Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Margarites.

Aerobiczna 6 Weidera czy 8 minut ABS? Co lepsze?

Polecane posty

Gość Kinia51
co lepsze nie na mięśnie brzucha tylko na spalenie tłuszczu xD ??ABS czy 6W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia51
Czy ABS "spala brzuszek" czy rzeźbi mięśnie ?? A 6 weidera ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaax
Wg mnie zdecydowanie lepsze efekty daly 8min abs a przerobilam tez cala 6 weidera, ktorea tez oczywiscie jakis efekt przyniosla ale gorszy, miesniej byly mniej widoczne niz po 2mcach z abs i do tego w pozniejszych dniach zajmuja juz sporo czasu i sa mega monotonne a abs to tylko 8 min, i w zasadzie organizm sie do nich nie przyzwyczaja bo robi sie je coraz mocniej, i nie ma wytlumaczenia - ze nie ma sie czasu, kazdy znajdzie te 8 minutek moze nigdy nie mialam jakos mega otluszczonego brzucha ale nigdy tak ladnego brzuszka nie mialam, z zarysem mieśni - a wiek juz 30 lat teraz przerwa w cwiczeniach bo jestem w ciazy, ale jak tylko juz bede mogla od razu wracam do tych cwiczen, juz nie moge sie doczekac :) abs na brzuch i na posladki naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ciąży chciałam wrócic do dawnej sylwetki. zaczęłam A6W i... wymiękłam po trzech dniach :-( Ktoś na forum polecił mi 8min ABS. Spodobało mi się. Zaczęłam na początku sierpnia. Cwiczę 6 razy w tygodniu. Efekty mnie zaskoczyły. W talii było 81 - jest 76. Brzuch 91 - jest 85 (miałam klasyczną oponkę - nie ma po niej śladu!) . Biodra 95 - jest 87cm... Ogólnie mam lepszą figurę niż w wieku 18 lat a tak niewiele wysiłku mnie to kosztowało ;-) Pomału zaczyna pojawiac się zarys mięśni. Dodam że nie stosowałam żadnej diety bo ogólnie jestem dośc szczupła-tylko to sadełko na brzuchu mi dokuczało. Mimo to schudłam 4 kg. A od dziś zabieram się za 8 min ABS na pośladki. Te cwiczenia są naprawdę super - i tak jak pisała poprzedniczka - 8 min dziennie znajdzie każdy. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawomirek xd
Moim zdaniem ABS nic nie pomaga w wygladzie.Marze o tym aby miec ,,kaloryfer,,dlatego cwicze A6W.ABS jest prostszy i krotszy a ja wole zrobic 6 weidera 2x i byc zadowolony ze swojego wygladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hekatesc
Witam! Widzę, że chcesz rozpocząć swoją przygodę z Aerobiczną Szóstką Weidera, polecam Ci poniższe poradniki i artykuły abyś mogła się bliżej zapoznać z tematem, http://asdieta.pl/a6w.html http://asdieta.pl/pytania2.html mam nadzieję, że wkrótce osiągniesz upragnione efekty i uda Ci się zdobyć wymarzoną figurę :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treneiro
Robcie te 6 Weidera tylko potem nie narzekajcie na bole w odcinku ledzwiowym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....:(
A ja po A6 nabawilam sie kontuzji kregosupa ktora lecze do dzisiaj:( wiec ktokolwiek zacznie te cwiczenia niech najpierw zapyta sie lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaax
no i dawno po porodzie :) minęło 6 miesięcy a brzuszek ładny, jesli chodzi o cm to jest nawet mniej, zarys mięsni też juz widoczny 8 min abs cwicze od jakichs 4 miesiecy - praktycznie kazdego dnia wiec wg mnie to sa naprawde super cwiczenia, jak komus bardzo zalezy to zawsze moze te cwiczenia dwa razy dziennie wykonywac a efekty beda jeszcze szybsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaax
ja cwicze te drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymanek
Siema! Poczytałem trochę co tutaj powypisywaliscie i wielu rzeczy się dowiedzialem. Ale osobiście uważam, że 8 ABS jest lepsze, ponieważ jestem sportowcem i interesuje się ludzkim cialem (chce w przyszlosci byc fizfoterapeuta lub ortopeda) i wiem, że 80 % osob ktore robi A6W ma straszne problemy z kregoslupem odcinka ledzwiowego a czasem nawet szyjnego. po za tym robilem przez 2 tygodnie A6W aby to sprawdzic i faktycznie bolaly mnie juz ledzwie, a brzuch z plaskiego zzrobily sie dwa gorne "szczebelki" (z dolnymi jest troche gorzej). Zreszta cwiczenia 8 ABS trwaja dziennie 8 min a nie tak dlugo i czesto jak cwiczenia A6W (np. 3 razy po 10 min :P) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parasolcia
Hej mam takie pytanie czy ABS bedzie lepszy niz aerobiczna 6 weidera jeśli chodzi o 'zbicie' boczków? Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaax
ja akurat boczków nie miałam ale tak calościowo mi się brzuch poprawił ale wg mnie na boczki najlepsze jest hula hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) OBA ĆWICZENIA SĄ DOBRE, KTÓRE WYBRAĆ ? TO ZALEŻY KTÓRE PARTIE MIĘŚNI CHCEMY ĆWICZYĆ. OCZYWIŚCIE W OBU PRZYPADKACH PRACUJĄ MIĘŚNIE CAŁEGO BRZUCHA ALE NP GÓRNE BARDZIEJ ZAŚ W ABS2 DOLNE ...TAKA JEST RÓŻNICA. osobiście ćwiczę od 4 tyg codziennie ABS8min z tym że teraz to jest 12 minut :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerobiłam 4 tygodnie aerobicznej szóstki weidera , jednak efekty nie były zadowalające, jak przez tak długi okres czasu i rygorystyczną dietę moje ciało nie zmieniło się jakoś bardzo, potem od znajomych dostałam linka z ABS 8 min na mięśnie brzucha, ćwiczenia są dużo lepsze a jeżeli wykonuje się je systematycznie to efekty są dużo lepsze od A6W https://www.youtube.com/watch?v=ObHj2QGYkzA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monimimi
hej wam ;) sluchajcie ja mam takie pytanie. jesli jestem bardzo szczupla lecz mam taka małą oponke to czy musze spalac jakis tluszcz ? nie mam duzego brzucha , chce tylko go troche wyrzezbic , a nie chcialabym za bardzo chudnąc przy jakis katujacych cwiczeniach czy dietach bo waze tylko 49 kg na 171 cm wzrostu ;( prosze o odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×