Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amsetis

CHCE TWARDEGO FACETA

Polecane posty

Gość Amsetis
Hehe jestescie kochani, Terminator jak najbardziej, a najlepiej to bym chciala boksera...lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce jest jedno
Czy mozliwe jest zeby byc fiutem dla wszystkich i tym samym sercem kochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomitka
A ja Cię rozumiem,też zawsze o takim myślałam,dokładnie jak opisałaś.Też mam silny chrakter i zawsze to ja jestem tą "na górze"dlatego chciałabym spotkać właśnie takiego faceta któy miałby silniejszy charakter odemnie.Niestey chyba się takiego nie ma:(,bo ja jeszcze nie spotkałam i pewnie już nie spotkam:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amsetis
Chcialabym tez oczywista aby moj facet mial chuja twardego jak uralska stal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, to nie ma problemu, dziewczyny takich skur.... to na pęczki pod każdym sklepem nocnym ma swoje zdanie, nie wstydzi się go prezentować (słychac na pół osiedla) napakowany stanowczy męski jak cholera albo z innych topików, o nieszczęśliwych żonach, które właśnie takiego męża chętnie się pozbędą... co to i tupnie, i zdzieli przez łeb a potem przytuli.... jednak są na świecie mądre kobiety i głupie baby szkoda, że tych drugich jest tak wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vijet
Obronic sie? No przepraszam , ale po raz ostatni umiejetnosc bicia sie przydala mi sie w szkole podstawowej :> Bezposrednie pojedynki sa zupelnie prymitywne , nie maja nic wspolnego z meskoscia tylko raczej ze zezwierzeceniem. Dziewczyno skad jestes???????????? A potem cierpia zarowno odrzuceni porzadni faceci , jak i pokrzywdzone madre po szkodzie kobiety. Zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tacy faceci nie istnieją . Nie ma faceta bandziora i o twardym charakterze a przy tym czułego i kochanego. To co napisalas jest nierealne. Nie mozna miec wszystkiego a poza tym zawsze ktos bedzie mial jakąś wadę. I tylko pytanie czy to zaakceptujesz. Dodam jeszcze ze zwykle tak bywa ze kobiety dominujące przycigadaja facetów o słabym charakterze, bo facet o twardym chrakterze nie wytrzymałby tego. A Ty moja droga pomysl o kompromisach bo to wazne w zyciu i w zwiazku, bez tego sie nie obejdzie!!!! Ale zycze powodzeniea w szukaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomitka
Ron świetnie to ujełeś:) Przeciez wiadomo że życie to nie film i rzeczywistość jest zupełnie inna.Ale pomarzyć zawsze sobie można.Jedna marzą o facecie z romansu Harlekina,inne o jeszcze jakimś innym typie,każdy ma jakiś tam swój ideał,a życie życiem i mogę sobie pomarzyc o takim gości z ery ;) a za partnera mieć zupełnie kogoś innego,różniącego się od tego wymyślonego i też będzie mi dobrze. A Wy tu odrazu wyskaujecie z jakimiś damskimi bokserami i dręczonymi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×