Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość blondyn89
Dziekuje Paulinka:*. Teraz ide sie gdzies ponudzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
to ciekawego nudzenienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Albo nie ide Ciebie pomecze :). Gadaj co tam dokladnie z Twoja buzka:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
hehhe... z moja buzka jest w sumie zle ale juz sie nie przejmuje tak. moze mnie wysmiejesz ale czuje ze ta dieta da zadowalajace efekty. duzo o niej czytalam na forum luskiewnika. wielu osobom pomogla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
No to prosze widac postep, diety narazie nie wysmieje :) Poczekam na dalsze informacje. Jak mniemam nadal masz pryszcze w ksztalcie T ? Ja mam jakies 3 potworki na szyji puki co ,musze sie ich pozbyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
unidox? jak jest tanszy to moze o niego poprosze:) kuracja tetralysalem wychodzi bardzo drogo:( moze spróbuje jeszcze tetralysal i duac. albo unidox i duac?co o tym myslicie?pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Mi pomoglo, sprobowac zawsze mozesz lepsze to niz izotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
aktualnie tylko broda i nosek czysty na policzkach juz malo ale czolo ktore juz bylo ladnie podleczone znowu wariuje. z tym tradzikiem to loteraia... na koniec wakacji Ci napisze czy b bylo warto brac sie za diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
a jakies skutki uboczne są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ona ja nie chce nic sugerowac ale ja na Twoim miejscu zastosowalabym jakies retinoidy. moze isotrexin? albo differin. na efekty stosowania tego drugioego trzeba czekac ale podobno sa trwalsze. albo acne derm. po wysypach pryszczy na pewno masz kupe przebarwien wiec moglby pomoc na ten problem. a rownoczesnie dziala i na pryszcze. na efekty tez trzeba czekac dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
albo popros dermatolozke lub dermatologa o masci robione. dzialaja dobre i za taka masc placisz 5 zeta. tylko to to jak bedziesz w domu bo sie po tym bedziesz swiecic jak nie powiem co... jak masz teraz jeszcze hardcorowy stan to baneocin jest na takie cos dobre. pomogl mi w najwiekszym wysypie mojego zycia. to masc zawierajaca dwa antybiotyki sory ze mam tyle pomyslow ale juz tyle tego stosowalam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Paulinka to widze to wszystko juz Ci sie uspokoilo, no moze za wyjatkiem czola... Jak tak dalej pujdzie to bedziesz jeszcze ladniejsza niz obecnie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
jakbym tego nie miala to na pewno. pryszcze zabieraja duzo urody. ostatnio jak mialam zdjecie ktore nie wiem jak zrobiono ale w ogole nie bylo mi widac pryszczy i zanioslam je do szkoly jak skladalam dokumenty to mnie klientka spytala czy to na pewno moje zdjecie. obczajasz? przykro mi troche bylo. dodam ze na zdjecie nie nanoszono zadnych retuszy ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ona opakowanie unidoxu nie kosztuje wiecej niz 10 zotych ale nie wiem na ile starcza. bralam to kilka lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Dobry grafik zrobi wszystko no ale jak bez retuszu to dobry fotograf:) Jesli chodzi o zdjecia to powinni Ci pryszcze usunac prawie u kazdego fotografa. Sam tez sie kiedys bawilem w polepszanie urody :) http://two.xthost.info/projekt/123.jpg W sumie teraz mi to wychodzi lepiej niz teraz :). A wracajac do tematu to mam teraz na pysku Viosept i niestety nic zabardzo nie wychodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
***W sumie teraz mi to wychodzi lepiej niz teraz *** Teraz mi to wychodzi lepiej niz kiedys :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
zrobila mi zdjecie jak kazdemu. jak juz wspominalam mieszkamy na takim zadupiu ze fotograf nie ma urzadzen do retuszow. a tak na marginesie to juz moje drugie zdjecie wisi na wystawie:) szkoda ze nikt mnie o zgode nie pytal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
differin nie dzieki juz pisałam o tym zniszczył mi twarz na maxa to był najgorszy dzien w moim zyciu jak posmarowałam na noc a rano wstałam z buzia cała w ropie zdartym naskórku i wysypie na calej buzi jednym słowiem differin to tragedia a te papki z apteki za 5 zl to sorry ale to nic dobrego tylko papranie sobie buzi wezme sie jednaj za antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Ja bym sie z takiego obrotu spraw cieszyl, mnie nikt na wystawe nie daje ... PS. Sprzet? Komputery chyba tam macie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
A tam te papki sa dobre,mam jedna i robi swoje - wychodzi po niej wszystko ale smierdzi oraz wyglada jak smola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ale ja prosilam o jakis maly retusz to powiedziala ze nie ma do tego urzadzen i nie moze nic zrobic. no to mowie dobra robi pani tak. i jakos ladnie wyszlam. taka cere jak na tym zdjeciu chcialabym miec zawsze... mi papka za 5 zeta bardziej pomogla niz duzo drozsze masci. rzeczywiscie niefajnie sie z tym na twarzy wyglada ale to nieszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
No to widze jakis zacofany fotograf :) No ale przynajmniej ma talent skoro ladnie zdjecia robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
nom ma. ale mi to ogolnie wszyscy mowia ze jestem fotogeniczna. nie wiem na ile w tym prawdy no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
TO sie ciesz dziewczyno, ja pewnie duzo innych osob nawet na zdjeciach ladnie nie wygladamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
*pewnie duzo* Miedzy tym mialo byc jak... Cos dzisiaj Skladniu moja kuleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
no ciesze sie ciesze tylko ja nie lubie jak mi zdjecia robia bo sie boje ze za bardzo bedzie widac to co mam na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Tez masz sie czego bac, przeciez i tak cie wicza normalnie zdjecie tylko to utrwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
no a za kilka lat: popatrz dziecko to moja kolezanka Paulina a dziecko zapyta a co ona ma na twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramolek
jestem w trakcie 2 cyklu po odstawieniu tabletek i niestety wyglądam koszmarnie :-) dostałam antybiotyk davercin i lekarz powiedział mi, że nie muszę uważać na słońce, dziwne, bo antybiotyki mają działanie fotouczulające, on jednak stwierdził, ze zapisuje mi właśnie ten, żebym mogła korzystać z wakacji. Czy któraś z was stosowała davercin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
I tego tak sie boisz? Przeciez to i tak w pamieci ludzi zostanie. Od tego sie nie ucieknie. Kiedys to minie bylo ale nie ma rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×