Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość matii88
Weridiana.. ja tez oszczeedzam np na balsamach uwazam ze sa tak samo dobre ziaji jak i te drogie ale na twarz naparwde wole nie klasc juz takich kosmetykow podkreslam ze probowalam uzywac :) albo na cutibazie za 5 zl ciuchy to akurat lubie i wole czesto te drogie w cudzyslowiu bo jest sporo promocji i fajne ciuchy mozna kupic b. tanio, ale oryginalne znajde tylko w ciucholandach. gorzej ze nie mam czasu lazic po nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati88--->Widzisz-kazdy ma swoje upodobania...Ja np lubie orginalne ubrania,ale w ciucholandach bym sie nie ubierala...Nie wiem,jakos byloby mi glupio tam wejsc...balabym sie ze mnie ktos zobaczy ;) Kolezanka mnie zawsze namawiala i mowila,ze jesli ktos nas tam spotka to oznacza,ze przyszedl w tym samym celu ;) Swieta prawda.Ale jakos nie moge sie przekonac co do tego:) A dla kobiety nie ma chyba lepszego zajecia jak buszowanie po sklepach i szukanie jakichs promocji :P A ten Cutibaza to ponoc bardzo dobry krem nie? zastanawialam sie nad jego kupnem,bo o ile dobrze pamietam to Humektan i ten Cutibaza to lekkie kremy,ktore nie zapychaja porow...A ja mam ogromny problem z doborem kremow niestety :O A ten jest tani wiec moglabym go wyprobowac...Najwyzej sie zmarnuje...5 zl to nie fortuna..Gorzej gdyby to bylo chocby 20..To juz za ta cene mozna kupic chocby dobry peeling:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weridiana... a moja kuzynka ma 80% ciuchow z ciucholandu i to wszystko wlasnie super firm - takich markowych, ze z polsce to w ogole grube pieniadze za nie dasz - o masie rzeczy z H&M juz nawet nie wspomne :) ja wchodze jak jestem w moim rodzinnym miescie i mnie mama wyciagnie :) mi sie czesto po prostu nie chce szperac godzinami... ale z drugiej strony juz tyle fajnych rzeczy znalazlam :) no wiesz...jedni buszuja po promocjach inni po ciucholandach :) i przynajmniej jak cos tam znajde to mam pewnosc, ze ktos nie ma tego samego co ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weridiana... ale tam szukam koszulek,bluzek czasem spodnica sie trafi :) Za to jeansy to tylko ze sklepu jak dla mnie :) Aaaa...i ostatnio mam na przyklad 5 fajnych praktycznie nowych biustonoszy - kazdy za zlotowke - wszystkie H&M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prkatycznie nowych ^^. Nie no Bluzki jeszcze zrozumie ale bielizna w zyciu. Ja ubieram sie prawie caly czas w veromodzie i nie narzekam, fajne ciuchy, ceny spoko czego chciec wiecej, no może tej blondynki zza kasy ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati88
Weridana cutibaza najlepsza. ale na noc tylko bo troche tluste. tylko tego moge uzywac kolezanka wlasnie wrocila z apteki niesttey sklamalam cale 7.99 a brevoxyl kupilam 22,49 ale bede miec na plecki i dekolt skoro mowicie ze dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati88
od kiedy w veromodzie sa meskie ciuchy hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie uwazam, ze jest jakas roznica czy nosisz dopasowana koszulke z second-handu czy biustonosz :p zreszta akurat bielizne biustonosz wyprac w wysokiej temperaturze - w przeciwienstwie do niektorych ciuchow ;) no ale kazdy ma co lubi... ja za cene jednej koszulki z veromoda mam 5 jak nie wiecej z second-handu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati88
Qleczka to jaki to ma kolor hmm? smierdzi? w pracy jestem i nie bede zagladac hiehie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W veo od dawna, bynajmniej tak jest w tychach i Katowicach stoisko jest podzielone na 2 czesci vero i jack and jones :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati88
