Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość Anett-zdesperowana/
Mam pytanie: KTO STOSOWAŁ UNIDOX na trądzik??? bo musze miec receptę, a nie wiem jaka DAWKA!!!! może mi ktoś pomóc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakapech90
ponawiam pytanie :) co myslicie na temat oczyszczania twarzy podczas stosowania duacu? i co brac pod uwage przy wyborze salonu kosmetycznego i kosmetyczki kjtora ma wykonac zabieg?bo slyszalam juz rozne opinie na temat oczyszczania i niestety czesto zdarza sie ze ludzie trafiaja na kosmetyczki ktore robia masakre na twarzy a nie chcialabym zeby to i mnie spotkalo.... czekam na odpowiedzi :) pozdroofka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja odstawiam tą maść
narobiłam sobie czerwonych plam.Może i pomaga na krosty ale tam gdzie smaruje zostają czerwone kółka,które mi nie schodzą już długo.Tam gdzie posmarowałam więcej ,mam duże czerwone place. Jestem jak w panterke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się teraz przyłączę. wczoraj dermatolog zapisał mi duac, walcze z tradzikiem juz chyba z 10lat, brałam brevoxyl benzacne acnemycin plus, tetracyklinę i pochodne.po prostu wszystko. teraz pora na duac, wczoraj już posmarowałam na noc, rano ku mojemu zdziwieniu zamiast wielkich gul były duże pryszczole z białymi czubami, więc oczywiście musiałam je usunąć, ale to chyba dobrze, bo te gule to sie wogóle nie chca goić. skóra mnie nie piekła, nie wysuszyła się. będę pisać co jakis czas jakie eefekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj po przebudzeniu było już lepiej, ale wczoraj wieczorem robiłam maseczkę z glinki zielonej a po niej zwykle buzia jest jakaś taka spokojniejsza. Rano nie wyskoczyły żadne nowe syfki, a te co były są już trochę mniejsze. Dodam jeszcze że na dzień stosuję żel z oczaru wirginijskiego. jest dobry, ale teraz jak są te ciepłe dni, to niestety bużka mi sięstraszni błyszczy. Dodatkowo dla odtrucia organizmu codziennie piję aloes, to też troche pomaga. Zycze Wam dziewczyny, żeby się Wam jakoś ta walka z trądzikiem udawała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Ciagle pełno osób sie pyta czy Duac pomaga, wiec postanowilem wstawic mały obrazek który ukazuje co zdziałał z moja twarza w ciagu 5 miesiecy ;). http://img338.imageshack.us/img338/5158/duacfh2.jpg Ocencie sami czy sie opłaca stosowac ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestey Twój obrazek się nie ładuje i nie zobaczymy czy działa, także musicie monitorować moje postępy :) chyba że Panu blondynowi się jeszcze uda wstawić zdjęcie :) a u mnie narazie bardzo fajnie, przez cały dzień nie wyskoczył mi żaden syfek nowy, chociaż było bardzo ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pomógł po 2 tygodniach.. dziś mija 5 a jutro mam wizytę u dermatologa. Efekt jest super. . Skura stała sie gładka a krosty zniknęły na 99 % .. Tylko mam jedno ale.. Ponieważ jestem bardzo blady do od DUAC\'u moja skóra stała się bardziej ciemniejsza.. przebarwienia.. wygląda to tak jak bym miał fluid na twarzy.. Czy można to jakoś zlikwidować ?? jakiś zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno powinienes uzywacfiltra dośc wysokiego, najlepsze sąz la roche possay czy jakos tak się to pisze, bo skórę trzeba chronić przed tym słoneczkiem. a później na przebarwienia jest tointex. możesz też spróbować maseczkę z glinki, mi bardzo rozjaśniła twarz a plamki są coraz mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakapech90
ja juz smaruje 3 tydzien niedlugo mam wizyte kontrolna u dermatologa i wtedy musze zapytac co sadzi o oczyszczaniu twarzy bo od was sie nie dowiem no ale byc moze wy tez nie wiecie wiec dlatego nie piszecie :P w kazdym razie duac w polaczeniu z zelem do twarzy i kremem physiogel daje super efekt :) ja mam jeszcze problem z zarozowionymi policzkami i rozszerzonymi porami i wlasnie dlatego zastanawiam sie nad wizyta u kosmetyczki... co myslicie?aha i jeszcze mam przebarwienia takie brazowawe plamki jak je zniszczyc :-p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałem w gazecie(chyba LOGO) że wizyta u kosmetyczki powiększa jeszcze bardziej wydzielanie łoju.. Jest to tylko zabieg dla starszych osób.. Ja byłem u kosmetyczki i nic a nic nie pomogła.. Więc odradzam iść do kosmetyczki. Ja tez używam DUAC i Physiogel.. i jest super :) dziś dermatolog powiedziała ze mam unikać słońca i używać kremu z filtrem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalallalalalalallalal
