Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klaudusia123

jak czesto odzywacie sie do nowopoznanych dziewczyn/chlopakow?

Polecane posty

Gość Klaudusia123

spotykam sie z chlopakiem, ktorego poznalam miesiac temu.. Jak sie widzimy to jest super..slodko, namietnie..achh.. bardzo przyjemnie ;) A po spotkaniu potrafimy nie kontaktowac sie np przez 5 dni..tydzien .. Ja nie pisze/dzwonie bo nie chce byc nachalna.. Co myslicie? Jak czesto odzywacie sie do osob, z ktorymi spotykacie sie np od miesiaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sygryda: Tobie odkąd zdjęli ten gips to coś często się zdarza pisac na tych samych topicach co mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchajcie mam tak samooo
poznalem extra dziewczyne na necie ale boje sie czesto odzywac bo jak juz sie odezwe to mam wazenie ze przeszkadzam a ona nie chce ze mna gadac, a to ona zainicjowala znajomoscc sama do mnie 1 napisala bylismy uzytkownikami pewnego forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudusia123
ja jestem tradycjonalistka i wole kiedy to mezczyzna poczatkowo przejmuje inicjatywe .. pozniej i ja robie to z wielka checia, ale poczatkowo jestem ostrozna .. by sie nie spazyc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sygryda: Nie wiem co jest ujmującego w przeproszeniu kogoś, kogo się w nerwach obraziło, ale ok... inna sprawa, ze faktycznie ludzie tego nie robią. Jedyna magiczne słowa jakie znają to hokus-pokus i abrakadabra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ludzie tak mówią jak chcą usłyszeć \"poproszę\", \"dziękuję\" albo \"przepraszam\" i wtedy się mówi hokus-pokus albo abrakadbra, taki żarcik :) W sumie też z dzieciństwa, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnn
Ja mialam ostatnio b. powazna rozmowe z moim kolega , wlansiena temat TEGO MILCZENIA i wiecie co on mi powiedział, że głupie jest nasze myslenie,że nie odzywamy sie bo nie chemy sie narzucac!!! Oni tez czekaja na naszego smsa czy pika!!i ze my kobiety, tez powinnysmy czasem wykazac troche inicjatywy!!!!! My kobiety chcialybysmy grac od razu w otwarte karty, a oni potrzebuja wiecej czasu od nas i to nie znaczy ,że o nas nie mysla!!!!! Tak wyglada spr. z meskiego pkt widzenia, tznz pkt widzenia mojego kolegi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"My\", \"Oni\"..... hehe, nie ma jak barykada międzypłciowa :D Związek to pole bitwy i taka jest prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudusia123
dziekie nnnnn :) u meni wyglada to tak - widzielismy sie w niedziele, w poniezialek napisalam smsa, odpisal.. i od tamtej pory cisza... hmm.. wypada zadzwonic? znow robie pierwsza krok... nie bedzie to narzucaniem sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudusia123
zadna... :) mam 20 latek.. niby taka powazna na swoj wiek.. rozsadna.. madra..itd.. a jak sie zakochuje, to prosze - najmniejsze rzeczy mnie zastanawiaja.. i mam mnostwo watpliwosci ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×