Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

ja tabletek nie dostałam na cere tylko na ruszenie jajników, bo mam zespół policystycznych jajników. dostałam yasminelle i zdecydowanie polecam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka mala..
ahia bo ja mam inny problem podwyzszony hormon- testosteron, pozostale hormony ok usg tez nic nie wykazalo. Ja dostalam Diane i widze ze testosteron spadl bo nie jestem ani juz mocno podenerowana od misiaca nic nowego sie nie pojawia a tamto co przedtem znika i sie goi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam do was pytanie...czy lekarz tak normalnie przy wizycie robil Wam USG czy dopiero jak cos innego go zaniepokoilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile miałaś tego testosteronu, że powiedzieli, ze podwyzszony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka mala...
ja prywatnie zrobilam usg . a testosteron mialam 1, 6 wiec wysoki is trasznie mnie wysypalo takie ropne gule, okropnie, a ja nigdy tradziku takiego nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie ona ma ponad 50tke...Moze po prostu przepisuje leki \"starej daty\"....Na bazie spirytusu itp. Pogadam z nia o tym kremie...Wiecie-macie racje,ze taki lek jak Roa to powinnam stosowac jedynie pod okiem zaufanego dermatologa... A co do niej to jakos nie moge sie przekonac.Moze za krotko ja znam....Z tamta mialam lepszy kontakt....moglam pogadac i w ogole.Ale wiem,ze Diana jest dla mnie najodpowiedniejszym lekiem....Bo mam na bank cos z hormonami...zwlaszcza,ze siostra tez miala tradzik,spowodowany przez hormony...To dziedziczne...ciekawe po kim...Bo rodzice nie mieli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IrocK: nie, ja mam za mala dawke zeby sie luszczyc ;) Dopiero po Duacu, ktory stosuje od 2 tygodni skora mi sie delikatnie zluszcza, ale tylko na nosie i troche w kacikach warg. Sporadycznie tez przesusza sie na przegubach, ale po 2 dniach smarowania kremem przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
ja sie nie lubie natluszczac :P czasami sie posmaruje ale to tam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam wyjscia, bo mnie piecze skora wtedy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
ja mam tylko nataka naciagneta :P ale po godzinie juz ok jest: :) dalej mi kurde troszke wylazi jeszcze ale male i szybko schodza .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
ja niczym :) daje skorze odpoczac po tylu latach stosowana tych wszystkich specyfikow.. ;] kiedys tonikiem robilem ale to za nim do dermatologa chodzilem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
heh :P to bylo chyba pytanie retoryczne :] sama woda :D jak sie robi cieplej to myje zimna woda.. odmladza skore i hamuje lojotok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tez zel z Physiogelu i mi sie bardzo podoba :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie to bylo retoryczne :p z drugiej strony nie bardzo sobie wyobrazam jak sama woda mozna zmyc brud z twarzy, nie mowiac juz o tluszczu/loju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam płyn do higieny intymnej z ziaji i zel do mycia twarzy Nivea Visage Young ale uzywam go tylko wtedy gdy twarz jest bardzo przetłuszczona lub gdy zmywam jakoms olejista masc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
uwierz mi ze moze :) ja zawsze mialem stosunkowo czysta twarz, kiedys poszedlem na piling i moja dermatolog sie pyta czy umylem twarz a ja mowie ze zapomnialem :P to ona od mnie ze zaraz oczyscmi mi wacikami i takim kremem zawsze to robila i mowila do mnie ze mam czysciutka twarz ze az sie dziwi ze nie mylem :) jesli dermatolog mi powie ze mam czym oczysczac to tak zrobie :)) tak poza tym piliscie kiedys ziola BRATKA ? :P bo ja takk przez 2/3 miechy i zero efektow bylo.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys wyczytalam w internecie,ze trzeba umyc rece mydlem,potem twarz,ale juz bez mydla..i znowu ręce mydlem,a potem znow twarz...i tak myc i myc,az poczujemy,ze cera jest czysta...To takie mycie z uzyciem mydla,ale w sumie nie uzywajac go bezposrednio na twarz.I tak robie czasem... Nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi ;) A czasem tonikiem,gdy juz jestem zmeczona i nawet nie chce mi sie schodzi na dol do toalety :) Troche z siebie glupka zrobilam...taka ofiare losu ;) Ale po prostu jest cos o czym nigdy tu nie pisalam...Myslem,ze nadeszla pora zeby Wam o tym powiedziec,chociaz glupio mi bardzo...wstyd po prostu...Ale w innym wypadku nigdy mnie nie zrozumiecie.A wiec chodzi o to,ze ja mam te pierdolone pryszcze nie tylko na twarzy,ale i na dekolcie sie pojawiaja(i tylko podczas brania Diany moge sie pokazac od czasu do czasu w bluzce z dekoltem....A plecy to masakra.Dlatego poprzednia dermatolog uwazalam za niebyt madrą skoro przepisywala mi tylko leki na twarz...duac,aknemycin i inne bzdety.Ja chce sie z tego choerstwa wyleczyc calkowicie.Albo chociaz dekolt i twarz,bo plecy to szkoda gadac... :O I dlatego gdy bylam na pierwszej wizycie u obecnej