a czy podczas stosowania duacu mozna sie opalac?nie chodzi mi o solarium ale teraz zbliza sie lato wiec chcialabym jezdzic na plaze nie chce byc biala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Oj te serwisu hostujace zdjecia cos mnie nie lubia ;/ Mam nadzieje ze tym razem bedzie dzialac :) http://images20.fotosik.pl/384/f6af8dc4e19a80b9.jpg Wydaje mi sie ze opalac sie mozna ale nie za duzo i trzeba uwazac na miejsca w ktorych sa wypryski tam raczej bym nie radzil stosowac zadnych samooplaczy czy tez olejków do opalania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakapech90
blondyn no no , naprawde super poprawa :) musisz byc szczesliwy ze udalo ci sie pokonac tradzik :) a jakie kremy dotwarzy z filtrem mozecie polecic?wlasnie do cery tradzikowej wrazliwej ?do tej kosmetyczki tez nie jestem przekonana po prostu kosmetyczka mi tak doradzila zebym sie wybrala ale wiadomo jak to jest kazdy chce zarobic nawet za cene czudzej krzywdy... ehhh pozdrawiam wszystkich!buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Oj sam nie stosuje wiec Ci zabardzo nie pomoge, ale na twoim jejscu nie stosowal bym nic, ja nawet zrezygnowalem z balsamu po goleniu ;p A kosmetyczke bym radził sobie odpuscic go jak wiadomo salon taki moze zalozyc kazdy, moja siostra byla raz dodam iz nigdy nie miala pryszczy a po wizycie niestety ja wysypalo... Ale to bylo dawno i juz ma sie dobrze ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj blondyn super poprawa, gratuluje!!u mnie niestety dzisiaj troche gorzej, powstały nowe pryszcze zarówno z białymi końcami, jak i te gule. nie wiem co sie stało. widocznie nie zawsze musi być coraz lepiej. a z kremów to teżpolecam ten oczar wirginijski, jest lekki i nie zatyka porów. chyba zmniejszył mi ilość wągrów na nosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
he dziekuje :) ale to nie moja zasługa wszystko zawdzieczam mascia i antybiotyka ktore w dalszym ciagu biore, a Ty BRAVIA sie nie martw to wymaga czasu u mnie nie ma też tak bosko jka bym chial w dalszym ciagu cos wyskakuje. Jednak najgorsze jest to ze caly czas to tykam :p i tym samym jestem jeszcze czerwony gdzie niegdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmj
Oczyszczanie zdecydowanie odradzam. Oczyszczac mozna tylko i wylacznie wagry, jezeli masz pod skora kulki, z ktorych po nacisnieciu wychodzi loj, lub masz jakies ropniaki, czy stany zapalne, to nie powinno sie oczyszczac twarzy. Wszystkie te zmiany powinno sie usuwac przy pomocy antybiotykow i masci, poniewaz samo wycisniecie nic nie da. Jak juz wspomnialem mozna oczyszczac jedynie wagry (czarne kropki). Poniewaz ich wchloniecie potrwa dluzej, a ryzyko wystapienia stanu zapalnego jest mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście oczyszczanie to nie jest najlepsze rozwiązanie, kiedyś byłam u znanej kosmetyczki z dobra renomą, po wyjsciu od niej wygladalam, jakbym była celem na poligonie. okropność. juz wiecej nie poszlam, wcale mi ta wizyta nie pomogla. bylam teraz znowu u kosmetyczni (regulacja brwi) i ona chciala mnie namowic na kwasy, ale nie wiem czy to jest najlepszy pomysl, raczej jestem sceptycznie nastawiona. a stan mojej buzki znowu sie troche poprawił mimo tego, ze siedziałam długo w upale, nawet sie nie swieciłam za mocno i nie wyskoczyly nowe niespodzianki. musimy sie razem wszyscy wspierac, to jest okropna choroba. mam 21 lat i naprawde chcialabym juz wygladac atrakcyjnie, bo nie jestem jakąś brzydka dziewczynąa te pryszcze strasznie mnie oszpecają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmj
Zgadzam sie z Toba. Najwyzszy czas cos z tym zrobic. Mi niestety Duac juz nie pomaga, wiec przechodze spowrotem na Zineryt. Co do kwasow, to moga one poprawic wyglad i stan skory, ale pryszcze od tego nie znikna. No i to dosyc kosztowna zabawa, bo jeden zabieg kosztuje od 50-100 zlotych, a trzeba to powtorzyc przynajmniej 10 razy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalallalalalalallalal
