Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość czerwonyburaczek
hmm chetnie odkupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIMP-a
Hej wszystkim! Chciałabym tylko napisać że mnie duac naprawde pomógł!!! Stosowałam juz wiele różnych kremów, maści, żeli, i antybiotyków doustnych i bez żadnego skutku, do momentu kiedy użyłam duac. Po miesiącu na nie mam już prawie pryszczy (w czasie okresu wyskoczy 1 czy 2 sporadycznie:P) zniknęły również krosty na plecach! POLECAM WSZYSTKIM! Jednak pozostały jeszcze troche blizny w postaci zaczerwienionych plamek:( Czy ktoś może wie jak je można szybko i skutecznie zlikwidować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzik
Witam! Uwaznie przeczytalam wszystkie wypowiedzi na temat kremu Duac i stwierdzilam, ze to nie dla mie, bo ja mam tradzik rozowaty. Z reszta potwierdzilo sie to jak poszlam do innego dermatologa. Niestety zdazylam juz zakupic lek (ale na szczescie nie otworzylam go) i chetnie, jesli ktos potrzebuje, odsprzedam go za tyle, zeby sie komus oplacalo ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Uwaznie przeczytalam wszystkie wypowiedzi na temat kremu Duac i stwierdzilam, ze to nie dla mie, bo ja mam tradzik rozowaty. Z reszta potwierdzilo sie to jak poszlam do innego dermatologa. Niestety zdazylam juz zakupic lek (ale na szczescie nie otworzylam go) i chetnie, jesli ktos potrzebuje, odsprzedam go za tyle, zeby sie komus oplacalo ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniceta
Ja chetnie kupię. Proszę o kontakt e-mailowy ania_buziaczka@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnosnie liscia oliwenego
co oznacza informacja na opakowaniu liscia oliwnego iz suplement diety nie moze byc stosowany jako substytut zroznicowanej diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M do rewelacja
REWELACJO, mam do Ciebie pytanie. przeczytałem cały wątek (zeby nie był, ze cudzego - Twojego - czasu nie szanuje ;))i chciałem sie dowiedziec po pierwsze jak dokładnie sie nazywa ten drobnoziarnisty peeling, o którym mowiłas - olay clarity? wpisałem go w google i na polskich stronach go nie ma, a na anglojezycznych szukał nie bede, bo przeciez do Anglii nie pojade, zeby peeling kupic.. ;P I czy w ogóle sprzedaja go w Polsce??? I druga sprawa, wspominałas o glikolu na blizny, co to jest, jak działa i wogóle co o nim wiesz? ja mam drobniutkie blizny - praktycznie niewidoczne, ale mam tez dwie wieksze, tzn. 3 mm na 2 mm i 1 mm wgłębienia.. nie rzuca sie jakos strasznie w oczy, ma normalny kolor, ale mnie wkurza... to efektem mojej nerwicy-wydrapalem taka dziure, ze nie zarosła... :((((((((( da sie jakos to usunac nie idac do chirurga plastycznego?? A tak w ogóle duac mi bardzo pomogł, teraz do niego wróciłem, bo mialem lekki nawrot, ale generalnie polecam. Aha, i mimo, ze jest na recpepte to jak pochodzicie po aptekach to dostaniecie i bez recepty. Ja we wrocławiu kupilem bez problemu. bo nie miałem czasu isc do dermatologa - za pierwszym razem zapisał mi go dermatolog. pozdrawiam i dzieki za odpowiedz. ;)) # majcie sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Aniceto, moze ja podam swoj mail, bo cos odrzuca mi Twoj adres. aneta.guzik@merkator.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekMa
Ktoś mówił o tym liściu oliwnym i mówił, że to pomaga i podał link do strony o chińskiej medycynie naturalnej.......na tej samej stronie znalazłem lek o nazwie "Formula 101E" który akurat jest na trądzik. Czy używał go ktos może???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna_st1
Polecam terapie światłem. mail justyna_st1@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walcząca
czesc , ja wlasnie ostatnio dostałam duac,widze ze go tutaj chwalicie , uzywałam davercinu,jadłam przerozne tablety. fakt faktem wysusza i nie powoduje przynajmniej u mnie zaczerwienienia skóry .... ,no zobacze co bedzie dalej...pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateom
ten lek kosztuje 40 zł !!! przesada ( a tradzik i tak powróci i tak )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich dzielacych moj los:( pare dni temu kupilam duac stasuje go dopiero 2 dni i jak na rzaie nie widze zmian ale wiem ze to nie jest czarodziejska rozdzka i trzeba poczekac na efekt. ogolnie z problemami mecze sie juz od ho ho ho nie pamietam jak dawna ale mam 25 lat a moja cera wskazuje na okres bolesnego dojrzewania :( Mam takie pytanko czy duac jest dobry tylko na czerwone krosty czy daje rade rozniez zaskornikom? tzn takim wysuszonym grudkom pod skora? z gory wielkie dzieki za info aha po dwoch dniach juz mi sie lekko luszczy skora na brodzie mam nadzieje ze oprocz tego wkrotce bdzie widzac pozadane efekty leczenia Pozdwaiam serdecznie wszystkich \"kropkowców\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniaaa
witam.ja tez mam paroblem z tradzikiem i lecze go od dluzszego czasu chodzac do kosmetyczki na oczyszczanie,lampy i do dermatolog, a o masciach ,kremach i lekarstwach to juz nawet nie musze wspominac bo na to juz caly majatek wydalam.od wakacji stosuje brevoyl i zauwazylam poprawe jednak ost na policzkch pojawily mi sie dziwne krosty i powstalo takie zlewisko jakby a wdodatku to sie luszczy.czy spotkal sie ktos z czyms takim i co na to mozna poradzic czy duac poradzi sobie z tym problemem?boje sie z moga pozostac blizny:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia-24
