Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

czy faceci lubią wredne kobiety?

Polecane posty

Gość Wrom
-------------->Sygryda córka wikingów Jest pewne prawdopodobieństwo, że tak się stanie ale musiałaby bardzo dobrze się maskować no i z mojej strony zaślepienie totalne jej osobą aby tak wpaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wipa
witam wszystkich co wy gadacie wredne babki sa calkiem niezle moj facet caly czas mi mowi ze mam nie wyparzona gebe jestem wredna i wogole ale jak cos mu trzeba zalatwic to wtedy mnie ciagnie i mowi bo wiesz ty to tak potrafisz powiedziec i wogolenapewno to zalatwisz albo jak ktos do niego dzwoni a on nie ma ochoty z tym kims gadac to mowi odbierz ty i splaw go ty to potrafisz jednak te wredne baby sa do czegos potrzebne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy jaka wredna
bo na te, co ja natrafilem, to do dzisiaj mam uraz do kobiet :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wipa
no to miales pecha szukaj dalej a napewno ci sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy jaka wredna
kiedys bede szukal... ale na pewno nie wrednej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewno ze lubimy...
...wredne suki.najlepiej, jak nas czasem uderzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubia a nawewt kochaja
wiem to po sbie heheh czasem traktowalam roznych glupkow tak po chamsku jak psa doslownie zeby im utrzec nosa bo niby taki mach byl ... wiecie a biegali za mna jeszcze bardziej i prosili na kolanach zeby dac szanse haha teraz mam milosc swojeo zycia (nie liczac pierwszej) i tez go czasem brzydko tralktuje i baaaaaaardzo czesto krzycze, zdarza mi sie derzyc ale on jest jeszcze bardziej zakochany hehe codziennie coraj bardziej dziwni sa faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj no kobieto
na takich trafiasz. Ja sie od takich trzymam z daleka, bo z wiekiem bedzie tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony gość
nieźle, kobiety wiedzą lepie co i kogo my faceci lubimy buuuuuuuuueheheheh. Sądzę, że ta wyżej nie wie, co znaczy wredna:O. Wrednych bab, unikamy szerokim łukiem, niestety wrdność widać dopiero po pewnym czasie, stąd może masz laska wrażenie że za tobą się uganiają. Poza tym jak jesteś ładna, to wszystko tłumaczy. Faceci lubią laski inteligentne, które czasem ich przytrzymają na dystans, utrą trochę nosa, bo faceci lubią zdobywać i taka jest prawda. Ale na pewno nie lubią wrednych w sensie zgryzliwych, upierdliwych, złośliwych do przesady. NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubia a nawet kochaja
doawiadczony gosciu----- to tak samo jak wy wypisujecie ze wiecie co lubia kobietu a mianowicie KASE :P a to nie jest prawda przynajmniej w moim przypadku. no ale chyba masz prawde, bo zawsze trzymalam na dystans:) no ale bes pzresady zgryzliwa nie jestem i nie bylam :O zawsze mi sie taki cos kojarzylo z ferministkami nie wiem dlaczego? moze bardziej jestem taka zlosliwa zolza co wlai prosto w twarz ale tak inteligentnie ze zagina kolesia hmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilka zla
odrobina uroczej wredoty jeszcze mi nie zaszkodzila;) a czy faceci to lubia,zalezy ktorzy:)nie mozna odpowiedziec tak lub nie:) sa rozne przejawy wredoty...ja swoja wredotke tkwiaca w srodku nawet lubie... mysle,ze chodzi tu o kobiety ,ktore wiedza na czym stoja,czego chca,potrafia przytaknac kiedy trzeba i ironicznie odpowiedziec kiedy cos im sie nie podoba...takie babki z charakterem... pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddanyszpilki
szpilka. rozgryzłaś nas, niby źle, aę tak naprawdę to w porządku, róbcie tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to gupio prawicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilka zla
poddany.....czyli rozumiem ,ze to lubisz:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię wrednych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze tak ...
bo ja jestem wredna a nie moge sie od nich opedzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............Hm....
tak !!Piekne , inteligentne , wredne ..takie kochaja . AAAAAAAAAAAAA i koniecznie takie o ktore nalezy sie bac ! mnie wiecznie ktos zarywa a moj zakochany maz sie boi ,ze odejde.Ale ja tego nie zrobie bo go KOCHAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojżesz Blumfeld
No zwłaszcza leonore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buachachacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24lateklatek
Ja mam wredną dziewuche ale sam nie jestem lepszy. Lubie się z nią droczyć i sprzeczać ...uwielbiam jak kobiet umie podjąć tę grę, być wredna i zgryźliwa. Np. pyta się mnie "Kochasz mnie" to zazwyczaj odpowiadam jej że "Nie i jedynie pociąga mnie jej ciało" :). Ale wszystko jest w żartach ,hhhhmmm ciężko to wytłumaczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×