Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość endi

SKUTECZNY ANTYBIOTYK NA TRADZIK

Polecane posty

No czytałam o tym lisciu, i jeszcze o citrosepcie. Jeśli tylko sie okaze że przyczynąmoich nieszczęść jest ten przebrzydły gronkowiec to od razu to kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
czesc dziewczyny:) dzieki za wszelka pomoc rzeczywiscie musze poszukac endokrynologa jakiegokolwiek (wolałabym dobrego, sprawdzonego oczywiscie) byłam dzisiaj u dermatologa przepisała mi tetralysal i masc acnemycin powiedziała ze jak to nie pomoze to byc moze mam gronkowca(fakt nigdy nie robiłam badan na jego obecnosc) albo cos z hormonami napiszcie mi cos wiecej o tym lisciu oliwnym ia jak przeprowadza sie badanie na jego obecnosc? bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi -> zastanów sie nad tym antybiotykiem. Bo jesli masz gronkowca to po co sie truć antybiotykami? Zeby sie dowiedzieć czy to faktycznie gronkowiec, musisz iść na wymaz. Jeśli bedziesz miała skierowanie to wymaz bedzie na free. Kilka dni po badaniu dostajesz wyniki i bedziesz wiedziec jakie bakterie Cie zaatakowały i na co sa wrazliwe itp. A jesli to faktycznie bedzie gronkowiec to wtedy kupujesz sobie liść oliwny (bądź citrosept, też podobno skuteczny) i sie leczysz tym. Na kafe jest tu topik o tym to poczytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
musze to czyms szybko powstrzymac bo mi sie rozprzestrzeni antybiotyk mam brac tylko trzy tygodnie wtedy zrobie to badanie zalezy mi na czasie dopiero po południu zaczełam czytac o gronkowcu teraz to i tak je juz musze brac wykupiłam je a kolejna wizyte mam w listopadzie przez 1,5 roku brałam diane przy niej była znaczna poprawa 9 miesiecy temu z niej zrezygnowałam wiec duze prawdopodobienstwo ze to cos z hormonami wiec teraz pod uwage biore te dwie mozliwosci ale o gronkowcu musze wiecej poczytac przez te kilkanascie lat nikt mi nie podpowiedział ze to tu moze tkwi przyczyna...zaden lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo dziesiejsi lekarze sapożałowania godni,przynajmniej większość.Ja przestałam odwiedzać dermatologa, lecze sie sama. Odwiedzam jedynie lekarza rodzinnego i teraz ginekologa. Wszystko. Efekty sa porównywalne a moze nawet i lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tomek
Skuteczny suplement na trądzik to Nonacne, możesz go zakupic także online bezpośrednio od producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo, tak własnie działa konkurencja która oferuje słabe tabletki. Ja stosuję Nonacne pół roku i gdybyście zobaczyli moją twarz to nikt by nie powiedział, że miałam kiedyś problem z trądzikiem. Jest to naprawdę bardzo dobry preparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON! pierrrdacne, spamerski pomiocie zafajdany!!! WON!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
antybiotyki niszcza i zanieczyszczaja watrobe i nerki. jesli watroba jest zanieczyszczona, nie usuwa toksyn z organizmu, wiec wszystko wywala na skore i kolo sie zamyka. profesor Nieumywakin radzi, jak wyleczyc sie z chorob skory: https://www.youtube.com/watch?v=xu2xlaNe0Ko wcisnac polskie napisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest tylko jeden licencjonowany w Wielkiej Brytanii i prawnych (które przesylaja poza granicami kraju) nie wymagaja wczesniejszego recepte (tylko szybkie konsultacje on-line) nadzieje, ze to pomaga http://www.goodpharmacy.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam chciałabym zapytać co mam teraz zrobić. Około 2 tygodnie temu przestałam brać antybiotyk na trądzik ponieważ nagle bardzo mnie wysypało (brałam ten lek już 2 Msc) i wczoraj zaczęłam brać go znowu bo jak go nie brałam było jeszcze gorzej codziennie parę nowych pryszczów lub cała gromadka w jednym miejscu i teraz pytanie czy jeśli nie brałam go tyle czasu to mogę go znowu tak poprostu zacząć brać? Wizytę u dermatologa mam w środę a do tego czasu nie wytrzymam z moją twarzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×