Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Ja w Warszawie zawsze mialam z nim problem ale jak pojechalam do domu (na Slask) to kupowalam go zawsze bez problemu. Nie wiem od czego to zalezy... Z Acnefanem tez tak czasem mialam , wiec jak raz go znalazlam tak kupilam od razu 3 tubki i mam do dzis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
jak ja pojde do mojej apteki i nie maja tego co chce to farmaceutki same proponuja zamowienie specyfiku. poczekam 1-2 dni i mam to czego chce. blondyn ty tez zapytaj czy nie daloby sie tego dla Ciebie sprowadzic. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No on chyba to wlasnie zrobil sadzac po tym, ze pisal: \"Nigdzie w aptece nie maja Silica Clean :/. Musze czekac do jutra i tak pewnosci nie ma czy bedzie...\" Czasem jak nie ma w hurtowni z ktorej apteka bierze to nie maja jak sprowadzic... mi sie juz tak zdazalo wlasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
moze i tak zrobil. jak w tej aptece mu nie sprowadza to moze w innej zamowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
paulina bralas moze unidox?tak czytam opinie na temat tetralysalu i unidoxu i nie wiem który mógłby byc lepszy.A z tego co zauwazyłam unidox jest tanszy wiecie moze ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
jest tanszy ale wydaje mi sie ze tetralysal daje jednak duzo lepsze efekty. pisalam Ci przeciez ze cena opakowania unidoxu nie przekracza 10 zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. no i mam czego chciałam , niestety słoneczko nie wpłynęło zbyt dobrze na moją skórę, pojawiły się nowe gule na policzkach.. to super :( ale to nie wszystko, powolutku zbliża sie kolejny okres więc już się nastawiam, że bedzie coraz gorzej :( szkoda ze tak szybko się to zaczeło. a co do opalania po tetralysalu.. nie mam plam, a wystawiona byłam na słońce przez wszystkie dni tego upału, nie ma żadnego najmniejzego śladu. ale moja skóra nigdy nie była wrażliwa na słońce i zawsze opalałam się od razu na brazowo. hmm i nowa miłośc na forum? blondasek i paulinka?? a swoją droga ciesz się że u Ciebie Paulinko jest lepiej, oby tak dalej, damy sobie jakos z tym g *** radę. a teraz już uciekajcie spać.. wszyscy. sen dobrze robi na buźke, tylko nie zapomnijcie połknąc antybiotyku i posmarowac się duaciem :) hehe z pozdrowieniami Wasza Matka Tereska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
jest minimalnie lepiej ale i tak mam pelno pryszczy na twarzy. zawsze w czasie okresu moge straszyc... dzis uslyszalam ze bylabym naprawde bardzo ladna gdyby nie te pryszcze... super. dobranoc matko terenio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
No własnie u mnie w aptece nie ma, chodzilem po calym miescie i maja tylko cos w tabletkach w jednej aptece zamowilem i ma byc dopiero na poniedzialek. no coz poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
miejmy nadzieje ze warto poczekac. a nie mozesz sie przejsc po recepte na duac skoro tak Ci pomagal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Wizyta dopiero 27, no wiec jeszcze tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
no to rzeczywiscie jeszcze troche. a jak acnefan sie spisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Dobrze, ale juz sie skonczyl :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
to dlugo sie nim nie nasmarowales...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
No cos kolo tygodnia:/, a swoja droga czuje sie okropne ale to juz nie przez tradzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ojej... a co sie stalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Miłosc mojego zycia zaczela umawiac sie na randki, a kolezanka do ktorej zaczynalem cos czuj wlasnie mi napisala ze poznala fajnego kolege... Nic tylko sie wieszac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
