Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

a ja wlasnie sobie uswiadomilam, ze w sumie nie mam w tej chwili tradziku na twarzy nie mam ani jednej krostki...tylko te glupie rozdrapane pozostalosci - ale po wczoraj kupionym kremie jest juz duzo lepiej :) kurde, krem jest super - chyba sobie do kompletu kupie zel do mycia twarzy z tej serii. blondyn, ty go chyba chwaliles - nie myle sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja go chwalilem i nadal goraco polecam :) Po umyciu ani troche nie wysusza skory, na dodatek nie trzeba go splukiwac, ale oczywiscie mozna. Ja splukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, widac cos mi sie pomylilo :) mysle,ze chyba sie skusze...jak skora nie jest taka sucha to od razu mniej pryszczy sie robi krem o tej samej nazwie - mam od wczoraj i juz ani sladu przesuszenia skory i nowych pryszczy tez nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
siemka :) nie pisalem od wczoraj bo mnie nie bylo :D kurde mialem duze komplikacje z dostawa i jutro juz na 100% musi dojsc lek :P jak nie to sie powiesze ;] hyh pozdrawiam i zycze zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kusicie, kusicie :) ja też mam niemalże czystą twarz, trochę mi się porobiło na skroniach, ale to juz wiadomo.. okres. a tak sięgając myślami w dal... ile to już miesięcy się tutaj produkujemy :) tyle okresów już mineło :) i tak patrzac na poczatku kazdy okres to była katorga na twarzy, a teraz wyskoczy kilka syfków które w miare w tydzien się zagoją i znowu można na siebie patrzeć z dumą :) duac jest niesamowitym rozwiązaniem, dla ludzi, którzy stracili nadzieję, są oczywiście wyjątki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
mam pierwsze paczki ;))) jutro zaczynam brac :P to bedzie poczatek wszystkiego lub niczego :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie wysypalo... nie tak tragicznie,ale niestety.. Dzisiaj po powrocie ze szkoly polozylam sie spac i wstalam chwile temu,tak mnie brzuch boli.Ten okres to masakra :O Chyba nie pojde jutro do szkoly.Juz tylko dni opuscilam przez chorobe i ogolnie,ze szkoda gadac. Bravia, a jak tam u Ciebie sprawa z tabletkami? Ruszylo cos do przodu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
no tak przy okresie tak sie dzieje ale jest dobra strona tego :) macie diane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj byłam u gina, dostałam okres tez dzisiaj i od razu łyknęłam sobie pierwszą yasminelle. podobno dobre :) a buzia super, tylko suchutka, musze sobie chyba ten physiogel sprawić na swieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
hejka. czy wiecie na co mogemiec uczulenie objawiajace sie ropnymi krostkami na dekoldzie? od weekendu starszny wysyp :( Duac nie pomoga wiec na pewno jakies uczulenie. Ogolnie od zawsze mialam cos na dekoldzie ale jakos odkad uzywam Duacu to sie w miare upokoiło ale ostatnio to tragedia . Bravia widze ze Yasminelle zaczynasz, ja wlasnie na dniach okres mam miec i tez zaczynam przygode z tymi tabsami ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dekolt to chyba tylko aloes pomoże albo sudocrem, a na pewno trzeba wypić wapno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po 8 miesiacach przerwy zafundowalem sobie tubke Duacu :) Co by nie bylo, ze pisze w temacie, a leku nie uzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
dzieki dziewczyny na pewno wyprobuje, a ten aoleos to do picia czy smarowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz sie szybko pozbyć to posmaruj, ale jak chcesz osiagnąć bardziej długotrwale efekty to raczej wypadało by pic, bo on oczyszczaorganizm od wewnątrz jak narazie moje samopoczucie po yasminelle jest bardzo dobre, jak normalnie przezywałam strasznie okres, to dzisiaj boli mnie duuuuzo mniej :) a jak to jest?