Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

a ja od paru dni myję twarz cethapilem, smaruję dość ciężkim kremem Avene, żadnych skladników antybakteryjnych w nich nie ma i o dziwo wszystkie pryszcze schodzą.. ;-), bo już miałam suche, łuszczące się plamy na twarzy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu, no to chyba zbyt intensywnie sie zabralas za pryszcze. Daj im dzien spokoju :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dałam, nawet 2 ;-) i do końca tygodnia tylko humektan :-), ałł oparzenie jeszcze nie zeszło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalam duac siostrze bo chciala. ale jej ostatnio juz krosty zniknely. miala tylko kilka malutkich krosteczek. na razie uzyla go ze trzy razy i mowi ze dobry nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poldel
Codziennie go nakładacie na twarz wieczorem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie jest teraz całkiem nieźle, kilka pryszczy doszlo z racji.. no wiadomo, ale rączki trzymam przy sobie i naprawde jest lepiej, gdybym wczesniej wiedziała, że trzymanie rąk z dala od buzi tak poprawia stan cery. no i antybiotyki.. to przede wszystkim, sumiennośc w stosowaniu i wszystko można przetrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jak sie robi jakis ropniak i widze, ze moge go wycisnac, to wole to zrobic i potem miec spokoj za 2-3 dni. Bo, jak go zostawiam samego sobie, to znika 2 tygodnie ;] Ja od miesiace nie biore tetralysalu i musze szczerze przyznac, ze skora jest w duzo gorszej formie, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam kaca dzisiaj, wróciłam rano z wieczoru panieńskiego i miałam jeszcze tyle silnej woli, że zmyłam makijaż ;-) no ale ta ilość alkoholu z pewnością odbije się na mojej twarzy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To witaj kolezanka w klubie :) Ja tez po imprezie i juz widac jej skutki, znaczy sie wysypalo mnie troszke :(. Teraz sie bawie w wampirka i unikam swiatla po na pysk dalem Atrederm, swinstwo pachnie jak vodka wiec mnie niezle przed lustrem pokrzywilo ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya
achh..zakupila wczoraj cynk i bratek:)] duac caly czas na noc:):) jest nieźle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro na 14 do lekarza i prawdopodobnie pierwszy dzien Izo, bo skora coraz gorsza :/ Mam nadzieje, ze to juz ostatnie podejscie (skuteczne) do tradziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya
hmm..zanlazłam dwie maści Aksoderm i dermaknel czy ktos je stosowal?? jakie dzialanie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karollla1402
Witam!! A ja od jutra będę łykać TETRALYSAL. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie??? Z góry dzięki bardzo. ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmj napisz czy juz lykasz izotek:) Miya o tych 2 masciach nic mi nie wiadomo :) Karollla1402 tetrysal to bardzo dobry antybiotyk :) Mi pomogł :) Z reszta poczytaj poprzednie strony tematu to sie dowiesz czegos wiecej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja żrę davercin i kiepsko się czuję po tym antybiotyku.. mam mdłości, bóle jakieś silne.. ech... i znów mi coś wyłazi, coś wielkiego i bolącego... brrrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haga
no ja brałam chyba 7 miesięcy Tetralysal, trzeba pamiętać o codziennym braniu Trilacu (3 razy dziennie) to tzw dobre bakterie :) ... Tetralysal wmiare działał w czasie brania, teraz jak odłożyłam miałam lekki wysyp. Ten lek nie jest jakąś rewelacją, mojej siostrze też wszystko wróciło po odstawieniu no ale to nie musi być regułą. W każdym razie przynajmniej w czasie kuracji bedziesz miała spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn: Wieczorem biore pierwsza dawke, narazie spokojnie - 2 razy dziennie po 10mg. Po tygodniu w zaleznosci od efektow, moge zwiekszyc lub zmniejszyc dawke o 10mg, a za 2 tygodnie do kontroli. Za chwile zrobie pierwsze fotki i wrzuce na jakas strone, bede porownywal efekty kazdego dnia. Pozdr. Co do Tetralysalu, to bralem go przez 9 miesiecy z przerwa 1 miesieczna. Podczas brania skora byla w miare spokojna, ale do wyleczenia bylo bardzo daleko. Po miesiecu od odstawienia dosyc mocny wysyp zaskornikow, grudek i pare ropniakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też łykam tetralysal i bardzo mi pomaga, nie wiem co bedzie jak go odstawie, ale do tego czasu jeszcze daleko chyba. moja buzia jest w calkiem nienagannym stanie, jest nierówna i jest kilka pryszczy, ale i tak jestem zadowolona, nie musze się już tak mocno malować i pudrować, teraz wystarczy zrobić kocie oczka, trochę korektora, na to lekki podkład, troche różu :) ach jestem szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karollla1402
Właśnie zastanawiam się nad kupnem jakiegoś leku osłonowego. Jutro kupie go też w aptece. Czy to prawda, że na początku zażywania tetrylasylu następuje wysyp? Teraz jestem po wakacjach i trochę słoneczka na buzi poprawiło stan skóry. Strach się bać..... Do BRAVI Jak długo stosujesz tetry? co oprócz tego? Pozdrawiam wszystkich na kafe;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leki oslonowe to podstawa watrobe ma sie tylko jedna:). Stosuj Duac i tetrysal to powinno byc dobrze, polecam rownierz Acnefan :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emimilka
duac jest rewelacyjny! na początku sceptycznie do niego podchodziłam, bo trzeba trzymać go w lodówce, w ulotce piszą, że odbarwia, a co najwazniejsze dlatego, ze leczę trądzik już prawie 10lat, próbowalam antybiotyków, kuracji hormonalnej, ale teraz mam pierwszy raz od tych 10lat gładką buzię :):):) nie mogę się tym wprost nacieszyć i wciąż sprawdzam w lustrze, czy to aby na pewno prawda ;) chciałam go odstawić po pierwszej tubce, ale chyba nie będę ryzykować i kupię następną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartek k
Ja walczę z trądzikiem od 8 lat. Stosowałem różne rzeczy , ale faktycznie Duac Daily to chyba najlepsza maść jaką miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karollla1402
Chodzi o Duac?? Mi też nie pomógł. Na początku tak po ok. 7 dniach było fajnie ale później już skóra na niego nie reagowała...... I dlatego muszę brać antybiotyki doustnie bo nic nie działa....:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak tylko że to nie sa leki
tylko chemiczne podróby,a juz antybiotyki doustne to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×