Hej Marianka Ja używałam diane 35 efekty były i to bardzo znaczne ale po ostawieniu problemy z cerą wróciły i to z nasiloną siłą, polecam wizytę u dobrego dermatologa i duac stosuje od paru dniu i jest już lepiej i zabieg oczyszczania mikrodermabrazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efkaaa
polecam jest świetny po kilku użyciach krostki stały się bardzo twarde i już się przestraszyłam ze będzie jeszcze gorzej ale nie odstawiłam i jest świetnie jedyną wadą jest to że maść jest na receptę:o(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateom
a czy nakładacie te maśc na cała twarz?? pisze ze lek stosować miejscowo hmm ale mi sie moja cała cera nie podoba wiec smaruje całą zaskurniki krostki a nie tylko ropne zmiany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślicie że dostane duac bez recepty? bo ja juz go stosowalam.. tylko sie wlasnie skonczyl.. a ja wyjezdzam i nie zdaza pojs do lekarza po recepte..:/ rrranyyyy... A! no i oczywiście gadzam sie ze pomaga i dosc szybko dziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duac jest tylko na receptę. Rewelacja! Już po 2 tyg. kuracji wiadać efekty. Trochę wysusza, ale z tym można dać sobie radę. Jedyny mankament, jaki zaobserwowałam u siebie to po posmarowaniu brody piecze i jest czerwona. Uwaga na oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w niektoryh aptekach
panie mozna poprosic i sprzedadza bez recepty jesli juz sie bralo duac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety.. ładny uśmiech i kocio- shrekowe oczka nie pomogły.. cóż.. trzeba sie przejść po recepte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha+
Ja od jutra zaczynam stosowanie :) Jestem ciekawa, czy mi pomoże... Cięzko wytrzymać z tym co mam na twarzy ;( To straszne... Pozdrawiam Zmartwiona Tuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha+
DOPIERO PO 2 TYGODNIACH???????? Myśl przerażająca, chociaż.. mam już trądzik kilka lat. Może wytrzymam 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekomanka bez tajemnic
stosowałam duac przez 2 miesiące i owszem pomógł mi ale nie całkowiecie, no i po odstawieniu pryszcze wróciły ;( teraz smaruje twarz skinorenem i mam masakre na twarzy zaczynam watpić że da się to wyleczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhahhh
A może lekomanko źle go stosowałaś? Ja po 4 tygodniach widze dość dużą poprawę. Nie mówię że całkiem nie działa ale jest o wiele lepiej niż przed. Oczywiście ja sie wcześniej wybrałam do dermatologa wypisała mi trzy preparaty... zaplaciłam za nie prawie 80 zeta...( zdzierstwo) i po dwoch tygodniach odstawiłam... bo nie zamierzałam miec bitwy pod Grunwaldem na mojej twarzy!! Mój pediatra, ktory ma córkę w moim wieku polecił mi ten duac,przepisał receptę i jest pieknie na razie :) Wieczorem przed zaśnieciem myję twarz głeboko oczyszczającym żelem Erisowej Under 20 jednorazowym reczniczkiem wysuszam i pozwalam zeby twarz sama wyschla około 10 minut :) w pierwszych dwoch tygodniach nakładałam na całą twarz, teraz nakładam punktowo cieniuteńka warstwę Duacu. Rano trzeba oczywiście umyć twarz dokladnie to też głęboko oczyszczający żel Under 20... Nie stosuję makijażu bo wychodzę z założenia że kazda nawet mała tapeta powoduje ze nasza skora nie oddycha i wszystko sie w niej gnieździ. Wspomniane było cos o Sudokremie... też stosuję od niedawna ale na dzień. Jak wracam ze szkoły 'wklepuje' krem w miejsca zmienione i po jakis dwoch - trzech godzinach myję twarz żelem. Wyskakują pojedyńcze krostki ale nie są tak nisilone jak kiedys. Polecam wszystkim ten Duac Once Daily Gel!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi_S
Stsoje ten lek od okolo 2 miesiecy. Tzn jak wrocilam z wyjazdu to moja buzia byla w oplakanym stanie. Poszlam do dermatolog, przepislaa duac - pomoglo, ale gdy ostatnio znow mi sie nieprzyjemnosci zaczely pojawiac to dostalam uczulenia. Wczora posmarowalm na niektore punkty i jak sie rano obuzialam to jestem przerazona bo mam twarz doslownie LACIATA !!!! Dlatego ten lek mozna stosowac jak sie ma wykwity powazne na mniejsze nie polecam, dzis mam sie spotkac i jechac do mojej polowki i co jak ja wygladam??? Wiem ze moje Kochanie jest wyrozumiale i zrozumie, ale boje sie wyjsc na ulice bo podklad nie kryje tych czerwonych plam. jestem wsciekla!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martiszia
Witam! Dzis zastal mi przepisany duac,ale widze,ze jest skuteczny tak wiec licze na poprawe.Moj tradzik ma podloze hormonalne....przez 2 lata mialam swiety spokoj,bo wczesniej brala roacutane i bylo swienie 100% poprawy,niestaty teraz na dniach powrot strasznie bolacych guzkow na brodzie,lekarzpo iwedzial,ze musze powtrozyc terapie nowym lekiem Izotekiem.Poradzcie mi co moge zastosowac jeszcze,aby gospodarke hormonalna uregulowac i pozbyc sie tych strasznie bolacych krost?!! Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateom
jestem po kuracji pomogło hmm zobaczymy na jak długo !!! - co powienienem teraz robić jak dbać o cere ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womenn
mateom dobre pytanie;] Jak dbać po kuracji o cere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×