Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

no niestety, takie zabiegi mi nie pomagają, ja już wiele razy odtrułam organizm i to nic nie dało, ten zabieg również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak jest z
wypróżnianiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że co proszę? pytasz jak często idę zrobić kupkę?? raz na 3 dni jak dobrze pójdzie :) nie wiem czy to bylo powazne pytanie, odpowiedz jest poważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście że
Poważne pytanie.Więc przyczyna leży własnie w zatruciu własnymi odchodami,przynajmniej raz dzienie należy chodzic ze stolcem,inaczej procesy gnilne zachodzące w jelitach zatruwaja organizm a ten nie potrafiac ich wszystkich zneutralizowac wyrzuca czesc przez skóre,pewnie i nerki wątroba też sa zapchane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerki zdecydowanie są chore, to też mi już powiedział ten bioenergoterapeuta, mocz mam ciemny. staram się iść raz dziennie ale nie mogę, niestety tego sie na silę nie da zrobić. zadne herbatki regulujące mi nie pomagają., a może TY znasz jakiś dobry sposób??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No więc tak
należy zaczac od programu jelitowego,sól magnezowa,napewno Ci pomoże:)poza tym,spożywanie codzienne suszonych moreli,picie przynajmniej 2l wody dziennie,w upały 4l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuje, bardzo Ci dziękuję za zainteresowanie :) bardzo bym chciała żeby ten koszmar już się skończył, wiem że inni ludzie majągorsze problemy..ale która z nas nie chciałaby wyglądać nieskazitelnie :) a czy Ty masz coś wspólnego z medycyną, dietetyką lub czymś podobnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak prowadze
gabinet medycyny naturalnej,pij tyle wody az przynajmniej raz dziennie popłynie biały mocz to ważne,a dokładnie o programie jelitowym,czyli oczyszczaniu pisze dr Tombak,mam gdzies tu jego stronke,bo musiałbym dokładnie opisać cały przebieg,możesz sobie poczytac,w internecie znajdziesz napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam niedaleko sklep \"zdrowa zywnośc\" i tam babka mi poleciła aloes 97% tak też dla odtrucia organizmu. pije już drugą butelke i też brak poprawy. następnym etapem mówiła że bedzie picie srebra koloidalnego, słyszałaś coś o takim specyfiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak słyszałem
ale to wszytko pozniej,najpierw jelita,trzeba zachowac odpowiednia kolejnosc,srebro niszczy wirusy grzyby i bakterie,ale tez własnie one juz jako toksyny moga podtruć Cie jeszcze bardziej,trzeba odblokowac kanały wydalnicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo najpierw muszę chyba przeprosić, bo myslalam, że jestes kobieta :) no ale masz racje,najpierw się wezmę za te jelitka., nie zwracałam nigdy uwagi na tą moją ptrzemiane materii, bo mimo tego, że jem zwykle dużo, a rzadko chodzę do ubikacji, to jestem szczupła, więc myślalam, że tak to już musi być. nigdy nie myślalam, że to może być przyczyną moich problemów skórnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaa 189
stosowalam duac az do skonczenia tubki i bardzo mi pomogl,teraz stosuje isotrexin i skinoren na przemian i prkatycznie nie mam zadnych syfow.tylko sporadycznie jakies male, ale to niewidoczne, wiec efekt jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To bardzo
ważne,problemy skórne często mają swoją przyczynę właśnie w jelitach,a ogólnie chodzi o to,że organizm jest zapchany toksynami,trzeba to wszystko pomału pooczyszczac,kolejno i nie zapominaj o wodzie miń 2l dziennie,a w upały 4l,to tez pomaga przy wypróżnianiu,nikt nie ma urody zwiazane z rzadkim chodzeniem do toalety:)wyobraz sobie co dzieje sie z mieskim zjedzonym,które zalega trzy doby w temperaturze ok 37st:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraziłam sobie :/ okropieństwo. muszę się zastosować do twoich porad. są dla mnie bardzo cenne. teraz już pójdę spać, bo wypoczęty organizm łatwiej sobie radzi z chorobami :) życzej miłej nocy :) jeszcze raz dziekuję za zainteresowanie i fachową pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
No no widze temat caly czas sie rozwija i idzie w coraz to nowe kierunki :) Oby tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest z dnia na dzień coraz lepiej, może mi nie jest łatwo to zauwazyc, ale w momencie, gdy zauważy,i to obcy ludzie to już dla mnie duży plus. po dzisiejszym upale nie mam ani jednej nowej krostki, ale zrobię sobie maseczkę zglinki bo mam na to ochotę :) duac najwyraźniej działa, bardzo cieszy mnie to, że nie wysusza skóry jak inne tego typu kosmetyki. dodatkowo dzięki wczorajszemu rozmówcy zyskałam inne spojrzenie na mój problem z tym też idzie nowa nadzieja. będę się starała lepiej zadbać od siebie nie tylko z zewnątrz ale też od środka :) przecież duac to tylko leczenie objawów, a nie przyczyny pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odstawić czy nie
