Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość paulina199119911991
w kazdym razie nie lubie jak jestem w takim stanie na zdjeciach utrwalana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
uzywalam davercin ale nigdy bezposrednio po nim nie wychodzilam na slonce. dermatolog powiedzial ze moge sie opalac. ale on nie zakazywal mi sie opalac nawet po isotrexinie wiec wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Ja niestety tego nie bralem, nie moge sie wypowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
blondyn nie masz czego zalowac. zadna rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramolek
haha mam wrażenie, ze ci dermatolodzy, do których chodziłam są beznadziejni, facet rzucił okiem na moją zapryszconą twarz i na wstępie zapytał:jaki ma pani problem, myślałam, że spadne z krzesła.. :-P, ja mówie:no chyba pan widzi a on nic tylko wypisał receptę na davercin i zineryt, to był koniec wizyty.. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
To nawet i lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
Ci dermatolodzy to prawie wszyscy tacy... oje doswiadczenia zwiazane z tego typu lekarzami tez fajne nie byly. wizyta 5 min i nastepny. byle jak najszybciej. jeden byl inny i mi troche pomogl ale tez nie duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
To ja na moja panie doktor nie mam co narzekac, na pierwszej wyzycie jak mie tylko zobaczyla zaczeła cos lamentowac na temtat mojej twarzy potem obejrzala plecy, uprzedzila mnie ze leczenie takiego dradziku moze trwac maksymalnie rok i zaczela wypisywac recepte na 150 zł :). No ale 10 minelo a ja juz prawie gladziutki jak pupcia bobasa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramolek
qrna, nastawiłam się na dokładny wywiad, myślałam, ze chociaż przyjrzy się mojej twarzy a on nawet nie zapytał, czy wcześniej miałam trądzik przed hormonami, tak sie składa, ze miałam :-( 50 zł za 5 min i wypisanie recepty :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramolek
no to fajnie blondyn, ja mam nadzieję, ze ten davercin mi pomoże choć doraźnie, bo za 2 tygodnie mam ślub .. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
No to trzeba bylo lekarza upomniec, tak to sie beda obijac... Slub wlasny? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
łooo ramolek ja Ci z calego serca zycze poprawy ale sie boje ze davercin nie da rady sam. masz jakies tabletki?? niezle wybulil od Ciebie za taka wizyte... nie wiem za co on sie tak ceni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramolek
własny :-), ale z taką twarzą :-( e tam postanowiłam się nie przejmować za bardzo.. mam nadzieję, ze mi te leki pomogą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Eee to szkoda ja juz chcialem Cie podrywac ^^ Trudno Paulinka dalej zostaje moja miloscia. 2 tygodnie to troszke malo na tradzik... no ale moze cos zdziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramolek
davercin mam właśnie w tabletkach :-) hmm = zineryt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
no ja tez mam taka nadzieje. slub wazna rzecz. uwazaj zeby za bardzo skory nie przesuszyc to kosmetyczka makijazem moze zdzialac cuda. i nie bedzie bardzo widac tego co masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
aha. myslam ze moze w zelu.on jest pod roznymi postaciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramolek
wiem, ze 2 tyg to malo, ale mnie właśnie teraz tak wysypało niemołosiernie, ze ludzie na ulicy mi się przyglądali :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ojejku... przez ten czas postaraj sie nie malowac. wiem ze to trudne z wysypem na twarzy ale mozesz sobie tym pogorszyc. glowa do gory. na pewno bedziesz sliczna pania mloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Przyzwyczaj sie, to normalka jak ktos ma wiekszy tradzik. Nie jest to mile a uwagi chyba kazdemu nie zwrocisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ramolek a te tabletki to bralas na tradzik? bo ja tez sie zastanawialam czy by nie brac tabletek anty na poprawienie cery. robil Ci lekarz badania przed przepisaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramolek
kiedy zaczynałam brać tabletki 6 lat temu nie wiedziałam nic o ich wplywie na cerę, miałam już zaleczony trądzik, przez 6 lat było w miarę o.k., cera nie była idealna, ale w sumie problemów większych nie miałam, żadnych badań nie miałam, brałam logest czyli teoretycznie najsłabsze tabletki pod względem zawartości hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramolek
nie traktowałam ich jako lek na trądzik, ale w sumie chyba pozytywnie wpływały na moją cerę, choć różnica nie była porażająca, dzięki wam za słowa otuchy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
6 lat to dlugo... wiele kobiet ma wysypy pryszczy po odstawieniu pigulek. lipa z tym straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Spoko jestesmy tutaj zeby sobie pomagac i wzajemnie sie wspierac :) Swoja droga to pewnie szczesiarz ten pan mlody :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramolek
hmm musiałbyś jego o to zapytać, choć to pewnie dla niego nowa sytuacja-żeni się z trochę inaczej wyglądającą kobietą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ale charakter masz ten sam wiec chyba mu to wiekszej roznicy nie robi. z reszta poradzisz sobie. za jakis czas juz nie bedzie tak zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramolek
:-) trochę głupio zrobiłam odstawiając teraz te tabletki ale nei ma co płakać nad rozlanym mlekiem, zwlekałam z wizytą u dermatologa, myślałam, ze będzie lepiej, ale było coraz gorzej, miałam nadzieję, ze unikną antybiotyku, ale sie nie udało, chyba wrócę do tabletek za jakiś czas.. ale to jest cholerstwo, ten trądzik, już dawno nie jestem nastolatką :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
no moglas jeszcze ztym poczekac do slubu. dwa miesiace to nie tak duzo a bys sie nie martwila ze w czasie slubu bedziesz miala krostki. no to ide spac. powodzenia na nowej drodze zycia. pamietaj ze najwazniejsze to sie nie zalamywac(tak jak ja). pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Dupa, nie ma Silica Clean w moim pblizu. Ide na miasto, moze znajde ten zel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×