Czyli mozna sie opalac na sloneczku?:)Bo na ulotce pisze ze unikac swiatla slonecznego i solarium ale chyba troszke nie zaszkodzi:)Przeciez nie bede w lato w domu siedziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmj
Z tym sloncem to nie jest tak prosto. Wszystko zalezy od czlowieka. Ogolnie chodzi o to, ze biorac antybiotyki, skora moze gwaltowniej reagowac pod wplywem promieni slonecznych. Dla przykladu zwyczajna osoba w 30 minut lekko sie opali, a osoba przyjmujaca antybiotyki moze (ale nie musi) sie zaczerwienic, lub nawet poparzyc. Mozesz sprawdzic, jak Twoja skora bedzie reagowac na slonce. Mozesz uzyc mocniejszych filtrow. Jednak osoby z tradzikiem nie powinny sie opalac (nie powinny tez unikac slonca), ale wylegiwanie sie w pelnym sloncu jest nie wskazane. Pomijajac mozliwosc poparzenia, skora bardziej sie wysusza, a organizm zeby utrzymac rownowage w nawilzeniu zaczyna produkowac wiecej loju, co moze doprowadzic do pogorszenia sie stanu skory. Wiecej loju, wiecej pryszczy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie normalnie opalam tylklo stram sie trzymac glowe w cieniu, przecież wystarczy ze sie twarz opala jak normalnie chodzimy po ulicy.poza tym stosuję podkład z filtrem niby SPF 8 to mało, ale zawsze coś, nie zauważyłam zeby mi się jakieś plamy nowe pojawiały (nie wyciskam już tak jak kiedyś.. ) Dzisiaj rano buzka znów wygląda lepiej mimo tego, że jestem przed okresem, to teoretycznie powinnam wygladać naprawdę strasznie. jedno co mnie zastanawia to na ile starczy mi ta maleńka tubeczka duacu, bo to przecieżtylko 15g. mam nadzieję, że na 4 tyg wystarczy bo w innym wypadku będę musiała się zgłosić do dermatologa przed wyznaczonym terminem. miłego słonecznego dnia pogromcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Mi zawsze starcza na miesiac czasem troszke dluzej :) Jak bedziesz go uzywac tylko raz dziennie na noc(tak jak w ulotce) to nie powinnas sie o nic martwic:) A swoja droga to straszne zdzierstwo 40 zł za 15g :/ No ale przynajmniej pomaga :) W sumie ja za lekarstwo place miesiecznie kolo 120zł no ale cóż juz niedlugo :D Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 40 zł to jest przesada!! ale jak pomoże to nie bede zalować zwłaszcza że jak podsumuje wszystkie pieniądze jakie wydałam już na leki przeciwtrądzikowe to te 40 zł to pikuś. cóż dzisiaj trochę mi się pogorszyło, powstał 4 duże bolące gule. no i niestety nie mogłam siępowstrzymać zeby przy nich nie pomajstrować, ale jak na pewno wiecie takich gul się nie da wycisnąć i tylko sobie narobiłam plam... ehh szkoda gadac, jaki to jest glupi nawyk. od jutra nie majstruje przy twarzy, bo sama sobie robie dziadostwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam ten Duac!! calkiem niedawno( jakies 2 mc temu) stan mojej twarzy strasznie sie pogorszyl i zadne zele antybakteryjne, toniki, kremy itp nie pomogly mi jak duac. jest tylko jedna wada( tzn tak bylo w moim przypadku)- po zalkonczeniu zalecanej kuracji, kiedy juz mi sie skonczyl ten lek krostki na nowo sie wysypaly i znowu trzeba bylo z tym walczyc. oczywiscie tak nie musi byc w Twoim przypadku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i własnie tego sie boje, ze z koncem kuracji cały ten syf wróci na nowo:( nie chce całe zycie miec trądziku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravia- powioedzialam, ze tak nie musi byc w Twoim przypadku... takze głowa do gory... ja juz do tego przywyklam, ze tu i tam mi jakis syf wyskoczy i jakos specjalnie sie tym nie przejjmuje, po mocniejsze preparaty siegam kiedy stan mojej twarzy jest juz oplakany.... a tak na codzien to oczywiscie zel do twarzy jakis kremik i tyle. nie jest zle, poprostu juz mam taka skore, podatna na krostki :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja ten tradzik mam juz 10 lat chyba, to własnie już zdązyłam zauważyć, ze nic na dłużej mi nie pomaga. nikt mnie nie potrafi wyleczyć, nawet bioenergoterapeuta sobie nie poradził. to jest dobijające, kolejne lato a ja w cętki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na trądzik
polecam BODY DETOX SPA w celu oczyszczenia organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×