się dać go swojemu chłopakowi. Wolę jednak Leśmiana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała lolitka
boże ale jesteście zawistni, to już nikt szczerze nienapisze że wiersz jest ładny. a potem same swoim chłopakom go napiszecie i będziecie się chwaliły, że to wasze dzieło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie znam ale powiem- jako WIERSZYK dla chłopaka jest ok i pewno doceni, że sama go wymyśliłaś... ale z poezją i WIERSZAMI chyba nie ma nic wspólnego ;) pozdrawiam:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopisz jeszcze
Tak bardzo kocham Cię Gdy pałkę Twoję ssię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a coś ty autorka
taka nerwowa???pytasz to się odpowiada... a jak krytyka boli to po kiego grzyba się w ogóle pytasz??? myślałaś że powiemy:EUREKA!TOŻ TO DRUGA SZYMBORSKA! ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tammmm
takio o sobie każdy jak się spręzy może sklecić pare słów bez żadnego głębszego sesnu i jakichkolwiek dwuznaczności, dobry wiersz to taki gdzie każdy czytający interpretuje go na swój sposób, Twój utwór jest prosty jak budow cepa nie daje żadnych szans dla wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała lolitka
K***** WYNOCHAAAAA!!!!!!!! nie chcę już was tutaj, jak nie jest poezja, a ma rymy ?????? to co to niby jest ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poeta wierszokleta
"Gdy patrzę na gwiazdy na niebie to bardziej tęsknię do ciebie" to mi nie pasuje, bo co mają gwiazdy do tęsknoty reszta jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tammmm
Noema :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×