w Wawie nie spotkalam meskich [;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolor ma zaden... taki bialawy jak duac mniej wiecej :) ale odbarwia tkaniny niektore... zreszta duac tez to potrafi tyle, ze slabiej :p ale biustonosz na plecach tez mi duac odbarwil :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati88
dzieki za ostrzezenie :) czyli tylko na noc i trzeba myju myju rano hiehuie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam kilka razy,ale nigdy nic ciekawego nie moge znalezc...moze nie umiem szukac;) Brak mi cierpliwosci.A swoja droga to racja z tym,ze nikt inny nie bedzie mial takiego ubrania jak Ty.. Ale sa tez masy przecen,na ktorych naprawde mozna kupic mnostwo ciekawych rzeczy...Np kupilam kiedys modna swego czasu,czerwona koszule,za 29 zl... A plecak diversa kupilam za 39,albo 35zl... A to jednak orginalny plecak.Takze roznie mozna trafic.Moze w wielkich miastach w ciucholandach dostaniecie wiecej rzeczy ciekawych,bo u nas nie ma nic... Kocham buszowanie po sklepach,ale po ciucholandach jakos nie... Ale znowuz uwielbiam dostawac ubrania od starszej kuzynki lub kolezanki...moze dlatego,ze one gust maja ...i wiele ubran jest firmowych;) Ale co jak co-najwieksze zadowolenie odczuwam gdy kupie sobie sama cos drogiego.Po swojej 18stce wzielam 1100 albo 1200 zl i wszystko poszlo na ubrania :D Ale u nas jest rynek co srode.I wiekszosc ludzi sie tam ubiera...Ja w sumie rzadko kiedy bo to juz jest wkurzajace jak widzisz 50ta osobe w tej samej bluzce...Ale jak gdzies jade na goscinke to nikt nie wie,ze to z rynku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weridiana... no wlasnie wrazenia mam takie, ze w moim rodzinnym miescie sa ciekawsze rzeczy :) bo ludzie ktorzy grzebia maja tam gust bardziej "bazarowy".... i te fajne firmowe zostaja na przyklad dla mnie :p za to w stolicy to wszystko jest strasznie poprzebierane :o no a plecaki to inna sprawa...wiadomo,ze to sie w sklepie kupuje :) ja tak jak mowilam z ciuchow mam glownie koszulki i bluzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec ogolnie mowiac fajnie jest nosic markowe ubrania,ale sa tez tanie i rownie sliczne.I ja nosze oba rodzaje. A teraz musze biec do kolezanki,bo jedziemy do szpitala po moja mame 😭 .Zabrali ją karetka z osrodka zdrowia..Ma rozwalony nos.Jechala rowerem na zakupy i cos sie stalo i sie przewrocila.Moze to smiesznie brzmi ale jak ją zobaczylam cala zakrwawiona...krew kapala po ziemi..dobrze ze to sie stalo tuz kolo domu... Znajoma mowila,ze wygladalam jak smierc.Ale dzieki Bogu nie zemdlalam,bylam dzielna.Jestem teraz z siebie dumna:) I chociaz bylam przerazona bardziej niz mama to jednak pomoglam jej i zadzwonilam po znajoma.ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama ciagle czeka na przeswietlenie... A odnosnie ubran to moja biala kurtka byla zakrwawiona...ale dzieki Bogu zeszlo.A huj w kurtke...byle z mama bylo dobrze... Jest tu na forum ktos kto nie ma ktoregos z rodzicow? Tak tylko pytam..Bo jak dzieje sie cos zlego to nachodza czlowieka takie mysli,ze niewiadomo jacy by ci rodzice nie byli,to jednak sa to rodzice i gdyby ktoremus nie daj Boze stalo sie cos...no mowiac krotko-gdyby zmarlo,to bysmy zalowali kazdej klotni.Ja sie kloce z tata czesto..Ale wczoraj kolega mi powiedzial,ze on nie ma ojca...Zrobilo mi sie go zal..Bo nie nawet bym nie podejzewala,ze taki wesoly chlopak,a cos takiego go spotkalo w zyciu. To zycie jest niesprawiedliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Weridiania...dziwne,że tak o tym mówisz,bo