Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość całkiem_inna_ja

może mnie znajdzie mężczyzna w tym tłumie..

Polecane posty

I 9.00 wybiła:) Zaprzaszam do baru: kawa (mleko, cukier wedle potrzeb), cappuccino, herbata, soki: pomarańczowy, czarna pożeczka, jabłko, goraca czekolada. Co, dla kogo? Może jakiś rogalik do tego, ciasteczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-latek
witam, jeszcze dzis kawy nie piłem,poproszę ze śmietanką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj...:) A cukier? Może cynamon, goździki? A reszta, gdzie się podziała... co dla Was?:) Oprócz życzeń miłego i spokojnego dnia, to czego się napijecie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-latek
jedną łyżeczkę cukru i szczyptę cynamomu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-latek
teraz nie przeszkadzać bo idę zrobić kupę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem:D Już służę: kawa, rogalik:) Ja popijam korzenną kawę, łyżeczka cukru... ha, na rogalika z czekolade skuszę się, a co mi tam?;) Kto jeszcze dosiada się do nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze taki sam
dosiądę się ale nie tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze taki sam
jeśli mi przyniesiesz do domu to chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze taki sam
wolę bardziej kameralnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że smakuje:) Spotkanie ze znajomymi i jeszcze zdąrzyłam obejrzeć Vengo. Troche kojarzył mi się z filami Carlosa Saury- taniec, muzyka. Kto oglądał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za toast dziękuję:) dziś sampoczucie dobre... szukam pomysłów na weekend.... może ktoś mi coś podpowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacer, kino, impreza, dyskusje przy winku w pubie, moze jakiś koncert? Wyjazd na jeden dzień w jakieś ładne miejsce... zostają jeszcze gruntowne porządki;) Pytanie: Czy wierzycie w przypadek, a jeśli nie, to jak wytłumaczyć pewne zdarzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inna: jeśli ważne, doniosłe - to jakies działania z \"góry\" może? ;) Ale wszystkiego bym tym nie tłumaczyła, bo można zwariować. ja wczoraj byłam na angielskim, drugie spotkanie, dla amatorów fajnie (ja jestem amatorem tego szportu). w sob./niedzielę - obowiązkowo rowerek, park, kasztany (\"KOchanyyyy, kochanyyy, popatrz lecą na ziemię kasztanyyyyyyy\")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może mnie też ktoś znajdzie. Ja wprawdzie niemłoda już jestem, ale próbuję wszędzie gdzie się da. Pisałam trochę w temacie \"poszukiwany wolny męzczyzna powyżej 47\" ( czy coś takiego, dokładnie nie pamiętam), ale tam króluje niepodzielnie niejaka Lana i nie chcę jej przeszkadzać. Chcę aby znalazł mnie wolny, fajny mężczyzna w wieku ok. 50 lat z Krakowa lub okolic. Coraz bardziej wątpię, czy są tacy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Marianna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Marianna, każda by chciała;) Rozgość się tutaj, zapraszam. Topik założyłam ja, ale to nie ma znaczenia, czuj się jak u siebie. Na razie pijemy kawkę, pogaduszki miłe nad kawką i rogaliczkiem. Mój jest ciepły, chrupuiący. Może nas ktoś znajdzie, może nie. Ale sobie fajnie pogadamy. Ja mam pytanie: dlaczego jak człowiek jest b. młody, to ma jakąś zaćmę i zderzy się w życiu z pośpiesznym , a potem jest już odrobinkę trudniej znaleźć lub być znalezioną: \"wolnego powyżej ..\" w moim wypadku mógłby być 40+, może być brzydki, nieatrakcyjny, nie musi być inteligentny, ale koniecznie ciepły, rodzinny, uczuciowy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz inna--->przypadki się zdażają,..i myślę,ze nie zawsze jest to ślepy los...nie wszystko da się racjonalnie wytłumaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak sadzę 30-letni:) więc jesli nie przypadek to co? Jak wytłumaczyć, ze coś sie stało, ale naprawdę nie miało się na to wpływu? Podeprzeć się parapsychologią, metafizyką i tezą, że tak miało być, a każde następne pytanie kwitować stwierdzeniem, ze \"są rzeczy na niebie i na ziemi o którym filozofom sie nie śniło...\"? Niezrozumiałe to wszystko. Jutro weekend, więc moze w gronie znajomych + jakiś trunek i dyskusja pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co chcesz sobie na wszystko odpowiadać? przyjmij życie takim jakie jest...a przypadek?myślę,ze wszystko czemuś służy,ma jakiś cel,może w tym momencie dla nas niezrozumiały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem... jak człowiek jest młody to ma zaćmę, ale wynikającą z niedoświadczenia, z mitu, ze wszystko jest piekne i proste, a miłość jest niewinna. Potem latka lecą, czas weryfikuje nasz wyobrażenia, doświadczenia, często złe, też sprawiają ze inaczej patrzymy. Ale wolę siebie z tym rozumkiem, co mam teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×