> jak się wzięło ta pierwsza tabletke w pierwszy dzien okresu, to jak długo on potrwa i czy bedzie tak samo obfity jak normalny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem mniej wiecej tak samo...nigdy tego jednak tak naprawde nie analizowalam tego za bardzo:) moze troche krotszy i mniej obwity jak hormony osiagna szybko pewne stezenie w organizmnie ale to pewnie zalezy od tabletek :) ja w ogole przy tabletkach mialam mniej obwite i bardziej regularne miesiaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi bo ja to jestem szybka :D kurcze mam nadzieje, ze bede zadowolona z tych tabletek. tylesie czyta na forach, że jakieś niewiadomo jakie skutki uboczne mają dziewczyny... szok, mozna sie przestraszyc jedno co mnie niepokoi, ze nawet na ulotce jest napisane, że może pwodować tradzik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak prawie polowa hormonow - poza tymi, ktore maja sa stricte przeciw tradzikowi jak diane35 i pare innych ja bym sie tym poki co nie przejmowala :) tak samo maja zwiekszenie/zmniejszenie popedu i tysiac innych rzeczy, ktore moga sie pojawic ale roznie u kazdego i oczywiscie u wiekszosci ludzi sie nie pojawiaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mysle, z moj poped wzrosnie, bo w koncu mozna bez tej glupiej gumki :D nie wiem czy mi mój luby da spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce straszyc - u mnie bylo odwrotnie.... do tego po jednych tabletkach nastroj mialam taki, ze nic tylko plakac mi sie chcialo - porazka totalna no niestety - z tymi skutkami to jak z totolotkiem - nigdy nie wiesz co sie trafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie jak bedzie, fajnie jest miec taka dodatkowoą ochronę przed dzieciakami. a poza tym to jakoś tak fajnie sie czuje :0 wszystko na pewno zależy od nastawienia, jak sobie wmowie, zecos bedzie nie tak to na pewno zaraz mnie obsypie pryszczami, a jak sobie bede powtarzać, ze wszystko będzie dobrze to tak wlasnie sie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
ok dzięki.. bede pila i sie smarowała, zaraz pędzę po aloes :) a co do anty tabsów to lekarka powiedziala mi, ze sa skuteczne od pierwszego dnia stosowania a w aptece mi powiedzieli i na jakims forum wyczytalam, ze pierwszy miesiac jest taki niepewny i trzeba sie zabezpieczac dodoatkowo.. a ja tez juz mam dosyc gumek szczegolnie ze moj partner prawdopodobnie ma uczelenie na nie :/ a jaka jest Wasza wiedza na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrocia wielu mężczyzn ma uczulenie na lateks, więc nie mogą stosować gumek i dla nich takie tabsy u dziewczyny są dla nich wybawieniem. także nie męcz chłopa :) pierwszymiesiąć jest tak samo pewny jak każdy następny, każdy lekarz to powie. fora forami, bo ludzie czesto zapominają wziąć tabletkę a póxniej zachodzą w ciąze i sie tłumaczą. trzeba brac zawsze o tej samej porze i patrzeć jak się wypróżniasz, bo jak sie ma biegunkę, albo jest się chorym to tabletki mogą nie działac tak super skutecznie i to jest ten 0.1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mnie nie bylo, ale juz powrocilem ale na tarczy bo mnie strasznie wysypalo ale dzisiaj zaczynam leczenie Aknenormin\'em. Donniedarko no to faktycznie mamy odmienne zdanie, nie sadze zeby zawsze pomoglo, kazdy jest inny a od reguly zawsze sa wyjatki - wiec optymizm odstawiam na bok, mimo to Twoje zdanie szanuje :). Co do tych cudownych ziół, diet i ksiazek to szkoda słów... Gdyby to działało to juz bym dawno nie mial tradziku. To ze sie truje to chyba moja osobista sprawa, moge sie sam rownie dobrze zabic i nikomu nic do tego. Ja sadze iz jest to obecnie jeden z najskuteczniejszych (jesli nie najbardziej skuteczny) sposob zeby sie pozbyc tego gowna. PS. Co jakis czas pojawia sie jakas osoba z super sposobem na pozbycie sie tradziku, jaki zamieszanie, przedstawia cudowne efekty po czym znika bez sladu; zadnych dowodów skutecznosci itp. tylko slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
blondyn nie bulwersuj sie :) ja zaczalem dzisiaj rano branie leku i wlasnie ide po nastepna tabletke...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze bulwers nie jest, no ale kurcze ktos wpada nagada ludzia nie wiem jakich rzeczy i znika, chamstwo tyle :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
heh :) ja sie bardziej martwilbym o to ze niektorzy takim wierza... jak tam samopoczucie i sprawnosc fizyczna i intelektualna?:P tzn zauwazyles cos po braniu leku? ja wzielem dopiero jeden dzien (dzisiaj caly) i wiem ze to malo oczywiscie ale jak narazie jest dobrze :) ale pewnie objawy przyjda bo dawka bedzie wieksza itd..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doslownie 2 minuty temu tabletka wyladowala w moim zoładku, na am zadnych spektakuralnych efektów nie oczekuje . Samopoczucie chujowe - wysyfilo mnie, a kobiety jak nie bylo tak nie ma, w dodatku gruba niemka obcinala mnie w mc donaldzie... ide sie utopic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×