mi dziś w nocy się śniło,że moja mama gdzieś daaaaaaaaleko wyjechała i nie mogę się do niej dodzwonić i panikuję,płaczę :P:P czego normalnie oczywiście nie robię..nie wiem co taki sen może oznaczać...Ja mam tak,że jestem w rozjazdach między Usa i Polską.Tu mieszkam z mamą a tata jest w stanach.Pasuje mi to :D Nie narzekam.ps-tam jest tyle samo ludzi z trądzikiem lub więcej,więc trzymajmy się razem :P dziś wyczytałem na łuskiewniku coś co mnie wprawiło w osłupienie-trądzik może być powodowany między innymi przez niewyleczone,popsute zęby(w to jeszcze mógłbym uwierzyć) oraz przez krzywy kręgosłup-jak ma się krzywy kręgosłup do trądziku ludzie,no jak? Ja zęby mam ok,a kręgosłup trochę przekrzywiony w prawo w okolicy łopatek,ale to z racji grania w tenisa od 15 lat już .Ufff.Nie jest to nawet skrzywienie,które należy leczyć czy też obserwować,to najmniejsze z możliwych i niewidoczne prawie gołym okiem.Ktoś coś wie o tych czynnikach warunkujących trądzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pozdrowienia dla mamy :) jesteś rzeczywiście dzielna.... ja zemdlałam jak mojemu kotu robili kroplówkę :) kazała mi go babka trzymać na rękach ( miał 8 tygodni, wiec jeszcze malutki) i wbiła mu igłę w tą skórkę na karku.. więcej nie pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby popsute powoduja stan zapalny w organizmie - to moze powodowac zaognienie tradziku i problemy z wyleczeniem zeby na wiele rzeczy wplywaja - mi przed operacja okulistyczna tez kazali sprawdzac stan uzebienia :p kregoslup... ciezko mi sobie to wyobrazic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Dzięki Quleczka!Ten kręgosłup tp mnie szczególnie zdziwił...Z tym zębami to własnie chyba tak jak mówisz-same nie powodują trądziku ale mogą go zaogniać jeśli on już rzeczywiście występuje. A słyszeliście coś o witaminie B6?Ja słyszałem,że przyjmowanie małych dawek może powodować trądzik,a np w Wielkiej Brytanii wymyślono,że duże dawki witaminy B6 i jej pochodnych leczą trądzik,podobnie jak z wit A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati88
moja kolezanka kupila kiedys w ciuchach nowe zamszowe granatowe szpileczki przesliczne za 10 zl.. jak tylko bede miec czas wybieram sie na zakupy co prawda ciucholandy to trzeba miec takie dobre jakies upatrzone. mozne cudne torebki kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati88
o boze ale dalam z tymi szpilkami zatrzymalam sie na poprzedniej stronie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda 18
ej ludzie tak odstapie od tematu co mam zrobic zeby mi na maiila nie przychodził to stad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati88
generalnie wszystko jest ze soba w jakis sposob powiazane. i przyczyny tradziku mozna by sie we wszystkim pewnei dopatrzec. jako ze ma ktos krzywy kregoslup wplywa to zle na uklad nerwowy co dalej skutkuje ogolnemu pogorszeniu zdrowiu (uklad krwionosny jak i limfatyczny) no i powiedzmy ze stan tradzik łeee no ale ja jednak tweirdze ze te nasze tradziki to czynniki zewnetrzne powoduja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mysle, ze nie zewnetrzne... w przypadku tradziku hormonalnego , ktory ma duza czesc kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati88
no tak to fakt :) na poczatku myslalam ze taki mam niestety zadne tabletki mi ni epoprawily stanu skory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi za to po hormonach typu diane... zniknelo wszysto - kurcze to byly czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati88
mi po diane sie pogorszylo co lepsze haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×