Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sausalito

Desperado - rozlaka jest straszna

Polecane posty

Gość Sausalito

Ha .. pewnie trafilem po zly adres ale musze o tym gdzie napisac i nie bardzo wiem gdzie. Ale to jest prosto z zycia. Jestem na 3 miesiecznym kontrakcie duzo za daleko od zony i domu (za daleko o dokladnie jeden ocean i jeden i pol kontynentu). Juz po miesiacu nie moge wytrzymac bez dotyku kobiety. Oczywiscie, a jakze by moglo byc inaczej, jestem w pracy otoczony ponentnymi kobietami. Po prostu nie moge przestac myslec o calowaniu, dotyku kobiety i czulem seksie i zjada mnie to. Dzisiaj zadzwonilem i poprosilem zone by przyslala mi FedExem jakos czesc jej bielizny z jej zapachem bo nie moge juz sobie dac rady. Zupelna desperacja. Zawalenie kontraktu nie wchodzi w rachube i nie moge sie urwac na te kilka dni, zeby do niej poleciec. Oczywiscie, wokol same pokusy (kobiety w pracy, w hotelu, call girls etc.). Moja zona jest latynoska i jest bardzo zazdrosna. Wyczuje skok w bok ode mnia na odleglosc (taki juz jestem, ze wszystko widac na moje twarzy i slychac w moim glosie) i nie ma przebacz. Rozlaka jest straszna. Moja dobra rada dla Was mile panie, nie dajcie sie rozlaczyc od swoich partnerow na dluzej niz 2 tygodnie. Natura jest nieublagana. Desperado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×