dermatolog to wydawala mi sie o wiele mądrzejsza,bo od razu zapytala o to czy zmiany sa tylko miejscowe(twarz) czy takze na innych partiach ciala.Potem pytala o to czy w rodzinie ktos mial tradzik... I przepisala Diane.Powiedziala,ze poki co,uwaza,ze na leczenie ISO sie nie kwalifikuje,bo nie wygladam az tak zle i ,ze mysli,ze hormony pomoga. Ach...od razu mi lepiej jak sie wygadalam.Nawet nie macie pojecia jakie to straszne i po prostu upokarzajace 😭. Dlatego wiem,ze to cos z hormonami...I swiadczy o tym nie tylko tradzik...to tez nieregulrane miesiaczki,wlosy na drugi dzien wygladaja jakbym ich nie myla conajmniej od tygodnia... :O koszmar. A gdy prosilam o skierowanie na badania to lekarz mnie ciagle zbywal...mowil,ze to niepotrzebne,ze Diane mi pomoze... Dlatego juz naprawde wątpie w lekarzy...bo oni chyba wiedza niewiele wiecej od nas :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weridiana - co w tym takiego upokarzajacego? nie wiem czy pamietasz ale ja sie tu pojawilam bo stosowalam duac wlasnie na plecy, a pozniej i dekolt... ok, pryszcze sa upokarzajace jako takie...ale nie widze nic straszniejszego w tym, ze ma sie pryszcze na dekolcie, plecach czy tylko na twarzy to chyba dosc normalne, ze jak sie ma tradzik hormonalny to nie ogranicza sie to niestety tylko do twarzy :o no a moje wlosy to lepiej nie mowic - nie dosc, ze myje je codziennie bo inaczej sie nie da, to jeszcze mam jakis potworny lupiez/lojotok torego zaden lekarz nie umie wyleczyc... ale fakt, ze diana bardzo mi pomagala na tradzik - moglam w wakacje kostium ubrac wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
Weridiana nie mozna myc tak duzo razy twarz bo bedziesz przesuszona i zacznie organizm wydzielac wiecej lojotoku i efekt bedzie odwrotny :) co do tego tradziku ja mam na dekolcie i na plecach ale malutko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie Tobie dziwie ze sama nic nie mowisz, lekarz to nie jasnowidz i nie wie co siedzi pod ubraniem. Ja powiedzialem ze ma tradzik na twarzy, ramionach i klacie, z tym ze na twarzy najbardziej nasilony. Leki nie sa tylko na twarz na plecy tez mozna je spokojnie stosowac i ja tak robilem. Pozatym po tym ak powiedzialem mojej dermatologo gdzie mam pryszcze sama co jakies czas oglada mi plecy i klate chociaz teraz to tak zabardzo nie ma co ogladac bo pryszczy jak na lekarstwo. Co do hormonow to nigdy na 100% nie mozna byc pewnym, wosy sie przetłuszczaja bo wydalamy poprostu za duzo loju, przeciez przez to tworza sie pryszcze, mieszki wlosowe i te sprawy. Ja tego moze tak nie odczówam bo wlosy mam krotkie i o nie bardzo dbam. Małe info z mojej ksiazeczki :) : http://two.xthost.info/projekt/pliki/DSC00086.JPG http://two.xthost.info/projekt/pliki/DSC00087.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zrozumienie :) Dla mnie to upokarzajace,bo czuje sie jak potwor czasami....Latem nie moge zalozyc zadnej normalnej bluzki :( A na duac mam uczulenie... wiec nie moge go uzywac na plecy ani na dekolt. Bo jak na dekolt se posmaruje to mi sie uczulenie przenosi az na szyje.Jak mam pojsc na jakas impreze,czy na studniowke....co ja worek mam na siebie zalozyc :O Bo innego wyjscia nie widze.A jak dlugo bralas Diane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie lekarz przepisał Tretinex.Tabletki są drogie a brać je mam przez pół roku.Narazie biore 2 miesiąc i zero efektów.Brał je ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima to jeszcze pol biedy,bo se zaloze golf i juz... Ale mam 3 sliczne bluzki,welnianie....jedna z dekoltem,2 z takimi wycieciami,ze widac gorna czesc plecow.A jak wiadomo gorna jest najgorsza :O I nie moge ich nosic chcac nie chcac.No pod ta z dekoltem to se zaloze jakas normalna i juz...Ale pod te dwie to jakos idiotycznie wyglada... :O I jak patrze na siebie czasem to czuje sie jak kosmitka naprawde 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mowie, ze ty masz Duac stosowac - chodzilo mi o to, ze juz kiedys pisalam,ze ja mam podobny problem z plecami i dekoltem :) Co do Diane...to tez juz pewnie kiedys pisalam - nie pamietam ile dokladnie bo zmienialam tabletki pare razy - w sumie bralam wszystkie 2-3 lata, w tym Diane pewnie okolo roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio dekolt mam w miare znosny... i moja mama jak mnie widzi w bluzce z wycieciem to sie smieje, ze ona zapomina ze mi takie rzeczy juz mozna kupowac na przyklad na Gwiazdke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh...Moja mi tez nie kupuje takich bluzek...niestety.Takie jest zycie.Ale dlaczego wlasnie cos takiego nas spotkalo...Gdyby to tylko twarz...Ale plecy i dekolt.... Przeciez nawet ubrac sie nie mozna normalnie...Bo to za duze wyciecie z tylu na plecach,to na dekolcie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na pewno tradzik hormonalny...Tylko czym to wyleczyc...Diane pewnie pomoze,ale ciekawe na jak dlugo... I ciekawe co potem...Chyba ISO.Bo juz nie bede miala sily dalej sie z tym meczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×