nie przesadzaj. na pewno w Twoim otoczeniu jest wiele fajnych kolezanek. a jak nie to na pewno jakas poznasz. sa wakacje. czas zawierania nowych znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezle...ja ten acnefan to juz dobrze ponad miesiac mam ;) a co do czucie sie okropnie blondyn...ja cie chyba dzis moge przebic - wczoraj 14 godzin w pracy, a dzis od rana bol glowy i brzucha z powodu pierwszego dnia okresu, o cerze to nie wspominam nawet ;) wlasnie siedze posmarowana duaciem od pepka w gora...i z przodu i z tylu ;) przy takim uzywaniu to nawet jak sie oszczedza to duac ledwie na tydzien starcza ;) wiec prosze mnie nie draznic, ze tradzik na ciele jest lepszy niz na twarzy... zmienilybyscie zdanie kiedy byscie wstydzily sie rozebrac przed facetem - z twarza zawsze mozna cos podkladem podzialac, a poza tym jak juz jest waszym facetem to znaczy,ze twarz widzial i akceptuje...a o ciele tego nie mozna powiedziec ;) no nic na koniec jedno pytanie z ciekawosci do wszystkich: OD JAK DAWNA CHODZICIE DO TEGO SAMEGO DERMATOLOGA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Tak to chyba siedza pod ziemia. Puki co zawarlem znajomosc z butelka piwa, no nic ale to nie miejsce na to zeby smucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Quleczka ja od okolo 10 miesiecy, a tradzik rowniez mam na plecach i klacie maly ale zawsze jest - czerwone plamiki nie bardzo pociagaja kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn - jedyny facet, ktorego kiedys kochalam wzial slub miesiac temu, inny na ktorym tez mi zalezalo ma ostatnio dziewczyne, moj pierwszy ktory zawsze mnie \"adorowal\" tez sie wreszcie szczesliwie zakochal....i nawet mojego ostatniego faceta spotkalam 2 tygodnie temu z sliczna dziewczyna oczywiscie bez jednej krostki... ...moglabym dluzej ;) hehehe, a zawsze to ja olewalam facetow co sie kolo mnie krecili... i wychodzi na to, ze na dobre im to wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"czerwone plamiki nie bardzo pociagaja kobiety.\" - to ja juz wole nie myslec jak kobiety z czerwonymi plamkami na \"klacie\" dzialaja na facetow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ja przez pierwsze 4 lata chodzilam do jednej dermatolozki. potem raz sie przeszlam do innego. potem kilka miesiecy leczylam sie tym co mam w domu i nigdzie nie chodzilam a potem poszlam do jeszcze innego. tak pol roku temu. ale postanowilam ze do zadnego nie bede chodzic bo wydaje na to wszytskie pieniadze i efektow nie widac. ten ostatni mi troche pomogl ale teraz mam wszystko tak jak dawniej. a przyjmuje prywatnie i wcale malo za wizyte nie chce. teraz to sie przejde jak mi bedzie potrzebna jakas masc na recepte. ale na pewno nie zamiezam ciagle sie wstawiac na wizyty i brac co mi tam przpisuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Mimo to ja bym wolal jedna z moich kolezanek nawet jak by potem mialo to wyjsc bokiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Quleczka bys sie jeszcze zdziwila jak mezczyzni sa tolerancyjni, nikt oczywiscie cCi tego w oczy nie powie bo duma nie pozwala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
a ja mam zupelnie inny problem. moj byly ciagle mi nie daje spokoju. aktualnie nie jestem w nikim zakochana. i dobrze mi z tym. nie chce miec chlopaka jak mam problem z tradzikiem. wiem jak to bylo wczesniej ciagle sie martwilam jak ja wyjde na spotkanie. tapetowanie sie itp. no i mialam straszne kompleksy ze ten ktos chcial byc z kims takim jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
faceci to wzrokowcy. na poczatek patrza na ladna buzie. nie wiem czy sa tak strasznie tolerancyjni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Quleczka bys sie jeszcze zdziwila jak mezczyzni sa tolerancyjni,\"... heheh, a ty bys sie zdziwili jak kobiety :p czytales tu juz moj przypadek z luszczyca i bravi z poparzeniem... czerwone kropki to przy tym nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Tez mi kompleksy, ja moja byla byla ze mna a wtedy akurat mialem najwiekszy wysyp to skakalem pod niebo sie cieszac, niestety nic do dobre nie trwa dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×