Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość całkiem_inna_ja

może mnie znajdzie mężczyzna w tym tłumie..

Polecane posty

Gość modekk
no, co już koniec? znalazłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-latek
teraz inna----->hmm,mówisz znajome wstawki....może mam netowgo sobowtóra:) na forach udzielam sie rzadko,więc pewnie z forum się nie znamy... AE też nie kończyłem.... ale....nic nie stoi na przeszkodzie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przepraszam za zawracanie głowy:) Ja też nie bywam tu za często, ale parę tygodni temu mialam miła pogawędke z kimś, kogo mi przypominasz. Sentymenty:) To miłej pracy, czy siedzenia w domu?🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-latek
miło mi:) teraz siedzę w pracy.... miłego dnia (pracujesz,jesteś w domu?)..........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w pracy:( ale do przeżycia. Jeszcze parę godzin i do domu, a potem jakaś książka, bo na taka pogodę to lubię kubek z gorąca herbatą i miodem+ dobra lektura. Byle do wiosny, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-latek
to tak jak u mnie....tyle że tych godzin w pracy mam jeszcze sporo,hehe......a na jesienny wieczór najlepszy jest kieliszek wina i dobry film/książka(chociaż przyznaje,za czytanie nie moge się zabrac)....a co aktualnie czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pożyczyłam od koleżanki \"Jedno drzewo, jedno pożegnanie\" M.Mayoral. Literatura hiszpańska. I czytam ją, bo zachwyciłam się cytatem :\"którego lubiła dotykać, tak jak lubi dotykać sie płatków róży\". Piekne, prawda. W ogóle literatura hiszpańska jest pękna i niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomeczka27
ja tez chcę być odnaleziona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-latek
teraz inna--->hmm,akurat tego autora/ki nie znam....ale zainteresowania mam podobne,moze nie literatura hiszpańska,ale latynoamerykańska i M.Vargas Lossa i jego katedra-dla mnie majstersztyk...właśnie też teraz leży u mnie inna książka tego autora...i czeka na przeczytanie...pora jesienna służy na zagłębienie się w lekture...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, no :D:D:D chyba założyła się klubokawiarnia dla wszystkich chcących się odnaleźć w tłumie atrkcyjnych ..:) No to jako autorka topiku podaję kawę, herbatę, soczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikuś
piwo poproszę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jakoś mało czytam, chyba, że coś mnie tknie. Kiedyś:) trochę dawno to \"pozerałam\" książki, lekury też w miarę chętnie czytałam. Czas goni, a do czytania skupienie jest potrzebne i cisza... Kawa doprawdy przepyszna;) Dziękuję🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-latek
dla mnie pomarańczowy:)...kawę już dziś piłem,jedna wystarczy. no właśnie,brak czasu i skupienia....liczę na to,że ochota na czytanie wróci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-latek
hmm,może być owocowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saomtne serce
mnie znalazł, i co? I nie posluchal serca, ale rozumu nie swego a innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saomtne serce
Mam nadzieje ze sie zmieni:) ze nie bedzie ufał alkowej i tym psedoprzyjaciolom. szkoda, ze nie zrobil tego w 05. Tyle czasu nam umknelo, a moglismy byc razem szczesliwi...obcial wlody dla mnie, a rzekl ze dla niej...takie male cos, a tez smutno mi było. wszystko tylko ona oan aona oana tylko dla niej dla niej dla niej... szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saomtne serce
juz wrócił. :) Ale ja chce by wrócił czynem:) [usmiecha się]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawunia... uuuu, co za aromat i smak, a i w dobrym towarzystwie:) jeszcze półtorej godziny i wolność, pozorna, bo pozorna, do jutra;) Kto oglada dzisiaj ze mną Vengo o 23.45- oczywiście wirtualnie?:) Nie wiem, czy dotrwam, bo do późna zajęta będę, ale po tej mocnej kawie moze dam radę:) Całkiem inna ja, czy jutro też mogę liczyć na pełen barek, czy robimy wymianę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może wolałabym z Wami przysiąść, pogadać, posłuchać? Może jutro Ty będziesz serwować? Ja zapełnię barek i popłaczę Wam tu, bo mnie chyba nie szuka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokój....
stary !! ona chce tabliczki facetom na szyje montować, jak jakimś pieskom !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×