Zgodnie z zaleceniem dermatologa wczoraj wieczorem pół godziny po zastosowaniu antytrądzikowej płukanki, posmarowałam się na noc Duac Once Daily Gel'em. Rano wstałam i ... się przeraziłam!!! Twarz była zaczerwieniona dokładnie w miejscach posmarowania. Zrobiły mi się okropne czerwone, wręcz bordowe plamy i utrzymują się przez cały dzień. Nie piecze nie swędzi, ale wygląda fatalnie. Za pewne nie jest to normalna reakcja, ale uczulona też nie jestem, więc odstawić czy nie? Może to pierwsza taka reakcja... a potem będzie lepiej (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak nie miałam, chyba trzeba odstawić, spróbuj za dwa dni jak już się twarz uspokoi, a jak nie pomoże, to do lekarza spowrotem, może jestes uczulona na jakiś składnik. raczej tak nie powinno być,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasieńka
Czy to wszystko co tutaj przeczytałam.... znaczy, że jeśli używam Duac'u nie mogę się opalać na słońcu i solarium? :(((( Help... Jadę do Tunezji i uwielbiam być opalona:( a opalanie sprawia mi przyjemność.... :( A przed Tunezją chciałamz aliczyć kilka wizyt w solarium, żeby przygotować skórę do tego słońca zagranicznego;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odstawić czy nie
chyba znalazłam przyczynę - nadtlenek benzoilu. ale zaczerwienienia zniknęły i krosty też!!!! więc chyba warto się poświęcić na weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Dasieńka wybieraj albo ładna cera albo opalenizna puki co nie mozesz miec jednego i drugiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, duac to antybiotyk stosowany powierzchniowo wiec jesli lekarz dobral ci lek stosowanie do przyczyny tradziku to nie jest to leczenie objawow ale wlasnie przyczyny. Bakterie niszczy sie antybiotykami wlasnie. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja się normalnie opalam w ciagu dnia i nicv nmi się nie dzieje, lekarka nic mi nie mówiła że mam unikać słońca, bo przecież duac używasz na noc a nie na dzień, więc do tego czasu wszystko dawno się wchłonie gdzie trzeba. u mnie poprawa jest już wyraźnie zauważalna. jestem w szoku, że przed okresem nie mam tego okropnego wysypu :) jestem coraz szcześliwsza :) więcej się uśmiecham i to też mi pomaga walczyćz chorobą :) a co do tych ostatnich romów na temat wypróżniania się..nie idzie mi to za bardzo, jem morele, suszone śliwki i nic. truję się dalej. ostatnio nawert wypiłam herbatkmę przeczyszczającą i nic nie było poza bólem brzucha, nic nie .. ruszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmj
Slonca powinno sie unikac w przypadku brania doustnie tetracyklin lub ich pochodnych np: tetralysalu. Duac to tez antybiotyk, jednak dzialanie ma nieco inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasieńka
To znaczy, że mogę się opalać stosując duac czy absolutnie nie??? Nie mam trądziku, cerę mam ładną, por postu mialam jakieś dziwactwa w okolicach ust (broda itepe). Po Duacu ladnie schodzi i jest super:):) Więc jak z tym opalaniem? Na ulotce nic chyba nie było, a jesli było to nawet nie zajrzę zeby sprawdzić bo wyrzuciłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakapech90
po przeczytaniu wypowiedzi na temat oczyszczania twarzy chyba porzuce ten pomysl... jestem juz po miesiacu stosowania duacu i widze znaczna poprawe nie mam ani jednej krostki na twarzy, skora gladka bez wagrow nawet, wszytsko poznikalo tylko mam rozszerzone pory... JAK MOZNA JE ZMNIEJSZYC?bo teraz to jest moj problem i zaczerwieniona skora na policzkach i nosie... HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>dasieńko możesz się opalać, to nic nie szkodzi, dzisiaj mi tak powiedziała lekarka. jedyne co jest złe w opalaniu, to fakt, że jak wystawiamy się na słońce to zwiększa się produkcja łoju, a to przyczynia się do powstania kolejnych nowych wyprysków i wągrów. ale to taki szczegół. moja buźka bez zmian narazie, kilka krostek i cała masa gródek pod skórą, nos w kropeczki jak zawsze. nie jest tak źle, jest lepiej, czekam na dalsze rezu;ltaty. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze załamka, znowu mnie obsypało, dużo tych gul nie do usunięcia :( pełno zaskórników i plam, skóra jest jakas taka szara. nbie wiem co sie dzieje, chyba sie moja skórka przyzwyczaiła do duacu :( nie jestem zadowolona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmj
Niestety mam podobnie. Duac troche uspokoil skore, ale nie wyleczyl. Grudki, zaskorniki zostaly i co jakis czas gule. Teraz uzywam Zinerytu i musze przyznac, ze "sprzata" po poprzedniku. Jestem dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No bo to tylko działania
zewnętrzne,a trzeba poprzez wykwity skórne spojrzeć globalnie na organizm,coś jest wewnątrz organizmu co woduje takie stany na skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×